limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Finek, trzymaj się, bądź mężczyzną -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dziękuję Agata -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Wpłynęła dla Nuukusi stała od Konfirm31 Bardzo dziękuję za pamięć o maleńkiej -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Wiem Elu że tak jest i że Nuusia na razie musi pozostać w hotelu, ale boli, no i przede wszystkim Nuusi żal - ona biedna nie rozumie ... -
Ale Andżela jest piękną sunią ... A na środkowym zdjęciu jakie ma łobuzerskie spojrzenie Mam nadzieję, że nic złego z jej zdrowiem się nie dzieje mimo że ma mniejszy apetyt i schudła. Musi jeszcze przecież nacieszyć się życiem, po tym co przeszła w poprzednm ,,domu'' a potem w schronisku. No i pięknie
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Dziewczynka łobuzuje - zgryzła poduszki z kanapy, materiałowe oparcia z foteli na werandzie, materac w sypialni państwa - najwyraźniej nie lubi żeby było miękko Do tego jest uparta i demonstruje swoja niezależność - jak nie chce by jej założyć szelki czy kubraczek to na to nie pozwala i koniec. Jak nie chce ze spaceru wrócić do domu to nie i już - można wołać i prosić. Przychodzi kiedy uzna za stosowne Ogólnie czuje się dobrze, ma apetyt, zaadaptowała się do nowych warunków, ale wciąż jest taka smutna i podobno wciąż na mnie czeka - biegnie do każdego podjeżdżającego do bramy samochodu, wypatruje na drogę, biegnie do drzwi gdy ktoś przychodzi, ale gdy tylko widzi kto przyszedł, odwraca się i odchodzi nie wykazując zainteresowania gościem ... Na zdjęciach ma wciąż taką smutną minę, a u mnie zawsze była roześmiana, nawet w kenelu ... Martwi mnie to, i jest mi źle z tym, że ją oddałam do hotelu, ale musiałam, nawet niszczenie bym przebolała, ale mój Dżekuś potrzebuje teraz całego mojego czasu i uwagi. -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Nuusia dostała 215 zł z bazarku Elik Bardzo dziękuję za wspieranie malutkiej -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przykro bardzo, a taką miałam nadzieję ... Zrobiłaś co mogłaś żeby dać mu szansę na widzenie, ale czasem jesteśmy bezsilni. Ważne że Finek zaopiekowany, najedzony i kochany -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
limonka80 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Ostatnio mniej bywam na dogo i dopiero doczytałam że Odi miał odwiedziny. Szkoda, ale skoro nie zaiskrzyło to widocznie Odiś nie wyczuł w pani Blance tego co wyczuł w Tobie. Tak jak Tyśka napisała - psy od razu czują z kimś więź albo nie, z Nuukusią też tak było - przyjechała do mnie po południu, a wieczór spędziła już na moich kolanach i dzieliła całusami. Z Odisiem też tak będzie, znajdzie kogoś kogo pokocha i złamie Ci serce -
Mój pierwszy ślepaczek - Finek zostaje u nas na zawsze ;)
limonka80 replied to elik's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki za dzisiejsze badanie Finka, żeby się okazało że może znów widzieć. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
limonka80 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Tak, trudna i okropna ta psia starość, też mocno wierzyłam że Makuś jeszcze wstanie i łapki poniosą go jeszcze po trawie, krótko się tym cieszył. Też pocieszam się myślą, że na starość ma miękkie posłanie i ręce które go głaszczą, że jest zadbany, kochany, bezpieczny ...