Jump to content
Dogomania

ala123

Members
  • Posts

    15154
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ala123

  1. [quote name='monika083']deklarowalam 30zl/miesiac na Kropke ,ona prawdopodobnie pojedzie do domku,wtedy przekieruje kase na tego przystojniaka,[/quote] Dzięki wielkie!!!
  2. Boże, co jeszcze złego tę sukę może spotkać!!!!!
  3. ja dorzucę drugie 50zł na stałe ale to też mało. Ślijcie dalej link do wątku może się uda ale chyba mało czasu już zostało? Do kiedy ?
  4. tak sobie pomyślałam,że skoro deklaracje na hotelik zostały zebrane a sunka prawdopodobnie ma ds to może by tak - za zgodą oczywiście - deklarujących przeznaczyć te finanse na jakąś inną bidę ? Co szanowni daklarujący na to? Jest np. pod opieką również Dory1020 psia rodzina u człowieka, który nie powinien mieć zwierząt i z tego co pamiętam z wątku chyba nawet kiedyś powiedział aby sobie psa zabrać... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/wies-k-zamoscia-moim-zyciem-jest-ciagly-glod-pragnienie-145593/?highlight[/URL]= lub też oczywiście zamojskie schronisko Tekla [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/malenka-spokojna-2-letnia-tekla-w-zamojskim-piekle-zbieramy-na-hotelik-141715/?highlight[/URL]= albo Gucio [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zamojskie-psiaki-szukaja-domow-milosci-136450/index31.html[/URL]
  5. [quote name='DORA1020']Kropka chyba znalazla ds,na steryl.jedzie do Murki,a potem jak wszystko dobrze pojdzie ds.Dzwonila tez pani z Krakowa i pytala czy Kropka nie jest przypadkiem jej sunia,ktora jej zaginela.[/quote] Rozumiem,że trzymasz rękę na pulsie i bedziesz nas informować na bieżąco w sprawie tego ds ?
  6. Rozmawiałam wczoraj z Murką. Pieniądze "Muszki" zostały i to wystarczy na hotelowanie Kropeczki. Już ustaliłam.
  7. melduję się na wątku biednej bassetki. Kolejna ofiara pseudohodowli. Właściwie nie wiem jak biedactwo tutaj się znalazło,ale to chyba nie jest najwazniejsze. Ja też oczywiście wesprę finansowo osoby ,które zaopiekowały się nią. Na jakie konto kasę przesłać?
  8. Tola przesłała mi zdjęcia pozostałych 2 maluchów - chłopczyków. Próbuję je wstawić. Nie ręczę za efekt. Melon [URL]http://images42.fotosik.pl/111/4ef17eb2f357fcd3med.jpg[/URL] Kawon [URL]http://images41.fotosik.pl/195/a4e3a224e50c0995med.jpg[/URL]
  9. Jaka poważna mała dziewczynka. Wiecie co? Widzę podobieństwo do mamy, naprawdę.
  10. Jakie wieści! Kiedy Fionka jedzie do nowego domku? Ile to zcasu minęło od przyjazdu do Marleny? Pewnie gdzieś około 2 miesięcy, a z małej przerażonej dzikuski (ze strachu pogryzło mnie biedactwo przy próbie założenia obroży) przekształciła sie pod okiem Marleny w prawdziwą damę, która w dodatku zamieszka w Krakowie. Marlena jak będzie Ci jej dotkliwie brakować, to pewnie moglibyśmy zaoferowac Ci następną bidulkę... Dzięki Marlena!!!!!!!!!
  11. Tak, jest bardzo towarzyska i malutka - w sam raz do malutkiego mieszkanka. Myślę ,że w ciągu 2 tygodni będzie można zaobserwowac jak zachowuje sie w różnych ,być może nowych dla niej sytuacjach. Nie wiemy czy przed pozbyciem się jej przez poprzednich właścicieli mieszkała w domu czy nie. Do lepszych warunków zresztą łatwiej się przyzwyczaic niż odwrotnie. Może i ona bedzie miała to szczęście,że nie będzie musiała czekać na dom długo.
  12. Miejmy nadzieję,że nie dojdzie do oddania jej do schroniska.
  13. Jaka pogodna mordka! Aż serce się ściska na myśl o schronisku.
  14. Do Janowa prawdopodobnie zawiezie ją w sobotę Funia. Jedzie tam na wizytę poadopcyjną, więc myślę ,że z transportem nie będzie problemu.
  15. [quote name='Tola']Ja tez myslę, ze warto pokazac maluchy na wątku. Ale moze w tym wrzucaniu zdjęc zamojskich szczeniaków ktoś by pomógł? Jest nas przeciez z Zamoscia na dogo parę osób... Był wątek 6 szczeniaków, na który podrzucalam zdjęcia i wysylalam do ogloszen, potem były szczeniaki z betonu (2 nadal bez domu), teraz jest kolejna suka z 3 szczeniakami. Wszystkie one chyba wymagają takiego samego zainteresowania ze strony zamojskich dogomaniaczek - nieprawdaz? Cięzko zajmowac się szukaniem domu dla tylu szczeniąt:roll:[/quote] Pewnie,że mogę wkleić te zdjęcia tyle,że Ty je dostałaś. Więc przyślij mi a ja wrzucę.
  16. A zdjęć piesków nadal nie ma? Dobrze byłoby je pokazać światu. Marlena odnośnie Twojej propozycji - nie wiem czy ktoś kontaktował sie z Tobą w tej sprawie- ja uważam ,że każdy pomysł i propozycja ogłoszeń jest dobra. Jeżeli możesz to dodaj maluchy .
  17. Ja oczywiście mam łzy w oczach, jak zwykle w takich przypadkach. Nie mogę się pogodzić z tym, że tyle psów cierpi, a przecież tak nie wiele trzeba ze strony człowieka aby to zmienić.
  18. Daria dojechała szczęśliwie do swoich pańciostwa. Poniżej zdjęcia z nowego domku.Za chwilę więcej więcej informacji. [URL]http://images40.fotosik.pl/194/658f3f9e32517bdcmed.jpg[/URL] [URL]http://images44.fotosik.pl/198/a7298a834f20493d.jpg[/URL] [URL]http://images49.fotosik.pl/198/cc26fe7e440dbb6emed.jpg[/URL]
  19. Co z nim?????
  20. Prosiłam ich obecnych opiekunów o aktualne zdjęcia aby zrobić ogłoszenia, bo wiadomo,że bez tego ani rusz.Chyba,że wykorzysta się te ,które są na wątku.
  21. A konie pod czyją opieką zostały? Kto je będzie karmić? Czy ten człowiek byłby skłonny oddać wszystkie psy czy tylko tego jedengo z łańcucha?
  22. Oj Mucha, Mucha tyle było przez ciebie zamieszania ale chyba wiedziałaś co robisz, bo sama sobie znalazłaś dom.
  23. oj trzymajmy, trzymajmy te kciuki mocno
  24. Jaka kochana, ufna mordka. Do niej też pewnie szczęście w postaci domku się usmiechnie.
  25. Mam nadzieję,że biedactwo odnajdzie się w nowych, tak obcych jej warunkach. Życzę jej z całego serca szczęśliwego życia.
×
×
  • Create New...