Jump to content
Dogomania

Bewarka

Members
  • Posts

    5678
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Bewarka

  1. Bewarka

    Kącik koniarzy

    Nie mogę się już 17 doczekać! :D a...patrzcie co za reklame zobaczyłam w sklepie jeździeckim :) [IMG]http://amigo-konie.pl/sklep/images/theme/ochraniacze.gif[/IMG]
  2. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Century Gothic]Miejmy nadziej , ze nie klamiesz, bo:mad::mad::mad:, a poza tym to grzech:cool3::cool3:[/FONT][/SIZE][/quote] Ale jaki tam grzech :diabloti: [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]Hej Justyś;)[/COLOR][/quote] Czołeeeem! :multi:
  3. Ja jednak wolę, żeby długo trwało to czekanie :evil_lol: [size=1]Szhkoła...[/size]
  4. No właśnie mi chyba ten tylko został...:roll: ale nie jest tak źle...koleżance wypadł jak miała 16 lat :evil_lol:
  5. [quote name='chihuahua'][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS]A co to tylko do Samturii?:mad::mad::angryy:[/FONT][/SIZE][/QUOTE] Znaczy...bo ona jest zarejestrowana w takim jednym serwisie internetowym, a ja nie i o coś mi chodziło ;)
  6. Witam Cię...zaraz idę do pracy taty... Tylko chciałam coś od Samci, ale chyba se poszła :mad:
  7. A co wredność ma do wyglądu? :diabloti:
  8. :niewiem: chyba mi sie mleczak zadomowił :roll:
  9. Mnie dziś lewa strona gęby spuchła, że ledwo śniadanie zjadłam, a humor jest...:)
  10. [quote name='Samturia']Az taka brzydka jestem? :placz:[/QUOTE] A skąd ja mam wiedzieć, skoro Cię nie widziałam? :D na pewno jesteś ładna :) sie nie martw...
  11. [quote name='Samturia']widze ze tbie tyz dzisiaj hoomorek dopisuje...:eviltong:[/QUOTE] Czasem źle, czasem za dobrze :)
  12. [quote name='Samturia']jaki on juz duzy :o[/quote] Już go niema...pojechał do domciu jakiegoś ;)
  13. Dzięki Gosia! :D Witamy! :)
  14. Ale sie fajnie bawią ;)
  15. No a jak...ja lubie łapy :) w sosie własnym :diabloti:
  16. To widać na pierwszy rzut oka/okiem :D
  17. Widzę już rysunek...:D bardzo fajnie ci wyszedł! :) PS:Dzięki Basia...
  18. [quote name='marillka']a może to już dziś ??[/QUOTE] Będziemy zgadywać? :evil_lol:
  19. Ale mordeczka MI MONITOR ZASłONIłA :-o fajowska :D PS:Caps Lock mi sie przypadkowo włączył...:lol:
  20. Cześć...fajny psiak ;)
  21. [quote name='Werka'][COLOR=royalblue]ach, dziekujemy za wpadniecie i bry dzonek;)[/COLOR][/quote]Hehe...dzień doberek :loveu: wczoraj zadzwoniłam do pana od koni i jutro jadę z bratem :multi: [quote name='Samturia']NIEE :eviltong: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]Osz ty :diabloti: [quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]I'm very happy , :diabloti::diabloti::diabloti:, because i've got a bad knee.( tez mi choroba , ale udawc trzeba , to nie musze ni robic [/FONT][/SIZE][/quote]Niki zaraz ci w zębach apteczke przyniesie :evil_lol:
  22. U was w galerii takie tempo, że nie nadążam z myśleniem :cool3: pozwolicie więc, że się tylko przywitam :)
  23. Jaki on śliczny :loveu: moja jest podobna, tylko z deka wyższa ;) PS:Osko też fajowy :)
  24. No to sie musicie śpieszyć, jak mają być dziś :cool3:
×
×
  • Create New...