Jump to content
Dogomania

AnkaG

Members
  • Posts

    10333
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AnkaG

  1. Nuka wczoraj przeszła samą siebie .... Leżałam na kanapie w salonie i rozmawiałam z Michałem. W pewnym momencie Michał mówi: A co Nuka robi? A ona trzy metry od nas waliła koopę ... :mad: A nad ranem zrobiła kolejną u Michała .... Znowu zaczyna robić w domu. Co z tym robić?
  2. [IMG]http://images13.fotosik.pl/53/0a5b078a828d2cf7.jpg[/IMG]
  3. [IMG]http://images23.fotosik.pl/69/25eb88945a32c3a1.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://images27.fotosik.pl/70/d0a3d82eeeb84cbd.jpg[/IMG]
  5. Amiga podziwiam za to wczesne wstawanie. Naprawdę .... :mdleje::shock:
  6. Juz wiem bo Amiśka mi powiedziała. Ona ma te dwie długowłose i krótkowłosą - jamniczki. Ale nas wypatrzyłaś. :cool3: Ja to ta ruda chuda.
  7. Amiśka mi powiedziała, że są fotki. My tylko przyszłyśmy popatrzeć jak wygladają ćwiczenia. Byłam pod wielkim wrażeniem. Niesamowite jak te psy odbierają gesty, słowa .... Ewelina robisz swietne zdjęcia. Pięknie uchwycony ruch .... Pozdrawiamy wszytkich - ja i moje cztery sznaucerki. My też mamy fotki. PS Czy mogę skopiować nasze fotki do swojej galerii? Pliiiis.
  8. A_S cieszę się bardzo, że TO TEN pies i TA pani. Pozdrawiam
  9. No dobra - buziaki dla wszyyyystkich cioteczek pamietających o naszej galerii i kibicujących Nuce. :buzi: Jak ktoś chce osobiście to zapraszam. Ale one do obcych to tak nie bardzo do całowania. :evil_lol: Ale i nie zjadają. Helga byłam w sobote na agility - Amiśka chciała żebym przyjechała i zobaczyła jak to wygląda. A ty byłaś?
  10. Ja nie mam drukarki. :shake:
  11. AnkaG

    Metamorfozy

    Piękne, piękne i takie szczęśliwe ...
  12. Zueuska potrzebuje domku ...
  13. Pamiętam jak cioteczki szukały domku dla Zenusia. Suuuper fotki. :lol:
  14. Oooo ... widzę, że tu gorąco. Nie będe komentować tej dyskusji. Dzięki Czarodziejko za wsparcie duchowe. :buzi:
  15. Na zdjeciach nie widać - czy te ranki wkoło oczu goją się? cały czas trzymam mocno za WAS kciuki.
  16. Oj a ja juz myślałam, że w tej państwowej tak cię gonią ... Super fotki. Bonusek mały słodziaczek. :loveu:
  17. Modzi będą się czepiać wielkości zdjęć. :diabloti: Ale Momek szczęśliwy. :lol:
  18. Bezdomna Zulka prosi o domek ...
  19. Biedna Bunia - trzymajcie się dziewczynki. :roll: Amiga a ty musisz te badania w domu robić? Nie robisz w pracy?
  20. Piękny piesek prosi o domek ...
×
×
  • Create New...