-
Posts
5678 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bewarka
-
[quote name='goldenka245']CO?:-o Ty myślisz, że ona goła jeździ?:-o:grin::grin:[/quote] Chodziło mi, że w zwykłym ubraniu i czapsach :cool3::eviltong: [quote name='*luthien*'] [B]taa... rowerkiem 20 km. :grin::grin: ja rozumiem 2, ale 20? :grin::D[/B][/quote] Ja jechałam 10 i dojechałam :D ale ciężko było :lol: kolega brata jeździ po 40 km i mówi, że to mało...:razz: ale on to prawie nigdy się nie rozstaje z rowerem :cool1:
-
Nie chce cię zamartwiać...ale ona tylko taka jest do zwierząt i mojej mamy :diabloti:
-
[quote name='Asiaczek']Nono, ale przygody... Trochę żal mi tego bezdomnego psiaka, może trzeba bylo go nakarmić, co? Pzdr.[/QUOTE] No ja chciałam, tylko nie miałam czym :roll: nie wzięłam ani wody, ani jedzenia, bo przed wyjazdem zjedliśmy obiad, a jechaliśmy raptem na 2-3 godziny...mam nadzieję, że nie będzie głodny (widziałam, jak mamie podkradał marchewki, ale ciii...). Z wodą to jest o tyle łatwiej, że naprzeciwko działki jest rzeczka...:cool3:
-
O tak! Bryczesy wpierw ;) Bo ci się uda będą obierać z samymi czapsami :)
-
No to może przygotuj się do kłusowania już minutę wcześniej? ;) pięty, łydki, palce, ręce, tyłek, postawa...-wszystko dobrze? Kłusuj...:D
-
[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Fixedsys]Ale sie Niki wypozowala w tym nowym bannerze...:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/SIZE][/quote] Hehe...ona jak modelka :lol: [quote name='MAREA SHAPIRO']BANEREK SLICZNY pozdrawiamy![/quote] Dzięki! Dzięki! :multi: [quote name='Rybka_39']Witam Nikusie i jej włascicielke:multi:[/quote] My też witamy! :Cool!: [quote name='Helga_psiaki']Witamy się:multi:[/quote] Ślicznie dziękujemy za powitanie! :bigcool: [quote name='Asiaczek']My też się witamy! Cały team Asiaczkowy wita i macha łapkami!:lol: Pzdr.[/quote]Uwielbiam takie słodkie łapeczki bassaków! :sweetCyb: Ale mi dziś zrobiliście niespodziankę :-o mało kto tu wchodził przez długi czas, chwilkę mnie nie było no i proszę ile osób! :eek::mdleje::sweetCyb: Opowiem wam co dziś było...dziś było spanko do 10:00 :evil_lol: potem TV, następnie przyszedł tata z pracy i pojechaliśmy na niby to działka, niby nie...znaczy tam jest dom, ale stary, który się zawalił i ogrodzenie zrobiliśmy...więc można powiedzieć, że to nasza działka, bo mama tam warzywa ma posadzone... No więc jesteśmy tam (a to jest na wsi) a od sąsiada przyszły do nas 2 kury i kogut i podjadały nam ziarno...to sie Niki wściekła i złapała jedną za d... :lol: na szczęście wyrwała jej trochę piór i krew przez to troszkę poleciała, ale kura żywa :cool3: zaniósł nią ojciec do sąsiadów (kure) na podwórko, a oni mili ludzie nawet pretensji nie mieli :shiny: ale jaką Nika miała zabawę... Owca cała, ale wilk jeszcze nie najedzony, bo potem poszła się bawić z takim chyba bezdomnym pieskiem, który śpi na tych gruzach i uznał to jako swój dom ;) ona go przepędziła, a on i tak za chwilę przyszedł, tym razem nie przestraszył się tylko się z nią pobawił...:p
-
Ale fajowy [szalony] piesek :D w rzeczywistości sznaucery są ładniejsze niż na zdjęciach :loveu: twój na pewno też jest piękny! :)
-
E tam...wole dziś :D ale...już chyba sie jutro robi? :evil_lol:
-
Wykasowałam to co napisałam bo mi głupio było :D
-
A teraz Mateuczku i Karolinko skupcie się, i namawiajcie ciotki, żeby dawały foty :diabloti: :p
-
Masz dylematy :D a jakie posiadasz siodło? jakiego koloru? Czarne czy brązowe?
-
Uwielbiam psy tej rasy...:mdrmed: [SIZE=1]zapomniałam, że to nie polska wersja DGM :roll: :smile: [/SIZE] Beautiful dogs! [SIZE=1][/SIZE]
-
Ale musisz porobić zdjęcia oczywiście nowego asortymentu...jak już go dostaniesz hehe...
-
[quote name='an_bzik']Tak, konie po kastracji stają się z reguły spokojniejsze i bardziej do opanowania ;) No to pewnie coś Ci się pomerdało z tym ogierem ;) Poza tym raczej nie daje się początkującym ogierów do nauki więc to raczej ''bezjajek'' był :p[/quote] Z jajkami, bez...to jest dla mnie bez różnicy...bardziej skupiam się na charakterze...:) jeździłam jak na razie na 3 koniach i najbardziej odpowiada mi charakter Hagi :loveu: niezależna (dowiedziałam się, że muszę na niej unikać koniczyny, bo jak zacznie na niej kłusować to zacznie galopować :D), milutka, w miarę posłuszna ale niezależna, wysoka i w ogóle jest super! :) EDIT:O sorry...nie zauważyłam postu luth. :cool3: Tego palcata to ona odradza, ale wsadzili mi go do łapy inni...jeden raz tylko miałam bacika, wcześniej i potem już nie...a Ewelina mi go nawet z ręki wyrwała-ona jest surowa, ale dla ludzi-na mnie to się co chwile dzira "Justyna!!! Gdzie ci te nogi latają!!! Udami przyciskaj do siodła!" :lol:
-
[quote name='Helga_psiaki']dzisiaj Aresik dostałł wędzonego gnatka i cały dzień z nim najchętniej spędzał, był oburzony że pańcia musiała go wziąść na spacerek :D[/quote] No to po co go brałaś :diabloti: :evil_lol: DZień dobry!
-
Ale fajny królik...to ty masz króliczka? :-o nie widziałam :oops: słodkie zwierzaki...:loveu:
-
Znaczy nią to widzę tylko od jakiegoś czasu, więc może przyjechała na jakiś czas...;)A Wielki Sybir to nie wiem czy jest wałachem...możliwe, ale na pewno nie wiem...mi tam obojętnie jaka jest jego płeć i czy wykastrowany, czy nie...ale wałach jest chyba spokojniejszym koniem?
-
Śliczna...:loveu: tylko miziać! :)
-
A przepraszam bardzo...jak ty możesz kogoś oceniać skoro: ani jej nie widziałaś, ani z nią nie rozmawiałaś, ani nic? PS:Ok. zadzwonię do Erguni ;) jak będę coś mieć na koncie...:D
-
an_bzik: a wiesz...ja chyba jednak wole te "małe",cichutkie koniki, które szaleństwo stawiają na drugim miejscu ;) luthien:nie całkiem leniwy, a nie słuchający się początkujących jeźdźców...woli jeździć w teren i podobno uwielbia się ścigać...a że ja jeszcze nie galopuję, to miałam kłusować...a on nie chciał kłusować...stanął sobie na środku i nie chciał nawet iść... Przy okazji chciałabym podziękować p.Ewelinie [która mnie uczy] za jej fachowość :mdleje:
-
Witaj ;) :D EDIT:Właśnie zrobiłam sobie nowe bannery, ale lepiej wyglądały...:( to przez fotosik się zrobiły rozmazane...
-
Ale przecież ty jesteś nastolatką...jaka tam kobita cziułałko :D (ja to jeszcze dziecko jestem...xD) Witanko! :)
-
No to współczuję :D wczoraj spełniło mi się takie b.małe marzenie to znaczy dosiadłam konia "Wielki Sybir", ale inaczej to sobie wyobrażałam...nie słuchał mnie :p pod koniec nawet nie kłusował, bo mu sie nie chciało :D na początku słuchał-potem robił co chciał ;) ale to było bardzo fajne doświadczenie- po pierwsze: sama dosiadłam wielkiego konia (hehe :diabloti:). po drugie: sama jeździłam na tym wielkim koniu (hehe :diabloti:) przy czym mam nadzieję lepiej będę się trzymać w siodle po trzecie: miałam do czynienia z ogierem-zawsze musi być z przodu :D i nie słucha wszystkich...tylko wybrańców ;) jest uparty [jak osioł :hmmmm:? :evil_lol:] no i po czwarte: chwila bo zapomniałam...
-
[quote name='Samturia']noo... taki wstretny, wredny i na dodatek w rozowym :evil_lol: P.S: a Lapa nie wiem co robi :P[/quote] Najbardziej nie podoba mi się ten różowawy...:angryy: :diabloti: [quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Century Gothic]To sie ciesz kobieto , ja to mam problem , bo jestem wysoka dosyc(176) i jak tylko cos przytyje to wygladam jak wielki kloc!!!!:angryy::angryy::-([/FONT][/SIZE][/quote] Przesadzasz, przesadzasz...tak myślę :cool3: ja jestem prawie 20 cm niższa od Ciebie i wyglądam jak jakiś kościotrup niezdarzony :razz: :p
-
Dziś byłam na jeździe z bratem, ale było średnio...znaczy na początku super! Ale potem koń przestał mnie słuchać, bo mi dominującego ogiera dali i ciągnął mnie przy każdej okazji do stajni...i w ogóle na końcu nie chciał kłusować (ledwo stepował)...ale ogólnie rzecz biorąc to każda przygoda z koniem jest dla mnie ciekawa i interesująca ;) PS:Ja rękawiczek nie używam...a nawet jakbym chciała to mogę sobie tam w stajni pożyczyć, bo mają jakieś szmaciane...zawsze to jakieś :)