-
Posts
19838 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halbina
-
no to mieszanka... :stormy-sad: :shocked!: :eek2: :scared:
-
:oops: :roll: nie pomożemy... niestety... ale podbić możemy.
-
[quote name='MilenaDz']Nie wiem co znaczy ten typ o ktorym piszecie, ale ja jak ja pierwszy raz zobaczylam to pierwsza moja mysl byla taka ze to jakas niezbyt udana mieszanka pit-bulla czy amstafka i okazalo sie ze nie wyrosla tak jak "powinna" (moze jako szczenior wygladala podobniej) i ktos stwierdzil ze takiego "kundla" to nie chce. Wg mnie Figa jest bardzo sliczna :([/quote] [URL="http://foto.onet.pl/8dvtx,4sygzxa0scys,4xv5z,u.html"][IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/79c96250451b8f9afe55d7b18a9913ff,5,19,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img217.imageshack.us/img217/2981/1004495mq0.jpg[/IMG][/URL] Oto Platon, stąd określenie platonowata... Mój podopieczny ma w sobie coś z amstaffa... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2317402#post2317402[/URL] Sunia na pewno jest żywiołowa, pełna energii... czy to ADHD?... raczej wątpię, po prostu ten typ tak ma...:roll:
-
jamnik z Koszalina już własny DOM we Wrocku!!
halbina replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że się jamnikom układa... a co z tym z Rudy Śląskiej? kto podrzuci adres wątku? -
PUDELEK 2 letni czeka na dom Ruda Sl...i się doczekał :)
halbina replied to zaba14's topic in Już w nowym domu
nie przepadam za ta rasą, mieszkam co prawda sama... ale... mam już zaborczego faceta - Platona... Będziemy jednak pytać... -
[quote name='MARCHEWA']Kiedy dokładnie nowa właścicielka chce zabrać sunie do nowego domu?I czy to pewne?I czy ktoś by dowiózł sunię na Śląsk,gdyby znalazł się tymczas?[/quote] Tak, to bardzo ważne pytania! Jaką macie pewność, że za miesiąc pies będzie miała na 100% dom? I co z transportem?... Ona jest platonowata... znowu wysyp tej mieszanki...
-
Przydałyby się aktualne informacje i foteczki...
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
halbina replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
Trawka jest cacy... A Ty, Menrzusiu, strasznie długo jadłeś to śniadanie... :evil_lol: -
Trudno utrzymać się na szczycie... trudno zwrócić uwagę na siebie... trudno znaleźć dom...
-
Aza, podhalan z bezwładną łapką.. MA SWÓJ DOM I SWOJĄ RODZINĘ
halbina replied to paros's topic in Już w nowym domu
Podniesiemy Azę. -
Piękniś...
-
Biedny piesek... A kto miałby uśpić takiego młodego i zdrowego psa niby?
-
To podrzucimy...
-
[IMG]http://img177.imageshack.us/img177/43/dog1dp2.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/2869/dog2kg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/5048/dog3qa0.jpg[/IMG] [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/128/dog4js5.jpg[/IMG]:crazyeye: :razz: :p :evil_lol:
-
Na razie jest ciepło, a nawet gorąco... idą wakacje... szanse na dom... hm... Trzeba się spróbować czegoś o nim dowiedzieć... trochę czasu jest...
-
Będziemy zaglądać!
-
Rudy BRUTUS z Zabrza PO SZKOLENIU!!! MA DOM
halbina replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
Może on jest zmixowany z dzikiem, że tak błoto lubi? -
Natłok zajęć... i kupa zaległości... Urodziny, więc trzeba wreszcie wysprzątać chałupę na glanc, bo impreza w weekend, a sił ani ochoty na sprzątanie brak... koniec roku szkolnego - klasyfikacja, konferencje etc... A stado? śpi całymi dniami, bo upał... u nas na parterze i tak jest przyjemnie, ale parter ma swoje minusy też... Z tydzień temu Platon chciałobszczekać psa, który przechodził pod oknem... wziął rozbieg, wskoczył na okno i... wylądował na ziemi pod oknem... kuleć zaczął dwa dni potem, dostał tabletki przeciwbólowe i przeciwzapaleniowe... a teraz, jak pańcia chce coś robić w innym pomieszczeniu, to jest - na wszelki wypadek - przykuwany do rogówki...