-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ach ten Platon... :mad: Za co ja go tak kocham, niech mi ktoś łaskawie przypomni, bo mam Alzhaimera, czy jak tam temu Niemcowi, co mi słowa kradnie... A Formicy ktoś ukradł... śnieg! Uczciwego znalazcę lub złodziejaszka prosimy o oddanie - najlepiej dostarczyć na Sylwestra w góry! :evil_lol: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
No cóż, Magdo, opowieść raczej nie nasyci naszych apetytów... :razz: -
Platon miał święta w iście rodzinnej atmosferze! Pańcia na każde zawołanie. Wspólne leżakowanie, przytulanie i wszystko, o czym pies tylko zamarzy. Choć może Bąblowi bardziej się to podobało nawet. Platon woli jednak aktywne formy spędzania czasu. Kocha biegać i skakać, nawet, kiedy pogoda nie dopisuje, ale cóż - w końcu to jeszcze szczeniak i energia go rozpiera! Bilans świątecznych strat opisałam już na wątku Bąbla... przekopiuję może, bo mnie ściska w dołku na samą myśl... "Bilans świąteczny: Babel zauroczył moich przyjaciół z Chorzowa. Niestety nie moga go zabrać, jedno z nich jest uczulone na wszystko, co się rusza i ma sierść (mają żółwia), drugie - pracuje po 24 godziny na dobę, ale opinie ocenę naszemu słodziakowi wzorową. Bąbelek był przemiły dla gości - nie narzucał się nikomu, nie żebrał ani o jedzonko, ani o spacerek, ani o pieszczotki... No może troszkę pańci... :p W ogóle dementuję wszelkie podejrzenia, jakoby był to kundel kanapowy! Bąbel to rasowy kolanowiec! :lol: Bilansu ciąg dalszy: W czwartek pańcia toszkę zaniemogła, połozyła się na chwilkę i zasnęła w otoczeniu swojego stadka z pilotem w ręku. Kiedy się obudziła, stadko wiernie drzemało przy pańci, tylko Platon czuwał... a raczej przeżuwał... pilota :mad: Cóż, będziemy zdrowsi wstając każdorazowo do telewizora, nieprawdaż?... Pod choinkę zwierzaki dostały pańcię na wyłączność! Żadnych wyjść, żadnych samotnych godzin oczekiwania, pańcia cała i na każde zawołanie... Spanko, wtulanko, spacerki i ulubione żarełko (cóż, że w czwartek trochę przypalone)... Jednym słowem... raj... Z choinki zrezygnowałam... Tym, którzy się dziwią powiem, że nie żałuję! Wiecie, ile jest igieł w choince? Ja na pewno bym się dowiedziała, na razie wiem, ile jest włosów w szczotce do podłogi... :evil_lol: A na koniec informacja dla operatora PLUSa: w najbliższym czasie raczej nie skorzystam z promocji wysyłania sms-ów za 5 groszy! I najprawdopodobniej w ogóle zaoszczędzę... albo sprawię sobie najnowszy typ komórki, bo w tej kupionej w tamtym roku Platon odkrył jej wewnętrze bleee... i to całe fuuuj... niestety, nie tylko to metaforyczne (trudne słowo!)... :shake: No to WESOŁEGO PO ŚWIĘTACH!!!..."
-
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Ale kiedyś, jak miałam psy odwiedzałąm weterynarza dwa razy w roku, teraz robię to chorobliwie często... -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
No to odetchnęłam z ulgą! W takim razie czekamy wieści! A kiedy zmienimy temat i przeniesiemy wątek? -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
No to jak tam "maleństwo"?... Czekamy na opowieści wigilijne i świąteczne! A może i na zdjęcia! Norbitko, czy Ty masz jakieś prywatne kontakty z opiekunami Samuela? Mam nadzieję, że masz! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Niestety, Bąbel musi znaleźć dom i to szybko! Pobyt u mnie wyraźnie mu nie służy. Znowu nie czuje się dobrze, tym razem dokucza mu kaszel. Chyba zaraził się od Platona, bo ma takie same objawy jak Platon kiedyś, a i teraz czasem tak się zatchnie i przez chwile prawie dusi... U Platona zdarza się to tak raz na jakiś czas, ale widać nie wyleczył się zupełnie, mimo antybiotyku i prawie miesięcznej kuracji syropem prawoślazowym. Co to może być?... A Bąbelek męczy się coraz bardziej. Znów trzeba będzie prosić Kasię o pomoc. Wstyd mi. Chyba nie opiekuję się zwierzakami najlepiej... :oops: -
*** DOG NIEMIECKI -ma w końcu upragniony DOM!!!***
halbina replied to Pokahontas's topic in Już w nowym domu
"Maleństwo"?... Czy ja aby nie pomyliłąm wątków?... :evil_lol: -
Mopcia(Ostrów Maz.) wreszcie na swojej własnej kanapie!!!
halbina replied to ronja's topic in Już w nowym domu
Mopciu, co u Ciebie? -
Na jaki dom czeka Tina, jak myślicie? A może opowiedziała o tym wymarzonym w wigilijną noc?
-
AZORKU - nareszcie !!!! Kuna zwiała przez wentylacje!!!!
halbina replied to wandul 66's topic in Już w nowym domu
Azorku, szukaj swego ukochanego domku! -
Figa - delikatna, wrażliwa - kochamy się - zostaje
halbina replied to Evas's topic in Już w nowym domu
A może kocica chciała sprawdzić, czy to nie pluszowa zabawka pod choinką?... :evil_lol: Biedna Figa! -
Gliwickie schr. husky, wyzel i inne.. szukaja domu..
halbina replied to Ania_w's topic in Już w nowym domu
Psy czekają w Gliwicach, Zabrzu i w wielu innych miejscach... -
[Warszawa] Cudowne psy do adopcji z Azylu pod Psim Aniołem.
halbina replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
Niunia kochana, jak wszystkie aniołeczki! -
Okrucieństwo do kwadratu a może i do sześcianu!!!!!!!
halbina replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Nurio, wszystkiego dobrego! -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
To może zapytamy rogówki, co ona na to?... :p -
mix boksie maja domki-Filka i Sonia szczesliwe!!
halbina replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ach te talenta... :evil_lol: -
Bąbel !Ma nowych kochających opiekunów!!! na stałe:))
halbina replied to Formica's topic in Już w nowym domu
Wszyscy mi to radzą... coś w tym jest... :evil_lol: Tylko co ja powiem Ambrze?...