-
Posts
4849 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mimiś
-
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
mimiś replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
podrzucę -chyba mało osób z Twoich okolic Romenko- tu bywa -
Znaleziona przy drodze suczka. Deklarujemy pomoc finansową w opiece !
mimiś replied to ostr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostr']dziękuję za zainteresowanie :) jutro zostanie przeprowadzony zabieg. .[/QUOTE] najlepsza decyzja z mozliwych. tyle szczeniaków umiera w schroniskach! a sunia znajdzie dom,niestety czasem to trwa... -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
mini bazarek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245732-Seksowne-majteczki-z-po%C5%84czoszkami-na-leczenie-%C5%82apki-Cezarka-Znajdki-do-03-08-g-22?p=21129991#post21129991"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245732-Seksowne-majteczki-z-po%C5%84czoszkami-na-leczenie-%C5%82apki-Cezarka-Znajdki-do-03-08-g-22?p=21129991#post21129991[/URL] -
~~ Greyka - znalazła swą przystań u dobrych ludzi :)
mimiś replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='konfirm13']Malagos, Ty to masz szczęście do panien z kukurydzy...........[/QUOTE] bo Malagos mieszka w środku łoogromnego pola kukurydzy;) -
Podopieczni fundacji "Psiegrane Marzenia". POMÓŻ NAM RATOWAĆ STARE PSY!
mimiś replied to siekowa's topic in Już w nowym domu
podnoszę bo temat mi bliski, mam staruszkę "na stanie" :) -
dziewczyny, ja mam własnie podobną historię ,pusciłam przelew [bazarek miau] 07-07 pko BP i do tej pory nie dotarło,własnie ide wyjasniać,więc nie jest to przypadek niewiarygodny dodam jeszcze,ze dane sie zgadzają tylko kasy niet!
-
Rudzia - Fajna, delikatna, malutka sunia. Już w DS :)
mimiś replied to bric-a-brac's topic in Już w nowym domu
Maks w domku? ale super:) -
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
mimiś replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
na stronie przytuliska jest konto do wpłat:FUNDACJA AZYLU POD PSIM ANIOŁEMKRS: 0000098734REGON: 017517276NIP: 951-20-45-571Rachunek bankowy:03 1020 1042 0000 8802 0109 6528Siedziba: ul. Kosodrzewiny 7/9, 04-979 Warszawaz dopiskiem "dla przytuliska Warka" -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
mimiś replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='magenka1']schronisko w Bagienicach koło Mrągowo prawie nikt o nim nie wiem, jest na zadupiu, mają swoją stronę internetową, która odświeżają wstawię linka a nóż widelec coś w typie jamnika [URL]http://schronisko-bagienice.mazury.pl/adopcje.html[/URL][/QUOTE] taa jedna suczka wystepuje jako Balbina a zaraz jako Gunia,, -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
Dziekujemy [B]Dark Water[/B] za wpłatę 60zł![książki]:multi::multi::multi::loveu: -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
teresaa118: chyba Ci Ciotka umknęła odpowiedź: [quote name='EVA2406']Dziękujemy pięknie :) Psy w schronisku jedzą Bozitę Oryginal. Ponieważ worek takiej karmy jest droższy niż 100 zł możemy podać kontakt do wolontariusza, który zajmuje się zakupem karmy ( mamy tam zniżki) i te 100 zł może zostać przelane na konto sklepu.[/QUOTE] myslę,ze to dobra opcja bo skoro Fundacja ma znizki to ta stówka napewno wystarczy na pożądny worek karmy ;) a karma się baardzo przyda, bo w spiżarni znajdkowej wieje pustką . Serdecznie dziękujemy ,ze pomyslałas Cioteczko o tych biedakach:Rose: -
SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!
mimiś replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
to koło Makowa na pn od wawy, a beka dała link z tytułem"[COLOR=#b22222][FONT=arial black]Suki ze szczeniakami w lesie ok Nadarzyna. Pomocy[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000]."-to jakas pomyłka jak sądzę,bo pod Nadarzynem tez jest Stara Wie ś [/COLOR] -
SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!
mimiś replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
Wiec te psy sa w Starej Wsi pod Nadarzynem? -
Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!
mimiś replied to Izabela124.'s topic in Już w nowym domu
Izabela, napisz jak duża jest sunia -taki minisznup czy co? bo wygląda na maleństwo zwłaszcza w zestawieniu z łańcuchem ale można sie pomylić.... -
Misia- dotarła w końcu do Anglii do domku stałego!
mimiś replied to Izabela124.'s topic in Już w nowym domu
jak duża jest suczka? czy jest szansa,ze po sterylizacji ,pomocy w postaci karmy ludzie [piszesz ,ze nie są źli jedynie nieswiadomi i biedni] zdejmą ją z tego łąńcucha -moim zdaniem wszystkich psów nie da się wyadoptować na kanapy,więc lepiej zdziałac cos na miejscu.Suczka owszem,śliczna ale dlaczego zabierac tylko sliczne a te brzydsze maja wisieć na łąncuchach? wysterylizować może da się ze sterylkowej skarpety? -
SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!
mimiś replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
widać ,widać...oż kurcze,tyle maluchów.. -
SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!
mimiś replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
no to druga strona wawy... -
SZCZENIAKI!!! Kto da nam jeść i pić??? POMOCY!!!!
mimiś replied to Agula99's topic in Już w nowym domu
ja też nie widzę zdjęć.czy to Stara Wieś za Nadarzynem? -
Przytulisko p.Joli czyli jest taki mały domek wypełniony miłością po dach
mimiś replied to zoja.'s topic in Psy do adopcji
poproszę o potwierdzenie wpłat [jak wpłyną ;)] od: [B]edek[/B]-z bazarku książkowego-27zł [B]Dark Water[/B] -kupno książek poza bazarkiem-58zł :) nie mogę wstawiać emotek -poza tymi co da sie je wklepać z klawiatury-też tak macie? -
podrzucę chociaż wątek