Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Bo Finek jest mądry, wiedział że czyściutki i pachnący poczuje się lepiej Tutaj jakie ma ładne ząbki.
  2. Ale się cieszę, że Andżi się tak szybko pozbierała Ma swoich ludzi, kocha życie jakie teraz ma, więc będzie się go trzymać . Przykro mi, że Jimmi chory ...
  3. Wydaje mi sie, że lepiej dla Sabinki byłoby, gdyby została tam gdzie jest. Brak ewentualnego miejsca to jedno, ale nawet gdyby się znalazło, to mała będzie jeszcze bardziej straumatyzowana zmianą. Nie znam Pani Ewy osobiście, ale Basia wiele razy o niej mówiła, bardzo jej ufała i ceniła, umieściła tam przez lata wiele lękowych psów. Większość z nich otworzyła się na tyle, że mogły pójść do adopcji. Czy tak będzie z Sabinką nie wiem, ale nie zmieniałabym jej miejsca pobytu.
  4. Trzymam kciuki, by na dzisiejszej wizycie u okulisty okazało się, że jest szansa by Finek znów widział. Pomyślnej diagnozy chłopaku !
  5. A ile by to kosztowało ? Może jednak warto zrobić wszystko za jednym zamachem ? Myślę, że większa część się nazbiera, a sunia nie byłaby dwa razy usypiana ... U mnie ostatnio słabo finansowo, ale na moim koncie są pieniądze po Basi, myślę że wpłacający nie mieliby nic przeciwko by pożyczyć Andżeli brakującą kwotę. Przecież i tak trzeba wyciąć wszystko, a szkoda czasu ....
  6. Zaglądam do Czakusia, mam nadzieję że USG wyszło dobrze ...
  7. Agat21 + 20 zł Helli + 30 zł (po Norci) stan na 12.10.2022r. : + 1105,50zł
  8. Szymek dostał wpłatę od Pani Ireny z Katowic Bardzo dziękuję
  9. Ja też wierzę, że to nie wyrok i Andżela jeszcze co najmniej kilka wiosen pohasa po trawie ... To jest niesprawiedliwe że zachorowała, ale dzięki temu że o nią walczyłaś, nie całe jej życie jest zmarnowane. Zgadza się, większość życia, ale ona o tym nie myśli, cieszy się tym co ma teraz. Poza tym, z każdym kolejnym dniem u Was, ta proporcja zmarnowanego życia do dobrego życia, zmienia się na korzyść, a to jest najważniejsze. Zobaczysz, będzie dobrze.
  10. Przywitam się u Finka - szczęściarza Parę tygodni i będzie chłopak wyglądał jakby nigdy nie widział schroniska
  11. Tej malutkiej, co wygląda jak myszka to chyba towarzystwo Guciosława nie przeszkadza, ale beżowa sunia chyba wolałaby eksmitować Gutka z posłanka
  12. Dla Szymcia jest kolejna wpłata od Nesiowatej - bardzo dziękuję
  13. Tutaj jest. Zestresowałam się, że coś znowu pominęłam
  14. Tak dotarła, dziękuję Od razu 01.10.22r. ujęłam w rozliczeniu na pierwszej stronie, zaraz przed wpisem o opłacie za wrześniowe hotelowanie
  15. Dziękuję, choć każdy dzień przynosi coś nowego, i niestety te nowości nie są dobre. Ale wciąż walczymy, póki są jeszcze dni, że Dżekcio ma apetyt i podnosi się, mimo że sił coraz, będziemy dalej walczyć.
×
×
  • Create New...