Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. Dark nie kołnierz tylko koszulkę kup, ten fartuszek,o którym pisałam wcześniej. Kołnierz ogranicza ruchy psa.Zarówno kołnierze jak i fartuchy można kupić u weta. Ja nawet w domu mam i jedno i drugie,tylko nie wiem na kiedy doszłaby przesyłka do Ciebie. Odzezwij się co Ty na to. Saba nie może dostawać ani jedzenia ani picia przed sterylką, z tym,że picia ok.10-12godz przed czyli pewnie od rana w tym przypadku.
  2. [quote name='stonka1125']bożeeeeeeeeeee,może ta pani nie do końca halo jest?Mysia a przypomniało ci sie, co ci nazwisko przypomina,chociaz może lepiej nie[/quote] Dziewczyny o co tutaj chodzi????? Co z tym nazwiskiem,przecież to jest bardzo ważne ?
  3. Nikt nie może spróbować jutro ? Do piątku jeszcze tyle czasu a jeżeli coś złego się dzieje...Wszyscy tutaj w takiej niepewności jesteśmy, oby jak najszybciej się wreszcie wyjaśniło, co się tam dzieje... Gosiara a Ty nie mogłabyś?
  4. Boże nasza kochana Azulka! Wreszcie możemy ją zobaczyć. Miejmy nadzieję, że wizyta tylko potwierdzi to co widać na zdjęciu.
  5. Dark bardzo dużo dałaś suni oferując DT. Nie wszyscy uważają, że powinnaś od początku do końca zajmować się wszystkim sama. Uważam,że od tego jest ten wątek aby sobie pomagać w różnych sytuacjach nawet po zapewnieniu psu tymczasu. To nie może byc tak,że pies idzie do DT i wszyscy mają problem z głowy. Ja np czuję się za sunię współodpowiedzialna przez cały czas i myślę ,żę będę aż do momentu, kiedy znajdziemy jej dom stały. To nie jest sprawa tylko jednej osoby tylko dlatego ,że zdecydowała się przygarnąć psa ze schroniska.
  6. Dark cieszę się bardzo,że dałaś suni DT. Wiem ,że w życiu bywa różnie i niekiedy trzeba poprosić kogoś o pomoc, a dogomania jest właśnie takim miejscem,gdzie są ludzie gotowi pomóc. Sama poradziłam Ci abyś napisała na bassecim forum o potrzebnym transporcie,bo tam też ktoś wyraził zainteresowanie tym tematem.I bardzo dobrze ,że napisałaś tylko szkoda ,że Ci się oberwało za to. Zresztą ja też sygnalizowałam. Uważam,że to nic złego,że z pomocą chcą przychodzić ludzie nawet mieszkający gdzieś daleko. Poza tym ja pewnie też nie odważyłabym się jechać pociągiem czy innym środkiem komunikacji publicznej sama, z obcym psem.
  7. Dark skontaktuj się koniecznie z Martą z forum basseciego. Widzę,że jesteś tam zalogowana. Nie szkodzi,że ona mieszka w Zawierciu. Zajmowała sie także transprtem bassetów z różnych miejsc w Polsce. Skoro pyta o miejscowość,to może coś zaproponuje. A może jeszcze ktoś z basseciarzy z Wrocławia i okolic odezwie się.
  8. Pzrekazuję prośbę Toli,która na razie nie ma możliwości napisania aby ktoś jednak tam pojechał . Myślę,że dobrze byłoby stwierdzić jak najszybciej , że wszystko jest OK.
  9. Świetnie,że jest jakiś odzew na ogłoszenie. Czy wiesz Dark skąd są ci ludzie zainteresowani ewentualnie Sabą? Pytam dlatego, że oczywiście najlepiej byłoby gdyby mieszkali gdzieś w pobliżu Ciebie, abyś mogła od czasu do czasu ją odwiedzić...
  10. Dusje a nie myślałaś o towarzyszce dla Tosienki? Rzeczywiście jak dwie siostrzyczki wyglądają. Pewnie tez dogadałyby się...
  11. Przepraszam,że się wtrącę owszem do budy pies może iść ale na pewno nie można zgodzić się na łańcuch.Zreszta zopbaczycie będąc na wizycie,jak to wyglada
  12. Niech ktoś, kto pisze dobre teksty napisze i wyśle ogłoszenie np do "Przyjaciel Pies", ze zdjęciem. Mają tam miejsce na ogłoszenia bezpłatne dla takich psiaków w potrzebie. A ten niewątpliwie jest w potrzebie.Ogłoszenia w tym czasopismie są bardzo skuteczne o czym przekonałam sie ostatnio. Podaję maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] tel.0-22 635-49-72, ogłoszeniami zajmuje się pani Żaneta Żmuda-Kozina. Najpierw oczywiście trzeba byłoby sprawdzić,czy suka nadal tam jest i co ze szczeniętami. To jest jej wielka szansa.
  13. sorry wielkie sorry Poker - ale gapa ze mnie, rzeczywiście byłam zmęczona! Dark bardzo proszę abyś napiasała na pierwszej stronie od kogo te wpłaty i ile lub też napisz Kasio i ona to zrobi. To pewnie będą te "bassecie" wpłaty
  14. Trzymamy mocno kciuki, trzymamy i jesteśmy dobrej myśli.
  15. Może rzeczywiście niech będzie u mamy jeżeli mama zgadza się na to. Lub też spróbuj zostawić suczki razem,będzie jej raźniej a krzywdy raczej sobie nie zrobią pod Waszą nieobecność. Psy ze schroniska nie czują się dobrze same w zamkkniętych pomieszczeniach. Przekonałam się o tym bo sama mam psa ze schroniska. zachowywał się identycznie:wył i szczekał ponoć całymi dniami, kiedy był sam w pokoju.Też bałam się,że pogryzą się z moim zadziorą. Ale wszystko jest teraz Ok, zostają razem jak domownicy wychodzą z domu i nic się nie dzieje. Przesypiają ten okres w pokoju. I nie martw się,że nikt jej nie zechce bo są przecież tez domy wolno stojące gdzie nawet wyjący pies nie będzie przeszkadzał sąsiadom.
  16. Jak to nie ruszyły, w jakim sensie ? Przecież pisałam, że powpłacało kilka osób ,wprawdzie nie wiem jakie to będą kwoty ale będą albo już są na koncie. Poza tym Lucysxy i ja też jesteśmy stamtąd. Przeczytaj cały wątek - zobowiązałam sie do partycypowania w kosztach. Jeżeli chodzi o sterylke to myślę ,że pozostałe cioteczki bassecie spokojnie tyle wpłacą ,że jeszcze zostanie na inne potrzeby. Tyle na razie możemy pomóc. My z Lucysxy mieszkamy ok.500km od Wrocławia więc co jeszcze możemy zrobić? Owszem szukamy domu, rozpytujemy, informujemy forum bassecie o sytuacji Saby (bo wątek suni właśnie tam założyła Lucy). Lucy stara się załatwić ten transport na zabieg... A sunia piękna jest na tych zdjęciach aż miło popatrzeć
  17. To w końcu te pieski są z matką w budzie, tak?
  18. Az tak dużo będzie kosztowała ta sterylka? U nas jest zdecydowanie taniej od 150 do max 200 zł. Wet wyznaczył taką datę? Mam nadzieję,że wie o wczorajszych zabiegach,szczepieniach itp?
  19. Dzisiaj się okazało,że następne trzy osoby od bassetów deklarują pomoc finansową. Czyli środki na sterylke i ewentualny tranport będą. Jak minęła noc? Czy sunia nie jest osłabiona przez te wczorajsze szczepienia itp. ?
  20. I jeszcze dwie osoby z basseciego forum wyślą jutro kaskę, podałam konto Dark !!!!!
  21. Czy te szczeniaki są nadal z sunią? Jeżeli tak to nie bardzo mogę sobie to wyobrazić przy takich mrozach, przecież one nie przeżyją albo już nie przeżyły. Ktoś napisał,że zaklepane - co to znaczy? Że mają już domy i zostały zabrane z tej budy?
  22. Napisz koniecznie jutro,co z tą budą, czy udało się załatwić ten transport. Właśnie skąd dokąd ten transport miałby być? Może ktoś pomoże w transporcie. Rozumiem,że masz ją gdzie postawić?
  23. Dzięki dziewczyny Dogomaniaczki za pomoc! Wszystkim bardzo dziękuję w imieniu cioteczek z basseciego forum i tych nieszczęsnych bassetów,które jak widać mogą i na Was liczyć. Szczególne podziękowania dla GoniP, która osobiście wyciągnęła Pedra ze schroniska. Cieszę się,że można na Was liczyć mimo to ,że tutaj jest tak wiele pracy i tyle psów potrzebujących pomocy. Chciałam wkleić zdjęcia Pedra z nowego domu ale niestety nie jestem w tym mocna i nie udało się. Może później lub może GoniaP bo wiem,że też ma do nich dostęp.
  24. Tylko pamiętaj Dark - jeżeli kolejny lekarz na to nie zwróci uwagi- aby sterylkę wykonać nie wcześniej niż za dwa tygodnie po tym zmasowanym ataku na sunię. Bo to naprawdę byłaby już przesada gdyby od razu jeszcze i to.
×
×
  • Create New...