[quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]Jestem mam nadzieje , ze nie zasne przed klawiatura , bo 6 godzin jechalam , i bylo mi tak zle( czyt prawie nie wymiotowalam....) , ale jestem od razu na dogo, jutro napisze do Niki, jakie beda pozytywy zjedzenia ciebie.....:eviltong::eviltong::eviltong:[/FONT][/SIZE][/quote]Współczuję :mdleje:
[quote name='Asiaczek']A gdzie to Gospodyni FB? Nikt nas nie wita...
Pzdr.[/quote]
A gospodyni pojechała z Nikusią do (przybranej) babci...:cool3: tak się teraz przyzwyczaiłam do bloku, że u siebie w domku już nie tak dobrze, nie tak przytulnie jak u babci...:razz: :diabloti:
[quote name='_ChiQuiTa_']Dzieńdoberek :)
Jakże dawno mnie tu u Was nie było. Aż strach pomyśleć :D
i oczywiście domagam sie fotek :D[/quote]Nie szkodzi...;):cool3: a fotki będą...Nikusi i Daktyla (domyślacie się kogo pies)...tylko nie teraz, bo mi się nie chce w torbie aparatu szukać :cool1: :lol: