Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Nesiowata + 10 zł Tianku + 10 zł Mruczka + 50 zł stan konta na 08.12.2022r. : + 905 zł
  2. Szymek dostał wpłaty od Mari23 Elik Nesiowatej Pani Ireny z Katowic Bardzo dziękuję
  3. Pieniądze już na koncie Szymka Jeszcze raz bardzo dziękuję
  4. Bardzo dziękuję w imieniu swoim i chłopaka Przesłałam na PW.
  5. Miałam ciężki finansowo miesiąc i część opłaty za hotelowanie Nuukusi za listopad pokryję z jej pieniędzy - 300 zł. Mam nadzieję, że nie macie nic przeciwko ...
  6. Bardzo dziękuję Ostatnie tygodnie mamy ciężkie, widzę wyraźnie że Dżekuś słabnie ... Póki co walczymy - i on i ja. Nie umiem sobie wyobrazić że go nie będzie, poza tym widzę że on nie chce umrzeć - ma super apetyt, chodzi po domu, tuli się do mnie, podtyka łepek do głaskania, na dworze wita się z innymi psami ... ale po prostu słabnie, ma też różne epizody w postaci nagłych zasłabnięć, sinego języka, lekkich ataków padaczki ... Praktycznie nie ma dnia bez weterynarza, ale póki co walczymy.
  7. Iwona z Sosnowca + 30 zł Elficzkowa + 30 zł Stan konta na 04.12.22r. + 835, 62 zł
  8. Wencia dostała stałą od Iwony z Sosnowca i Elficzkowej Pieknie dziękuję
  9. Szymek dostał wpłaty od Aldrumki Feryenne MGOG Pięknie dziękuję
  10. Takie wspaniałe wieści na koniec tego marnego roku. Szczęścia Fafelku, niech cię już zawsze kochają
  11. Moje wyróżnienie akurat się kończy - jest wyróżnione do 07.12, wyróżnij proszę żeby było dalej widoczne, super że będzie ze zniżką Zaraz zwrócę, mam Twoje konto. Ja zaglądam tutaj do Szymka, sprawdzam też codziennie jego ogłoszenie, czy ktoś nie napisał, - ale nic, nikt go na razie nie pokochał. Chyba musi chłopak trochę dłużej poczekać ...
  12. Nie wpisuję opłat za hotel w rozliczenie, bo Nuusia nie ma tylu pieniedzy by z nich opłacać jej pobyt. Płacę za hotelowanie z własnych pieniędzy, a pomoc finansową którą Nuusia otrzymuje z dogo, przeznaczam na inne rzeczy dla małej, między innymi karmę.
  13. U mnie niełuskanym słonecznikiem sikorki gardzą Wzorem mojego taty, siekam im drobno włoskie orzechy do karmnika - zlatują się z czterech ościennych województw
  14. Wytrzymał chłopak - a Wy razem z nim
  15. Tak bardzo mi przykro ... Wierzyłam że Fuks wydobrzeje, że dłużej nacieszy się domem u Ciebie. Domyślam się jak Ci ciężko, jak to boli - tyle psów pożegnałaś w krótkim czasie. Podziwiam to co robisz - pomagasz tym psom o których wiadomo, że nie są ani młode, ani zdrowe i wiadomo z góry, że poźegnanie przyjdzie raczej szybko, a mimo to dajesz im miłość i dom na resztę ich życia, sama narażając się na ból po kolejnych stratach. Trzeba mieć dużo siły, i dużo serca by tak robić. Ściskam mocno, trzymaj się .
  16. Marnie Tobiś chodzi , widać to zwłaszcza na tym filmiku z mieszkania ... Widać że mu trudno, a mordka dalej uśmiechnięta i pogodna, taki dobry piesio ... A pomaga mu librela ? Mój Dżekunio brał półtorej roku i działała super, a potem nagle przestała. Dołożę chłopczykowi do leczenia. Jeśli nie zmieniałaś konta to mam.
  17. Mazowszanka13 + 20 zł Malti + 30 zł stan konta na 30.11.2022r. + 1075, 62 zł hotelowanie + karma za XI - 300 zł stan konta na 01.12.2022r. + 775, 62 zł
  18. Zapłaciłam za pobyt Szymusia - 380 zł. Na moim ogłoszeniu w ostatnim tygodniu nie ma nawet jednego pobrania telefonu ...
  19. Moją miłością są staruszki, ale Isię wzięłabym bez zastanowienia Ma coś takiego ujmującego w spojrzeniu i wyrazie pyszczka ...
  20. Trochę wybiegłam w przyszłość .... Nuusia będzie mieszkać z nami, ale jeszcze nie teraz, teraz to niemożliwe z tych samych powodów, dla których podjęłam decyzję o wyjeździe Nuusi do hotelu - Dżekuś bardzo mnie potrzebuje, z każdym dniem coraz bardziej ....
  21. Może dziś się wyjaśni co Fuksiowi dolega, mam nadzieję, że cokolwiek to jest, da się wyleczyć. Trzymajcie się.
×
×
  • Create New...