-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
najczęściej strzemiona :roll: raz się musiałam zatrzymać, bo się komuś pićku zachciało :cool3:
-
To jak idzie koń gorącokrwisty to nie rozpoznacie, że to kuc nie jest? :eviltong:
-
[quote name='ß@$!@']jeszcze kilka tysięcy i kupisz konia:evil_lol:[/quote] Za 4,000 to już może kupie okazyjnie konia :D +żarełko :roll:+stajnia :roll:+siodło :roll:+dużo innych drobiazgów :)
-
A oni (chyba po to, żebym nie traciła w siebie wiary :eviltong:) to ciągle wymyślali coś, że strzemiona są nierówne, że siodło źle założone, że much za dużo...:evil_lol: ale ja się tym nie martwiłam...martwiłam się tym, że co chwile musialam schodzić, żeby cos poprawić :D
-
[quote name='ß@$!@']Mi chodzi o ganasze i oczy - cudne je ma :loveu:[/QUOTE] Wszysko ma cudne :loveu: :eviltong:
-
[quote name='ß@$!@']:evil_lol::evil_lol::evil_lol: jeżyk, jeżyk :bigcool:[/QUOTE] ...jaki jeżyk? :bigcool:
-
[quote name='B@$!@']Wiesz co... jak teraz się przyglądam jej pyskowi to wydaje mi się, że ma w nim coś z araba - bo ma go tak cudnego :loveu::loveu: piękny! :loveu:[/QUOTE] Ja bym powiedziała, że coś z tych polskich koni czyli małopolskiego, śląskiego itd. :) ale to nic dziwnego, bo wszystkie tego typu konie tak mi wyglądają :D
-
Nom...znaczy pan powiedział panci (takiej Ewelinie, która miała ze mną jedzić na tej "wolności"), że umim (:-o), no i żeśmy pojechali (i jeszcze jakiś tam chłopak był :razz:), na początku trudno bylo wyłapać ten rytm, bo wcześniej jedziłam tylko na lonży pojechałam (ale to zabrzmiało :cool3:) ale po jakimś czasie z łatwością, w krótkim czasie-udało mi się używać palcata i anglezować w jednym! A wcześniej niestety nie mogłam tego razem połączyć, bo skupiałam się albo na tym, albo na tym :p EDIT:TO miało iść do tego cytatu: [quote name='B@$!@']A Ty już anglezujesz na wolności? :cool3:[/quote] Generalnie to niczym się nie różni...tylko tym, o czym wcześniej powiedziałam :D A i jeszcze mi się przypomniało, że ta Ewelina myślała, że mój brat jest...moim tatą :roll:
-
[B]Ale fajne kopykątka :)[/B]
-
Ale na poważnie to koniem całkiem fajnie pachnie :)
-
W pierwsze kolejności, to ja powiem, iż nic nadzwyczajnego na tej "śmiesznej fotce nie widzę"...;) :evil_lol: (:lol:) :evil_lol: [quote name='ß@$!@']nie, ja na Ciebie nie naskakuje ;) Kask też najbezpieczniejszy nie jest, a ja nie mam zamiaru spadać z konia :evil_lol:[/quote] No własnie nic cie w pełni nie uchroni :razz: ale na szcząście ja jeszcze nie spadłam z konia! :diabloti: :eviltong: [quote name='ß@$!@'] Uczyłam się anglezować, więc na lonży ;) Ale na następnej lekcji prawdobnie będę na wolności :evil_lol: [/quote]A wiesz, że na wolności to może nawet troche łatwiej jest...:cool3: a może nawet nie tyle łatwiej, co wydaje się jakby koń wolniej kłusował :razz: [quote name='goldenka245']:diabloti:Nazbieraj jakoś tego zapachu do flakonika i sie psikaj:diabloti:[/quote]Mocz?!? :roflt:
-
Mi powiedzieli, że toczek nie jest najbezpieczniejszy...:cool3: powiedzieli, że wiele razy spadli z konia i nic nie pomagał a kask tak! A są bardzo do siebie podobne...ale to ja już nie będę nic mówić, bo naskoczycie na mnie, bom początkująca :roll: [size=3][B]Świetnie Basia! A anglezowałaś tylko na lonży, czy na "wolności" też?[/size][/B]
-
[quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Century Gothic]No nie wiem co Niki na to...:mad:[/FONT][/SIZE][/quote] Jak na lato! [quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry :multi::multi::multi:[/quote] Witaj! :multi:
-
Dawaj Basia, Dawaj! :) :diabloti: O są...dawaj dalej :) EDIT:A i jeszcze coś...to wy nie jeździcie w kaskach? To niebezpieczne :mad:
-
odkrywcze bardzo :D ja to używam Mozilli, więc nie muszę dużo robić-tylko tyle, żeby skopiować adres obrazka :)
-
[quote name='Angelwings']Ciotki podaję link do tego @%$^&^ reportażu :angryy: cobyście wiedziały jakie to "dobre rzeczy" znów wygadywali o naszych kochanych TTB [URL]http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4357430.html[/URL] Szkoda,że taki mały nacisk położyli na tekst "MOGĄ być niebezpieczne dla INNYCH ZWIERZĄT"! [/quote]Dalej też czytałam, ale czytając ten kawałek cytatu, ma się wrażenie, że ty mowisz o tym, który dałaś w linku ;)
-
Prawdę powiedziawszy-wolę goldeny z normalną, niestrzyżoną sierścią :) A ile tu piesków! Każdy śliczny :D
-
Smycz, obroża i ubranka- w czym psy idą na spacer :)
Bewarka replied to Marta_Ares's topic in Obroże i smycze
[B]To ja pogrzebałam w galerii i takie znalazłam na Nice :) [/B]Tu troszke widać starą obrożę (już została zniszczona :roll:) [IMG]http://images4.fotosik.pl/210/1772dcdb9a7cdb09med.jpg[/IMG] NaJNOWSZA OBROżA+SMYCZ [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2721/dsc055901fi9.jpg[/IMG] Smycz starsza+szelki... [IMG]http://images21.fotosik.pl/54/efda104df376dc31med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/54/b4975d01a6c666cbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images14.fotosik.pl/72/e165947e0ad2ebfd.jpg[/IMG] Niestety w czarnej obroży i w smyczy automatycznej nie mam zdjęć... -
Ja myślałam, że nie masz rodzeństwa :-o
-
No mogłabyś po słowie "Noemi)" nic nie pisać, bo to samo masz na początku ;)
-
Pokaż nią, pokaż :cool3: jeszcze jej nie widziałam :)
-
Hehe..no właściwie tak :eviltong: a czy to działa w odwrotną stronę, czyli co jej to moje? Bo myślę założyć jej śliczną czarną obróżkę :diabloti:
-
Jak było? Fajnie było :D Używałam Palcata (pierwszy raz), jeździłam z jakąś Eweliną co ma ok.20 lat :) lecz nie jezdziłam na padoku, ale "na zielonym" jak to tam nazywają :D to jest duży teren porośnięty trawą i wokoło niego jeździ się w kółko :) to jest za padokiem, a za tym "zielonym" jest las i jakiś dom ;) tylko pozostaje pytanie:Czy umiem anglezować? Bo zdania są podzielone...:cool3: ale ogólnie to było mega fajnie, a po zdjęciu Dradze siodła miała cały grzbiet spocony...:lol:
-
[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Book Antiqua]O ty , chcesz jak w filmie Milionare Dogs( nie wiem jak pisac) pozbawic Niki fortuny!!:angryy::mad::-([/FONT][/SIZE][/quote] [B]Jakiej znów fortuny...:diabloti:[/B] Przeliczyłam, że [U]mam(ja)[/U] aż razem 120,49 zł. :-o :D