Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. [quote name='Cyraneczka']Są fajne naklejki, dlatego wykupili :evil_lol: . Poszukaj musi gdzieś jeszcze być.[/quote] A no i znalazłam :D tylko naklejki były trochę pogięte, ale to nic...:cool3: jeszcze nie czytałam, jednak artykuły wydają się być ciekawe...:D a najbardziej podoba mi się to, że te naklejki na prawdę są prezentem a nie jak w innych pismach, że trzeba dopłacić :multi:
  2. [quote name='Cyraneczka']Może już masz??[/quote] Niestety nie mam...nie było mnie pare dni, a jak już przyjechałam do domu, to wykupili wszystkie PP i nie mogę teraz go nigdzie znaleźć :roll: A łaziłam już po kioskach...mam nadzieję, że gdzieś jeszcze leży :cool3:
  3. [quote name='chihuahua'][FONT=Courier New]:eek2::comp26::baddevil:...[/FONT][/QUOTE] Co Cię tak zatkało :-o odetkaj się, odetkaj! Bo nie będzie miał kto przychodzić! :placz:
  4. A bo...nie wiem :cool3: bo nie mam nóg do tak długiej trasy...
  5. No na przykład moja Nika też uważa, że w nocy się nie śpi...a nad ranem jeszcze bardziej :mad:
  6. A mnie dziś Nika obudziła szczekaniem o 7 i o 10 :) Mam lepiej :eviltong:
  7. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Może stąd coś znajdziesz ciekawego: [URL]http://www.stadniny.pl/?woj=10&se_word=&od=3&id=oferty[/URL]
  8. [quote name='Samturia']Patrzcie! [url]http://www.youtube.com/watch?v=-TzPWdbRo-Q[/url] Łapa, ja, i Kingi śmiech :P[/QUOTE] Ale krzyki :cool3:
  9. Może i tak...to może przez to, że nie lubię czytać tego, co już wiem...:cool3: i dlatego wydaje mi się, że coraz mniej informacji jest zawartych w MP :D
  10. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Miałam jechać 21.08 do stadniny, ale było burza i padało, i pan powiedział, że "dziś nie pojeżdżę" :( naczekałam się tydzień i jutro pojadę :D
  11. O rany...ten Czadzik to chyba znów zapomniał o swoich cudach...:evil_lol: mam nadzieję, że to nie było celowe :evil_lol: [url]http://img181.imageshack.us/img181/7804/dsc01021qv3.jpg[/url]
  12. Mam już od paru dni...cały oczywiście przeczytany! :p powiem szczerze, że nudne jakieś to pismo się robi...ale chyba najbardziej podobają mi się artykuły z serii "Wybierzemy ci psa"...no i jeszcze spodobało mi się to o wirtualnych adopcjach...
  13. A artykuły to ciekawe? Bo ja jeszcze nie mam...:D
  14. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jestem mam nadzieje , ze nie zasne przed klawiatura , bo 6 godzin jechalam , i bylo mi tak zle( czyt prawie nie wymiotowalam....) , ale jestem od razu na dogo, jutro napisze do Niki, jakie beda pozytywy zjedzenia ciebie.....:eviltong::eviltong::eviltong:[/FONT][/SIZE][/quote]Współczuję :mdleje: [quote name='Asiaczek']A gdzie to Gospodyni FB? Nikt nas nie wita... Pzdr.[/quote] A gospodyni pojechała z Nikusią do (przybranej) babci...:cool3: tak się teraz przyzwyczaiłam do bloku, że u siebie w domku już nie tak dobrze, nie tak przytulnie jak u babci...:razz: :diabloti: [quote name='_ChiQuiTa_']Dzieńdoberek :) Jakże dawno mnie tu u Was nie było. Aż strach pomyśleć :D i oczywiście domagam sie fotek :D[/quote]Nie szkodzi...;):cool3: a fotki będą...Nikusi i Daktyla (domyślacie się kogo pies)...tylko nie teraz, bo mi się nie chce w torbie aparatu szukać :cool1: :lol:
  15. Zieloni znów w akcji :D
  16. No to życzę sukcesów "...w tańcu" :D
  17. Nie wiecie kiedy nowy nr.? :hmmmm: EDIT:Za dwa dni :-o
  18. [quote name='Helga_psiaki']bedzie good8-)[/QUOTE] No mam nadzieję...:loveu:
  19. Ale fajne czekoladki i baski :evil_lol: no czekoladka właściwie...:)
  20. Jakoś dzisiaj mi się dzień nie układa...:roll: obudziłam się o 5 coś rano, bo mnie pielgrzymi obudzili...a właściwie Nika szczekająca na nich :evil_lol: (pielgrzymi byli całkiem mili :D w ogóle fajni jacyś...), to chyba była najzabawniejsza chwila dziś, bo po południu, jak wróciłam z księgarni z 3 książkami (bo resztę wykupili i znów muszę jutro iść) to się burza zrobiła i padało i mi konie odwołali :placz: a teraz nic mi nie pasuje...:(
  21. aż mi ciarki po plecach przeszły :roll: Jesssso...trzeba natychmiast coś z tym zrobić! :mad: :placz:
  22. Aparat na statywie, wszystko ustawione, zawołała psa i pstryk...i po krzyku-a w gazecie to sie ukarze :mad:
×
×
  • Create New...