Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Być może będzie transport, tzn.samochód ale potrzebna jest jeszcze osoba,która pojechałaby jako, powiedzmy opiekun dla psa. Transport bezpłatny oczywiście.
  2. Baranek chyba już wie,że wyjeżdża,bo taki uśmiechnięty na tych ostatnich zdjęciach.Baranku kochany - szczęścia na nowej drodze zycia
  3. [quote name='Saphira']Mieszkamy w barbarzyńskim kraju gdzie ludzi zatrudnia sie wg klucza przynależności do układu a nie wg kompetencji. Tylu bezrobotnych mlodych ludzi po zootechnice bez pracy a takie stare matoly rządzą:angryy:[/quote] Z przykrością trzeba przyznac,że tak niestety jest. Dotyczy to wszystkich dziedzin życia w naszym tyle świętym co obłudnym kraju i tylko nie wiem, jak to się dzieje, skoro ponoć wszyscy o tym decydujemy, bo przecież jest demokracja. I to mnie przeraża : w jakim społeczeństwie ja żyję. Zresztą pewnie my wszyscy ( no 90%)na tym forum nie dajemy na takie rzeczy przyzwolenia a jednak mają one miejsce . Chciałabym dożyć takiej chwili ,że prawa zwierząt będą respektowane,że będą stosowane dotkliwe kary za znęcanie się,że wreszcie urzędasy wszelkiej maści nie mówiąc już o wynaturzonej większości społeczeństwa, zaznają uczucia empatii w stosunku do zwierząt.
  4. Nowa fryzura suni rozbawiła mnie po prostu. A Nesca za zdjęciu wygląda na zażenowaną swoim obecnym niespanielowym wyglądem. Na szczęście włoski odrosną i wszystko wróci do normy.
  5. Czekamy na wieści z niecierpliwością!!!!!
  6. Dałam ogłoszenia do lokalnej prasy i rozwiesiłam dodatkowo w kilku miejscach. Zobaczymy czy będzie odzew. Myślę ,że inne ogłoszenia też dobrze byłoby zrobić, tak jak proponujecie.
  7. Podajcie mi proszę na PW nr konta,chciałabym wpłacić kaskę.
  8. no zdjęcia fajne a jęzor wprost przeuroczy
  9. Jaki uśmiechnięty na tym zdjęciu; tak samo zresztą jak jego nowa właścicielka. Szczęścia Ci życzę nasz znajdku kochany.
  10. 40 zł miesięcznie dokładam do hoteliku, ale proszę o przypomnienie na PW, mogę nie pamiętać. Proszę o numer konta.
  11. No, no jaka zadziorna minka,stojące uszy - co ja widzę na zdjęciach, to chyba nie ta sama suczka, którą przekazywałyśmy Marlenie :evil_lol:
  12. Dobry wieczór i dobranoc mała suczko z zadartym noskiem.
  13. Wzruszyłam się tą informacją. Cieszę się niezmiernie. Dobrze byłoby jeszcze jakieś zdjęcia zobaczyć. Wiem,że Funia pstrykała po przyjeździe pańciostwa po naszego Edenka,ale chyba nadal nie może się tutaj zalogować.
  14. Co tutaj tak pusto? Czy wszyscy mamy problemy z logowaniem sie na dogo?
  15. Dzięki za podpowiedź, zrobię ogłoszenia w prasie. Powieszę też informację np. w gabinetach weterynaryjnych.
  16. Mogę dać ogłoszenia do lokalnej prasy, ale jak mają brzmieć , czy np. znaleziono suczkę w typie rasy itd.....? A jeżeli ktoś poda się za właściciela nie będąc nim? Sunia reaguje bardzo spontanicznie na każdego człowieka,więc trudno będzie ocenić
  17. Jest kolejna osoba - Pani Stanisława z Zamościa ,która deklaruje 100zł miesięcznie na hotelik. Mamy już 300 zł, więc nie wiele brakuje.
  18. Są jakieś ogłoszenia Muszki?
  19. Co u Ami słychać? Już nie długo wyjeżdża z Zamościa, czy tak?
  20. Nesca piękna jest i imię też idealne dla niej. Pomimo to ,że wszyscy jesteśmy przekonani,iż sunia nie zabawi w hoteliku długo to dobrze byłoby zebrać na wszelki wypadek deklaracje comiesięcznych wpłat. Czy są jakieś Murko?
  21. Trzymajmy kciuki,trzymajmy za pomyślne zakończenie tej historii
  22. Marlena, prosimy o coraz więcej takich dobrych wieści. Cieszę się.
  23. Wreszcie udało mi się zalogować. Słowa uznania dla marysi55 za tekst. Rzeczywiście powinnaś zostać etatowym "ogłaszaczem", takiemu ogłoszeniu trudno sie oprzeć.
  24. Sunia była w schronisku od ok. miesiąca. Tola robiła jej wtedy jakieś zdjęcia.Ja tydzień temu też robiłam ale ... mam wrażenie ,że to inny spaniel. Nie wiem ,co o tym myśleć, ale "tamta" była w/g mnie czarna z siwym nalotem (lub tak brudna),wyższa,starsza i bardzo apatyczna; wręcz bała się pokazywać ludziom. W schronisku przekonywano,że innej spanielki nie było i co ja w ogóle sugeruję.Nie wiem czy nie było i nie wiem o co mogłoby chodzić personelowi schroniska.
×
×
  • Create New...