Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Część wszystkim. Nad morzem miałam suuuper pogodę - lało, lało i wiało. Nie byłam ani razu opalać się .... Wpłaciłam maleńką kwotę na Morgankę. Przeczytałam te naście stron. :shake:
  2. Co do sterylki można pogadać ze schronem jesśi ktoś chciałby jej dać domek.
  3. Nic wiecej o niej nie wiem ale jak ktoś byłby zainteresowany to nawiążę kontakt z wolontariuszkami ze schronu.
  4. [B]To są informacje (oraz zdjęcia) ze strony naszego szczecińskiego schroniska:[/B] [B]imię:[/B] Entoria [B]płeć:[/B] suka[B]wiek:[/B] 9 lat [B]rasa:[/B] czarny terier rosyjski [B][URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/sup3/6356.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/sup3/thumbnails/6356.jpg[/IMG][/URL][/B] [URL="http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/6356.jpg"][IMG]http://www.szczecin.schronisko.net/images/adopcje/hmimage/6356.jpg[/IMG][/URL] [B]boks:[/B] K-24 [B]numer:[/B] 812/07 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie[B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B]Entoria to piękna, dostojna i przyjazna sunia, bardzo zadbana, medalista wystawowy, została oddna z powodu wyjazdu właścicielki, bardzo nam przykro,że po tylu latach zgotowała swojemu przyjacielowi taki los. Czeka na nowych, nieprzypadkowych opekunów, którzy zatroszczą się o nią już na zawsze. [B]kontakt:[/B] Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie 71-346 Szczecin, al. Wojska Polskiego 247 tel.całodobowy (+91) 487-02-81
  5. Witaj Celinko - ja nie w temacie - skąd u ciebie ten kudłatek ? :crazyeye: Urlop miałam bez pogody ale już dzisiaj wróciłam do pracy.
  6. Cześć Czarodziejko - straaasznie długo mnie nie było. Wyjazd i po powrocie porządki domowe - no i mam utrudniony dostęp do kompa. Jak widze u ciebie dalej chorowito. Nie mam czasu przebijać się przez ileś tam stron. W poniedziałek wyśle ci jakąś drobną kwotę. Drapanko dla całej gromadki.
  7. O jakie białe cudo. :lol: Byłyśmy dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej ... no i teraz już trzymamy kciuki. :razz:
  8. Mikimol wylicytowała jedną książkę. Druga niestety nie znalazła nabywcy. :cool3: Wpłaci na twoje konto. A ja spadam nad morze jutro. Ucałowanka dla Morgan.
  9. Ja też się moooocno cieszę, ze odnalazłam sznupka ludziom. Jak dostałam SMS z podziękowaniami to mi łzy się zakręciły. A to jest Czempion Polski: Zinka - zdobyła w Szczecinie ostatnie brakujące CWC. A ja dzielnie kibicowałam. :lol: [IMG]http://img104.imageshack.us/img104/7578/p6179234nk9.jpg[/IMG]
  10. Ale on wypiękniał. :loveu: Cieszę się, że jest szczęśliwy i wesoły. Cioteczki to dzięki [SIZE=3]WAM [/SIZE]Bej żyje i ma taki super domek. :lol:
  11. Nie dawaj karmy dla szczeniąt bo ma za dużo białka. :razz:
  12. Gratulacje za znalezienie domku dla Małpki. :loveu: Super, że sprawuje się grzecznie.
  13. Ja się nie gniewam. :lol: Zagladam do was tylko rzadko piszę.
  14. Jestem AniaG :evil_lol: Oby chętni byli
  15. Bazarek dla Morgany z książkami http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=73306
  16. Ech weszłam sobie jeszcze raz popatrzeć ....
  17. Ale mięsiwny kanapowiec. :loveu: A taki był bidulek. Podziękuj za fotki.
  18. Amisia zaczyna 10.30. Trzeba wykasowac posty po zaśmiecamy wątek morganki.
  19. Ja moich starych kundli nie wystawiam, ale idę kibicować Amisi w niedzielę rano. Wystawia te swoje cuda jamnisiowe. :lol: A nocleg masz zapewniony?
  20. Dorothy wstyd mi - obiecałam bazarek z książkami i nie zrobiłam. :oops: Zdążyłam tylko dla Czarodziejki. W sobotę lub niedzielę wystawię dwie książki. Biedna Morganka. :-(
  21. Szkoda, że tak daleko mieszkam ... Ale najsłodsze ostatnie zdjęcie. :lol: A budy fajowe.
  22. Cioteczki odnalazłam ludziom zaginioną w Warszawie sznaucerkę olbrzymkę. Pan przysłal mi właśnie SMS z podziękowaniami. :lol: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=68736
  23. AnkaG

    Metamorfozy

    Inez - gratulacje. :lol:
×
×
  • Create New...