Dora -ja tak jak obiecałam dałam ogłoszenie suni ze zdjęciem do Dziennika Wschodniego (1 września), ale skoro nic nie piszesz, to pewnie bez odzewu niestety. Ale widzę ,że jest tutaj coraz więcej osób chcących pomóc, więc pewnie ten dom w końcu się odezwie.