-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
W sobotę jedziemy/Bąbel jedzie się pokazać chętnej pani. Pani ma ośmioletniego syna. No cóż, bardzo bym się cieszyła, gdyby znalazł nowy wspaniały domek, taki, w którym byłby wybrańcem, ulubieńcem i jedynakiem. Taki, w którym dostawałby w miseczce najlepsze kąski - najlepiej kurczaczka z makaronem lub ryżem i warzywkami albo swoją ulubioną suchą karmę, a także przepyszne kosteczki i smakołyki. Taki, w którym miałby zabawki i towarzystwo do zabawy, ale nade wszystko pańcię, przy której mógłby sobie leżakować na dywanie albo wygodnej kanapie, a najlepiej na kolankach, no i żeby mógł też spać pod kołderką, przytulony do emanującego ciepłem i miłością człowieka. A że Bąbel zdobył moje serce?... Trudno się dziwić! Bo Bąbelek jest pieskiem przeuroczym, bardzo karnym i przytulaśnym, kochającym całym swoim maleńkim ciałkiem i oddanym z całego swojego ogromnego serducha. Tak uroczo zabiega o uwagę, tak cierpliwie wyczekuje na chwilę pieszczot i tak nienachalnie a niepostrzeżenie i zgrabnie wkrada się w uczucia człowieka i zaskarbia sobie jego sympatię. Potrzeba mu tylko trochę cierpliwości i równowagi, odrobinę uwagi i niedużo jedzonka, a będzie wspaniałym, oddanym wiernym towarzyszem i przyjacielem. Życzę mu wymarzonego domku i szczęścia, które dla psa oznacza tak niewiele, że ludzie często nie zauważają tego w swoim życiu. Powinniśmy się uczyć od zwierząt bycia szczęśliwym i uszczęśliwiania najbliższych! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Odmawiam odpowiedzi na powyższe pytanie :roll: -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://katarzynkakot.w.interia.pl/charcica/sonik3.JPG[/IMG] [IMG]http://katarzynkakot.w.interia.pl/charcica/sonik2.JPG[/IMG] [IMG]http://katarzynkakot.w.interia.pl/charcica/soknik5.JPG[/IMG] Sonia podchoinkowa... -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://katarzynkakot.w.interia.pl/charcica/filaa.JPG[/IMG] Fila na tym zdjęciu bardzo do Platona podobna! Całujemy! -
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorku, co tam u cioteczki Wanduli? Dba o Ciebie? -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
ponoć... :helo: chcą Bąbla... :ekmm: -
Dog De Bordeaux :o) Sunia jest już gruba :o) a szczeniaki wielkie.
halbina replied to 79beata's topic in Już w nowym domu
Nie tylko cuda, ale jeszcze na dodatek ileż ich... :crazyeye: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
Magda, wielkie mizianko dla Samuela i Gai od cioteczek z dogomanii! -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'][B]Halbina[/B] - już poszła, jest taka zmęczona. Dziękuję prześlicznie za mizianka. Wzruszyły mnie do łez:):) A czy ten biedny bokserek na zdjęciu to jakaś sugestia??[/quote] "Menrzusiu", mizianko wirtualne raz... mówisz - masz! Dobrze, że to drugi kraniec Polski, bo by się Twoje damy wybrały do mnie, żeby mi nawrzucać :evil_lol: A boksio? cóż, przykro mi, że Cię dołuję, ale taki już nasz los na dogomanii... codzienne dołowanie, radość od wielkiego święta np Sylwestra... -
Wanda Szostek pytała mnie, co myślę o propozycji pani... Powiem Wam: czytając jej list, stwierdziłam, że w stylu bardzo przypomina te epistoły, które ja pisałam jeszcze kilka miesięcy temu, reklamując swoją osobę jako potencjalnego opiekuna dla doga. Doga co prawda nie udało się jeszcze przysposobić (JESZCZE!), ale sami zobaczcie, co ze mnie w krótkim czasie wyrosło... nieskromnie stwierdzę, że dogomaniaczka pełną gębą :cool3: Więc... ja jestem za! Trzeba dać szansę pani i - przede wszystkim - Trampikowi! A już Supergoga na głowie stanie, żeby domek miała co chwila kontrole :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2245/boksio5zp0.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36980&page=8[/URL] A ten boksio bardzo potrzebuje domku :-( -
Szukamy domku dla ogromnej ilości miłości!
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Danusia12'][B]Aga[/B] - witam na stałe w moim, przepraszam, naszym pokoiku (Danusia czuwa). W jakiś sposób chyba jesteśmy rodziną (za to to napewno oberwę) Czy mogę wysłac Ci jeszcze dwa zdjątka? Z jednego napewno się ubawisz:) [B]Halbina[/B] - dawno Cię tu nie widziałem. Co z książeczką? Przybywa stronek? Cholerka, już jestem ciekawy:) Rozejrzę się za szukającym tymczasu :):) Tak po znajomości:) Za mizianka podziękuję, jak Danusia pójdzie spać :) Menrzuś[/quote] Danusiu, może byś już poszła spać, musisz przecież odpocząć... ;) :evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Aleście się rozgadali, znowu spędziłąm tu tyle cennego czasu... :eviltong: Mizianka dla "Menrzusiów"! Danusiu - "Menrzuś" zabawia towarzystwo, a Ty biegasz przy całym stadku, jak widzę... :evil_lol: A "Menrzusiów" faktycznie mało, za mało... nie tylko na dogomanii, ale i w realu... Ja szukam "Menrzusia", jakby ktoś słyszał o jakimś szukającym domu, to gwarantuje tymczas! ;) -
Zaniedbany BOKSER w Lublinie! Znalazł swój dom na stałe! Udało się!!!
halbina replied to Masza4's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black] [FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana]Miałem kiedyś wspaniały dom. Panią, której byłem oczkiem w głowie i Pana, którego oczkiem w głowie był samochód kombi, jeździliśmy więc na różne wyprawy, uwielbiałem to. Byłem bardzo grzecznym i miłym pieskiem, Pani zawsze bawiła się ze mną, rozpieszczała mnie. Ta sielanka trwała prawie pięć lat, tyle mam właśnie teraz. Ale kilka miesięcy temu coś zaczęło się psuć. Państwo zaczęli się kłócić. Najpierw Pani płakała, pocieszałem ją jak tylko umiałem, ale była coraz bardziej smutna, wreszcie spakowała walizki i wyjechała gdzieś sama, a Pan nie miał dla mnie czasu. Zapominał mnie karmić, a kiedy z głodu raz zjadłem jego śniadanie, strasznie mnie zbił, ślady mam jeszcze na ciele. Potem w domu pojawiła się jakaś inna Pani, ale ona nie chciała się ze mną bawić, więc wkrótce potem Pan zabrał mnie i pojechaliśmy kombi do strasznego, jak się okazało, miejsca. Pan wprowadził mnie do biura, podpisał jakieś papiery i oddał smycz w ręce pracownika, po czym nie oglądając się, wyszedł. Usłyszałem jeszcze dźwięk odjeżdżającego samochodu i tyle. Trafiłem za kraty. Nie wiedziałem, co się stało, ale miałem nadzieję, że wszystko wróci do normy. Pan przyjedzie po mnie i razem pojedziemy do Pani, znowu będziemy rodziną. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Niestety, dni mijają, a Pan nie wraca. Stoję przy kratach i czekam, ale przestaję już wierzyć, że kiedyś znów usłyszę znajomy dźwięk motoru. Coraz częściej źle się czuję, jest zimno i tak obco. Czuję się samotny i opuszczony, czuję się niepotrzebny nikomu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]A przecież my, boksery, jesteśmy rasą stworzoną, by być z człowiekiem i dla człowieka – towarzyszem, przyjacielem, maskotką… [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Czasem przy moim boksie stają ludzie. Wtedy merdam do nich swoim krótkim ogonkiem, merdam tak, że aż cała pupa się kręci. Wystawiam łapki, chcę zagarnąć człowieka do siebie. Kiedy ludzie odchodzą – skaczę na kraty, płaczę żałośnie, wyję z rozpaczy…[/FONT][/COLOR] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/2245/boksio5zp0.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/COLOR] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
To szok... albo jak to facet ma w zwyczaju... pozoruje, zanim nie obłaskawi panienki, potem pewnie skapcianieje :evil_lol: chociaż u zwierząta to chyba inaczej przebiega :evil_lol: Mizianko dla "Menrzusiów" :loveu: -
"Szara" ONkowata,grzeczna suczka,niestety za TM..........
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34889 ? -
No to i Ciebie, Tobi, odnalazłam w wirtualnym świecie... żadna z cioteczek nie daje namiarów... :mad:
-
Czekamy na wieści... na dobre wieści, oczywiście!
-
Klub utalentowanych dogomaniaków = Wiersze,opowiadania
halbina replied to a topic in Wszystko o psach
Lubicie opowiadania? Takie smutne, tragiczne, ale i prawdziwe?... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37242[/URL] Zapraszam! I pozdrawiam noworocznie! -
"Szara" ONkowata,grzeczna suczka,niestety za TM..........
halbina replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niech spełniają się marzenia, niech sie smutek w radość zmienia, życie płynie miodem, mlekiem, zdrowia niech przybywa z wiekiem... na ten Nowy Rok! Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu! Bąbel, Platon, Byron, Junior i pańcia Halina -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
halbina replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Niech spełniają się marzenia, niech sie smutek w radość zmienia, życie płynie miodem, mlekiem, zdrowia niech przybywa z wiekiem... na ten Nowy Rok! Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu! Bąbel, Platon, Byron, Junior i pańcia Halina -
Niech spełniają się marzenia, niech sie smutek w radość zmienia, życie płynie miodem, mlekiem, zdrowia niech przybywa z wiekiem... na ten Nowy Rok! Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu! Platon, Bąbel, Byron, Junior i pańcia Halina
-
Niech spełniają się marzenia, niech sie smutek w radość zmienia, życie płynie miodem, mlekiem, zdrowia niech przybywa z wiekiem... na ten Nowy Rok! Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu! Bąbel, Platon, Byron, Junior i pańcia Halina
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Niech spełniają się marzenia, niech sie smutek w radość zmienia, życie płynie miodem, mlekiem, zdrowia niech przybywa z wiekiem... na ten Nowy Rok! Życzymy Wam wszystkim, czworo- i dwunożni członkowie wielkiego dogomaniackiego stada, żeby w Nowym Roku 2007 żadne stworzenie nie głodowało ani nie cierpiało z winy człowieka, aby każdy potrzebujący pies czy kot znajdował wspaniały kochający dom i odpowiedzialnego opiekuna, dla którego stanie się dozgonnym przyjacielem i członkiem rodziny i żeby na tym Forum panowały wiara, nadzieja i miłość, bo one nadają sens życiu! Bąbel, Platon, Byron, Junior i pańcia Halina