-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
Fundacja z Pszczyny, blisko Ośw. :http://www.dogomania.com/forum/topic/118712-fundacja-zwierz%C4%99ca-arkadia-rok-2014-rokiem-tragicznym/
-
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Małgosiu na fejsie jest stronka fundacji-bo to fundacja jest,OPP! https://www.facebook.com/pages/Fundacja-Centrum-Ochrony-%C5%9Arodowiska-Po%C5%BCytku-Publicznego/286463981462961?sk=timeline przez 2 lata te same 9 psów do adopcji -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
pan KŁ rozpoczyna nową byznesową działalność: http://znajduje.com/...wicz-krzysztof/ SOLEX CENTER POLSKA Łukaszewicz Krzysztof albo tu: http://regon.info/2021778/solex-center-polska-lukaszewicz-krzysztof/ sprzedawać będzie pyszności dla naszych pupili, a nawet ...naszych pupili ;) "sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach" i wszystkie nasze psiaczki będa wyglądały tak jak ten szczęsliwy psiaczek będący pod opieka pana przedsiebiorcy: -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
nie wiem dlaczego, http://znajduje.com/solex-center-polska-lukaszewicz-krzysztof/wklekjam raz jeszcze -moze dlatego,ze jest juz opinia na temat przedsiebiorcy... albo tu :http://regon.info/2021778/solex-center-polska-lukaszewicz-krzysztof/ -
CHRCYNNO-schronisko w lesie k/Serocka. Kto pojedzie? Zwrot kosztów.
mimiś replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
pan KŁ rozpoczyna nową byznesową działalność: http://znajduje.com/solex-center-polska-lukaszewicz-krzysztof/ SOLEX CENTER POLSKA Łukaszewicz Krzysztof sprzedawać będzie pyszności dla naszych pupili, a nawet ...naszych pupili ;) "sprzedaż detaliczna kwiatów, roślin, nasion, nawozów, żywych zwierząt domowych, karmy dla zwierząt domowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach" i wszystkie nasze psiaczki będa wyglądały tak jak ten szczęsliwy psiaczek będący pod opieka pana przedsiebiorcy: -
Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy
mimiś replied to Romka's topic in Już w nowym domu
"oraz brązowy piesek Maks i szorstkowłosa Lajka:" co to jest to malutkie z przodu? -to szczeniak czy dorosłe? -
[W-wa] KOSZYCZEK NIECHCIANYCH STARUSZKÓW ; spis str 1 i 2
mimiś replied to Koszyczek's topic in Już w nowym domu
na fb jest wątek o suni która pojechała na Paluch -załozycielka szuka kontaktu z wolontariuszami-może ktos jej pomoze...https://www.facebook.com/events/1603360996550514/?ref_newsfeed_story_type=regular -
potrzebna cyklosporyna dla onka chorego na czyraczycę -włascicieli nie stac na leczenie:( http://www.dogomania.com/forum/topic/143183-cyklosporyna-pilnie-potrzebna/
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
bric-a-brac -a ja wykupiłam pakiet dla Belli dzisiaj na bazarku , kurcze to musze tam odwołać -albo niech leci na innych tez-sama nie wiem -
gdzie to taka piękna zima? ?aż się chce spacerować- z psami rzecz jasna...
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Grazyna ,niestety masz rację. trzeba udostępniac informacje gdzie sie da, a faktem jest,ze jakoś więcej pisze się teraz na fejsie...postaram się kopiować co istotniejsze: "Jak na razie "bardzo daleko do lecznicy", niestety nadal jesteśmy bez samochodu i raczej będziemy, bo znikąd żadnej pomocy, może znajdą się chociaż jakieś osoby z samochodem, które zechciały by zawozić i przywozić psiaki, chociaż te na operację i z operacji. Jutro trzeba odebrać Puszka po operacji z Milanówka, we środę trzeba zawiezc na operację i odebrać po Lisię, również do i z Milanówka, a w piątek Sparki ma również tam operację i trzeba go dowiezc i odebrać. Czekam na osoby chętne pomóc nr. tel. 664821160" -
Kożuszek Eco dla podopiecznych, psiaków, kociaków i innych przebywających w BDT u ulvhedinn. http://www.dogomania.com/forum/topic/144644-korzuszek-eco-dla-zwierzy%C5%84ca-ulv-do-2712/
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
dubelek ...motyla noga, dlaczego nie mozna poprostu usunąć? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
może ktoś kupi parkę -dużą ? hę ? :razz: http://www.dogomania.com/forum/topic/144520-ocieplana-parka-xl-na-znajdki-do-1812/ -
Kobinezony dla maluszka 0-3 -na BDT Ulvhedinn! http://www.dogomania.com/forum/topic/144507-kombinezony-dla-maluszka-0-3-na-dt-ulvhedinn-do-1712/
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
czytałam na fb,ze znowu zepsuł sie samochód -kurczę co tu zrobić... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
podpisałyście petycję? hę? http://www.petycjeonline.com/apel_do_premier_ewy_kopacz_w_sprawie_zwierzt_dowiadczalnych -
Dramat bezłapka, błagam o pomoc ratowaniu M ajka....
mimiś replied to ewu's topic in Już w nowym domu
proszę: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.675340202546079.1073742475.129322507147854&type=1 -
ja z doswiadczenia mogę napisać ,ze ciąża urojona to zmiany psychiczne-suczka buduje gniazdo, wiecej przebywa w domu i fizjologiczne- mojej pojawiało sie mleko -nic sie pozatym nie wydarzyło, było to w latach 90-tych i wet wówczas nic nie podawał ,samo przeszło poczytaj w necie np tui: http://www.e-lecznica.pl/artykul/ciaza-urojona-u-suk nie przejmuj sie za bardzo i wysterylizuj Azunię-bedziesz miała spokojna głowę :)
-
asz,jedyne koszta jakie poniosłam kiedy moja suczka[wysterylizowana!] miała kilka razy w roku ciążę urojoną -to podarte poduszki kiedy zrobiła sobie gniazdo, aha jeszcze odebrała nowonarodzone kocię kotce i próbowała karmić.pozatym skąd pomysł ,ze ze sterylizacja wiąże sie z ciążą urojoną? -wydaje mi się ,ze poprostu niektóre suczki maja większy instynkt
-
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
chce ktos duużą parkę ? -klasyk, dopinana podpinka ,nie zniszczona -tylko na plecach -dziełosztuk :megagrin: - była dziewczyna syna popełniła indianina na koniu -nawet niebrzydko ,jak naładuje baterie to cykne focie ... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
dostałam potwierdzenie,ze na konto znajdek wpłynęła kaska z 2 bazarków: MILKA2007- 25 DOTTA1311- 50 razem---------75zł i drugi OLKA1912 28,3 EWA GONZALES 21 MADIE 20 BASIA111 19,3 ----------------- razem: 88,60 czyli w sumie : 163,60 :klacz: :klacz: :klacz: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
w przytulisku parwo, potrzebna surowica!:( wklejam apel z fb "29.10.14 - Dzisiaj w południe sunia Nadin odeszła za TM :( Walczymy o pozostałą trójkę... 29.10.14 - Nadine, Noel, Olaf i Ores mają parwowirozę. Nie wiemy jak reszta rodzeństwa, która jest już w domach stałych. Pilnie potrzebujemy surowicy... lub środków na jej zakup. Jeśli ktoś ma możliwość podarowania nam surowicy prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej. Będziemy wdzięczni też za każdą wpłatę - musimy ratować te maluchy! dane do wpłat darowizn: Fundacja ZNAJDKI PRZYTULISKO k/Radzymina ul. Polskich Skrzydeł 4/87 03-982 Warszawa PEKAO S.A. konto: 91 1240 1082 1111 0010 4867 8484 Dla przelewów zza zagranicy: IBAN: PL91 1240 1082 1111 0010 4867 8484 BIC: PKOPPLPW lub PAYPAL [email protected] tytuł przelewu: na surowicę" -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
paros, chyba masz zapchana skrzynkę: " Użytkownik nie moze otrzymywać wiadomości" :lookarou: