Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Uwielbiam konie małopolskie :loveu:[SIZE=1] (ciekawe dlaczego? :lol:)[/SIZE] A i zapomniałam wam powiedzieć, że przypadkowo natknęłam się na jedną osobe na "Z", która miała w avku konia, więc zaprosiłam nią na ten wątek...:cool3:
  2. Ale ma fajowskie szeleczki :) sie w oczy rzucają :D
  3. Mi? Ależ niiiicccc...:diabloti: nie panuję nad sobą, bo mi humor troche wrócił :oops:
  4. Fajowego masz psa ;) [size=1]Jestem![/size]
  5. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Book Antiqua]A umie czytac ?;), bo jakby umiala to znam kilku poetow ,ktorzy doskonale oddaja swe odczucia i Niki moglaby cos zacytowac, (oczywiscie pozytywne rzeczy na temat panci)[/FONT][/SIZE][/quote]Właśnie nią uczę czytać...ale uczę nią czytać po angielsku, umie już przeczytać np. takie zdanie: "Haaaaał du ju du?", "Wrrrrong!" :lol: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Witaj Justyś![/COLOR] [COLOR=#4169e1]Zapraszamy do nas;)[/COLOR][/quote] Cześć...oczywiście wpadnę :loveu:
  6. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Więc mod może usunąć przy okazji tamten post...:) [B]We wtorek pojadę na konie z bratem! Zobaczył jak ja jeżdżę i też zechciał się nauczyć :) konie już zarezerwowane na 14-go na godz. 17:00 :p[/B]
  7. Bewarka

    Kącik koniarzy

    EDIT:Upsss...dwa razy mi się wcisneło :oops: Albo mi się zdaje?
  8. Aleście mieli przygodę :D Mam jedno pytanie...jak to się stało, że jechaliście przez Skawinę do Janowa Podlaskiego? To są chyba różne kierunki, o ile się orientuję? :hmmmm:
  9. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Jeżdżę...:D...do Zarogowa :) tam jest taki starszy pan, który ma 2 albo 3 instruktorów...i chyba 7 koni ;)
  10. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Koń cie popycha do góry, a ty to wykorzystujesz i sie "pchasz" wyżej :) mi pan powiedział, że jak słyszę dwa stuknięcia-to jest źle, jak słyszę jeden-dobrze :D a p.Ewelina mi dodała w czasie jazdy, że muszę lekko opadać, bo nie wykorzystywałam podrzucania konia, i dlatego się szybko męczyłam...uff, jak dobrze, że anglezowanie mam już za sobą! :D wclae nie było tak trudno jak myślałam...:)
  11. Ja już chyba widziałam gdzieś te zdjęcia :D ale jakby co to się powtarzam-świetnie! :)
  12. No właśnie sama nie wiem poco mi go dali :niewiem: a w pole nie wyrzucę, bo żem nie bogata i mi kasy szkoda i czasu szkoda go szukać...:roll: można po prostu odmówić...:)
  13. Bo Draga jest inteligentna...powiedzieli, że ona słuch się tylko osób, którzy umieją jezdzić...dali mi palcata i nic więcej...tyle...ale może to też po to, żebym się przyzwyczaiła do jego trzymania...
  14. [quote name='*luthien*'][B]jezuu co to za stajnia:shake: eh... powinni nie dawac ci palcata przez 2 miesiace az nauczysz sie super jezdzic i panowac nad koniem. kuuuuuurde... bijesz konia bo tak ci wygodniej omg[/B][/quote] Poganiam palcatem, ale nie używając go ;) po prostu go trzymam...wołam kłus (bo Draga jest starsza i nie dosłyszy), poganiam nogami i tyle...może nie do końca napisałam, jak go "używam" :)
  15. 10h w stajni! :-o to wez sie przyzwyczajaj, bo jak przyjdzie szkoła to nie będziesz mieć czasu :-o ale na NIC!
  16. A ja wiem, a ja wiem ;)
  17. A mi chodzi o to znane wam "zielone"...to za padokiem jest...i tam jest trawa zielonkawa ;) i tam właśnie ostatnio jeździłam :) koło pastwiska... A poganiam konia najczęściej palcatem, bo wygodnie, ale łydkami też umiem, bo na początku nie dali mi...;)
  18. [quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Ja wspolczuje Lapie, ponoc one w tym okresie sa mocno oslabione!!:placz::placz:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] Koledzy wzmocnią :diabloti:
  19. [quote name='chihuahua'][FONT=Century Gothic][SIZE=4]A CZY NIKI LUBI POEZJE??[/SIZE][/FONT][/quote] A nie wiem...chyba nie :eviltong: [quote name='Samturia']no to dziana jestes... :P ja mam 100 € xD[/quote] O :crazyeye::-o:crazyeye: daj tloche...
  20. O jak fajnie wyszłaś :-o :mdleje:
  21. [quote name='ß@$!@']ale na początku stępem , a potem dopiero kłusem? ;)[/quote] Tak...to jest tak, że wychodzi się "na zielone" idziesz stepem, potem kłusujesz, kłusujesz, potem musisz przstopować, bo jest deskowy płot oddzielający padok, idziesz wzdłuż tej deski, a potem znów przyśpieszasz do kłusa :)
  22. No ja właściwie wtedy jeździłam prawie bez przerwy kłusem więc ma prawo mnie...coś...:eviltong: boleć...ale było fajnie...kłus, kłus, step, kłus, i tak w kółko :D "na zielonym" :D
  23. Bo mnie d... i troche niżej d... boli :eviltong: :evil_lol:
  24. Ja też, ale po godzinie jazdy to potem chodzić nie mogę, więc próbuje zsiadać...lecz nie zawsze mi sie na to pozwala :cool3: :D z chodzę i iść nie mgę-tak było ostatnio :D
×
×
  • Create New...