To możecie skorzystać... :evil_lol:
[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG]
[IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG][IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG] a zdjęcia jakieś będą?...
Jeszcze będzie chodzić tak, że trudno będzie za nią nadążyć... [IMG]http://www.mysmilie.de/english/green/smilies/animals/4/91.gif[/IMG] Oby tylko zdrowa była!