Jump to content
Dogomania

mimiś

Members
  • Posts

    4849
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by mimiś

  1. podrzucam tego łagodnego piesia
  2. śliczny terierek:) a na fejsie sie lansuje?
  3. fajna sunia,tylko zapasiona bidulka
  4. Żaba ,wiosna idzie, może jakis herpetolog da ci domek
  5. strasznie fajne psy siedzą w tym schronie -w innych pewnie też ,tylko nie wszedzie jest taka ciotka Toyota..
  6. do tego działu mało kto zagląda chyba..
  7. ocelot,a co z tym bazarkiem gdzie zakupiłam[?]parfiume?
  8. podrzuce temat..szkoda go ale chyba potrzebny dom bez psów albo z mozliwościa odizolowania malca..
  9. dziewczynki w potrzebie ,podnoszę,moze zajrzy jakaś dobra [i zamożna]duszyczka...
  10. moze na forum molosów je wrzucić ...[URL]http://www.forum.**********/showthread.php?t=30597[/URL] na dogo pojawia sie milla.j z Fundacji Pasterze..i Elza Milicz
  11. [quote name='malagos']A było, było :) Teraz to nazbyt rasistowskie :) Teraz nawet nie powinno się mówić "Murzynka", tylko "afrovagina" :)[/QUOTE] afrovagina???:crazyeye: :megagrin: żeby sie tylko mój TZ nie dowiedział...
  12. nie ma sprawy jesli mozna tam zostawić[bo z umówieniem na godzine moze być problem ,ja tylko pracuje w Ursusie
  13. hi hi była kiedys taka zagadka: czarne na czerwonym jeździ po zielonym...po małej modyfikacji:czarno białe na czerwonym jeździ po zielonym..a co to ?
  14. dziewczyny, dostałam 2 torby reczników [starych] ale jeszcze do wykorzyastania przy zwierzach-czy przydadza sie i czy jest mozliwośc przekazania -Ursus,Pruszków- bo nie wiem czy trzymać,jeśli np.niepotrzebne to dam gdzieś blizej
  15. jak go obetniesz na sznupa to okaże sie ,ze to prawiesznaucerek;)
  16. [quote name='Sara2011']Są jakies telefony w psrawie Wiewiórka? Czy udało się coś ustalić w sprawie tej kudłatej suni Romów?[/QUOTE] napisała Toyota:" [COLOR=#000000]Tę kudłatkę od Romów mogę zabrać, jeśli zdążę przed Romami. Minęło już sporo czasu od 10.12 i dlatego taka decyzja. Miasto nie chce mieć kosztów, więc kto pierwszy ten lepszy i koszty z głowy." [/COLOR] bierz ją Saruniu!:modla: ale sie zgrałysmy w czasie,Toyota;)
  17. zamarzła by na tym łaskawie danym worku, nad miseczką pysznych skórek od chleba. -szczęściem przebiegała nieopodal malagos-.powinna zagrać w lotto ta psina
  18. [B]Aleksandra -[/B]świetnie poszedł Twój bazarek śfinkowy:Cool!: Fajny pomysł!
  19. Blondynka na sniegu czy trawce-jednakowo szczęśliwa! śliczny ma ten kolorowy pychol:)
  20. przesliczny,z tymi uszkami-co to jedno bardziej, -rozkoszny psiak
  21. u Maksia cisza..biedak nie moze sie doczekać domu
×
×
  • Create New...