Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='ß@$!@'] Byłaś? hmm... jakieś nie wiem... półtorej godz. drogi autobusem szkolnym:evil_lol: [/quote]Byłam, ale dawno...jakieś 3 lata temu :cool3: E...to masz niedaleko...:D [quote name='ß@$!@'] [url]http://tinypic.pl/out.php/i34459_1.jpg[/url] [/quote] Tu fajnie wyszła :razz:
  2. [quote name='Samturia'] Sorry-nie mam czasu... :([/quote] Nie szkodzi...:eviltong: ja poczekam...:cool3:
  3. Babia Góra jest extra! :D to niedaleko Ciebie? :cool3:
  4. A ja za wami...:p :loveu: jak dawno was nie widziałam...
  5. Bewarka

    filmiki

    Świetne! :) Ryba i agility....:)
  6. Moja przed cieczką też tak latała...:D ale teraz spoważniała :cool3: fajna obroża ;)
  7. A wiecie, że nawet ciekawa była ta część, którą przeczytałam...:D zobaczymy, co z tą nieprzeczytaną :cool3: Bardzo podobał mi się artykuł różnych znanych ludzi (ze świata psów) o tym co najlepsze dla psa :)
  8. [quote name='Rinuś'][I][B]ale sobie ładnie słodzicie :evil_lol:[/B][/I][/QUOTE] No dobra...strasznie zbladła po tym marszu :evil_lol:
  9. Przecież ona zawsze świetnie wygląda :D
  10. ...przynajmniej do szkoły nie chodzisz :cool3: i przez "doziębienie" jeszcze dłużej nie będziesz chodziła :evil_lol:
  11. [quote name='Mraulina']Pies to oficjalny organ ZK. Każdy kynolog powinien go czytać.[/quote]A gdzie jest napisane, że jeśli ktoś chce wystawić psa, to musi kupić to pismo? :lol: Jeśli już coś ciekawego jest, to to, że są wyczerpujące artykuły o wystawach, na których on czy ona była :cool3:
  12. Mam już nowy numer! :D Ale nie całkiem przeczytany...;)
  13. Świetne zdjęcia! Nie dziwię się, że wygrałaś w konkursie! Gratulacje! :D
  14. Czy ja jestem ślepa czy Foxi erii jest w MP :-o Gratulacje jeśli tak! :lol: :D
  15. Śliczna Łapunia, śliczna Frysurka :loveu: [size=1]Miałaś [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=35007&page=230"]tu[/URL] wejść :mad:[/size]
  16. [quote name='chihuahua'][SIZE=3][FONT=Arial Narrow]i jak tu sie nie gubic, jak u Niki wszedzie Lapa!!!![/FONT][/SIZE][/QUOTE] :evil_lol: e...to Pan "Łapciuch" :D
  17. Jak dwa zdjęcia :lol: Śliczna Erga!!! :loveu:
  18. [url]http://img146.imageshack.us/img146/4137/wredota030gw2.jpg[/url] Na pierwszy rzut mojego oka to zdjęcie wyglądało, jak dwa...:oops: :evil_lol:
  19. [quote name='Pimpek'][URL]http://images12.fotosik.pl/97/2fe8365900bee54b.jpg[/URL] Ślicznie :loveu: A co to za pies na jednym z tych zdjęć ? Czyżby Burek ?:angryy: Kogo on ?[/quote] Dzięki...ten brązowy kogo to ja nie wiem...tylko tyle wiem, że kogoś z bloków :razz: [quote name='*luthien*'][B]ale sa sklepy w necie :D[/B][/quote] A no są...:cool3:
  20. Looknij na chwilkę do mojej galerii i zobacz foty :diabloti:
  21. [quote name='*luthien*'][B]to sie nie szuka w google tylko w sklepie:cool1:[/B][/quote] W tych Miechowskich sklepach zoologicznych to Rogzów niema...:) Dalsza część :diabloti: [URL]http://images13.fotosik.pl/93/7b3cc69c38c9d3b2.jpg[/URL] [URL]http://images13.fotosik.pl/93/c59cd3213a12f226.jpg[/URL] [URL]http://images26.fotosik.pl/82/c1ab4ebaba5ccd1d.jpg[/URL] A filmik to mi sie tak długo ładuje, że...:roll: EDIT:No jest... [url]http://pl.youtube.com/watch?v=z6TfB9qhDtc[/url]
  22. Patrzcie, kto do nas dziś przyszedł :D [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cde62b1c932747a0.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/02bbba254fdb64be.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e581c026aa048ca9.html[/url] Zaraz dam jeszcze 3 fotki i filmiczek...:)
  23. [quote name='*luthien*'][B]ktorym kolwiek:diabloti:[/B][/quote] E...przeszukałam całe google i niema takiego :evil_lol:
  24. Dzieci z Bullerbyn wyjątkowo mi się nie spodobały :cool3: ale Chłopcy z Placu Broni fajni nawet :lol:
×
×
  • Create New...