[quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ach, dziekujemy za wpadniecie i bry dzonek;)[/COLOR][/quote]Hehe...dzień doberek :loveu: wczoraj zadzwoniłam do pana od koni i jutro jadę z bratem :multi:
[quote name='Samturia']NIEE :eviltong:
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Osz ty :diabloti:
[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]I'm very happy , :diabloti::diabloti::diabloti:, because i've got a bad knee.( tez mi choroba , ale udawc trzeba , to nie musze ni robic [/FONT][/SIZE][/quote]Niki zaraz ci w zębach apteczke przyniesie :evil_lol: