[quote name='niunia32']czesc kochane!!!
[B]halbina[/B] mi Tajfek kiedys prawie z 4 piętra wyskoczył do mojej mamy :/ :roll: a to dla tego ze kiedyś siedziałam w kuchni myłam naczynia i mialam otwarte okno. przyjechała moja mama z bratowa i tajfek je uslyszal jak gadaly i szybko leci i na szczescie ze byłam w kuchni bo by polecial a tak to zlapalam go choc i tak przednie lapy mial na zewnetrznym parapecie a tylnie na wewnetrznym... ehhh ale to był jeszcze mlody i glupi pies... :roll:
[/quote]
to jednak krewni muszą być... :evil_lol:
[quote name='BoUnTy']Dziękuję Marchewo, wlasnie miałam Cię o to poprosić :* Ja własnie wystawiłam na allegro
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=203474471[/URL]
Mam nadzieję, że jednak kogoś psiaki zainteresują ;)
Strasznię dziękuję za fatygę i pmoc ;) To teraz psinki mają już 2 strony na allegro ;)[/quote]
A podobno za podwójne wystawienie... można stracić konto... :roll:
Z tego, co wiem, Kara jest zaszczepiona, ale jest dług do spłącenia u weta... obiecałam przelać Ani 50 zł... niestety, sama nie mogę dotrzeć na pocztę...
Wydaje mi się, że wsparcie dogomanii było, ale kiedy liczy się czas, nie liczy się pieniędzy, tylko działa! pieniądze się znalazły, cóż że za późno... :roll: