Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Ascaia']....Kłus, wiadomo, jest najbardziej ekonomicznym chodem u zwierząt, potrzeba na niego mniej energii niż w galopie....[/quote] No nie wiem czy mam się zgodzić :diabloti: (U koni) tak jest, że kłusem zbyt długo raczej biegać nie mogą, bo to obciąża ich kręgosłup...pokonując te same odległości galopem zmęczy się mniej! Kori: przy galopie pies podskakuje wyciągając przednie łapy maksymalnie do przodu, tylnie maksymalnie do tyłu, a przy kłusie jakby podskakuje zmieniając łapy "prawa, lewa, prawa, lewa" ...stepem to wiadomo-pies chodzi :diabloti:
  2. Albo zarażą nasze tereny i wtedy wszędzie będzie padać :evil_lol: ja przez deszcz przeziębienia się nabawiłam :mad:
  3. [quote name='Anetka83']a u nas na szczęście przestało padać:)[/QUOTE] ...chciałam to powiedzieć :cool3: ale to ich chyba nie pocieszy :lol:
  4. [quote name='Samturia']narazie była tylko rozgrzewka.. takie tam różne ;)[/QUOTE] A....:D a ile to trwa? godzinę? :lol:
  5. ...albo może ktoś ma zeskanowany atykuł o cairn terirerach :lol:
  6. [quote name='Samturia']Heja! dzisiaj byłam na pierwszym treningu tańca współczesnego (nie mylić z nowoczesnym, współczesny to coś a'la teatr Metro) Było suuuper! a u nas cholernie zimno... ;([/QUOTE] A jak to wygląda :lol:te twoje zajęcia...;)
  7. [quote name='Chefrenek']Na której stronie jest post który zacytowałaś?[/QUOTE] chyba 37...:hmmmm:
  8. Dawno mnie nie było :oops: Czeeeeść! :)
  9. [quote name='Helga_psiaki']ale fajowa zakładka[/quote] Dzięki...:multi: [quote name='Pinczerek-Jacky']Super Zakładka ;)[/quote] Dzięki...:lol: :multi: Jak na razie nie dam zdjęć, bo....muszę powrzucać na serwer wszystkie te co tutaj dałam, ale w normalnym rozmiarze, bo muszę sformatować dysk, a płytki brat nie pożyczy :razz:
  10. [url]http://www.wrzuta.pl/img/middle/pEKFx3abTu/obraz_064[/url] Ale fajniutkie ma oczy :loveu:
  11. [quote name='Pimpek']Zakładki śliczne :loveu: Ale czemu pisałaś to : STR 1 i STR 2 ?? [URL]http://img261.imageshack.us/img261/8363/zakadkaso3.png[/URL] He he, no rzeczywiście zjadłaś "r" :evil_lol::mad:[/QUOTE] Bo moja okładka jest dwustronna :eviltong: :evil_lol: ale mnie teraz denerwuje to "Fiends" :roll: PS:Zaraz przyjde do ciebie do galerii...:)
  12. Gumiś to taki jamnik jakby? :eviltong: a Reks to pinczer może....:)
  13. [url]http://i158.photobucket.com/albums/t103/Samturia/ff11.jpg[/url] Śliczne :loveu: ale weź jej przetrzyj te łoczyska, bo nie lubię patrzeć na takie "senne" :diabloti:
  14. [quote name='Pimpek']No szkoda :/ Daktyl jest ładny, ale Niki jest ładniejsza :loveu: [URL]http://images29.fotosik.pl/72/6f3d32b7ab9ec923med.jpg[/URL] Super :Dog_run: Czekam na następne foty :thumbs:[/QUOTE] Dzięki...:loveu: :D zdjęć niedam, ale mogę pokazać jaką zakładkę sobie zrobiłam i wydrukowałam :lol: :) [IMG]http://img261.imageshack.us/img261/8363/zakadkaso3.png[/IMG] Wszystko fajnie, pięknie i wspaniale, ale zjadłam "r" :mad:
  15. [quote name='Goldenka 02'] justys ja wiem czemu sunia przypomina ci molosa:p:eviltong:! bo ma duże łapy. ?[/quote]Możliwe...:lol: [quote name='Julix']A moja Daisy? :cool3: Ma teraz półtora roku... mi tam wygląda jak kundel z kundla :D ale moze macie jakies opcje :P [url]http://img250.imageshack.us/img250/8703/70495798zf4.jpg[/url][/quote]W twojej galerii przypomina szorstkowłosego terriera jakiegoś....:evil_lol:
  16. A ja-niewiem dlaczego :niewiem:-widzę w nim molosa :-o
  17. Bewarka

    Kącik koniarzy

    No super :mad: umawiałaliśmy się z panem kierownikiem na ten tydzień, ale jest tyle deszu, że chyba jednak nie pojedziemy...:roll: mam nadzieję, że za tydzień się uda...:D
  18. No nawet ciekawe te numery są,:) ale......nie było nic o Krakowie :mad:
  19. [quote name='BBeta']Spaniel ?? Gdzie ?? Z której strony ?? Co do sznaucera to się zgadzam[/quote] chyba tylko....tył :evil_lol: ale taki troche skudłaczony :cool3:
  20. A od kiedy jest w schronisku? :( ile to już lat?
  21. [quote name='Helga_psiaki']hej:) fajna parka:)[/quote] Dzięki...:) ale chyba nie będzie zdjęć Daktyla (z aparatu) bo mi ktoś usunął :mad:
  22. Dzieńdoberek...:) PS:szkoła przyszła...
  23. [quote name='Asiaczek']Ale zgrana para!:loveu: Pzdr.[/QUOTE] Zgrana, jak nie jest pora obiadu :diabloti:
  24. Dzień dobry!!! :D [size=1]Ide spać bo noc jest :oops:[/size]
  25. Dzień dobry! :) Już daję foteczki...z komóreczki :cool3: To Daktyl-ok.16-letni pies mojej babci przybranej :D [IMG]http://images21.fotosik.pl/391/0f1e9cd3abe8ed4fmed.jpg[/IMG] A tu jeszcze 4 zdjęcia Niki i Daktyla... [IMG]http://images25.fotosik.pl/71/df87225d12f957bbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/71/574f6722a12f4004med.jpg[/IMG] [IMG]http://images24.fotosik.pl/71/109aafcafc0553f1med.jpg[/IMG] [IMG]http://images29.fotosik.pl/72/6f3d32b7ab9ec923med.jpg[/IMG] PS:Mam jeszcze kilka z komórki, ale albo samego Daktylka, albo Niki :roll: i mam jeszcze kilka na aparacie...
×
×
  • Create New...