limonka80
Members-
Posts
4501 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by limonka80
-
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Ostatnio czuję się tak, jakby wszystkie wyschły ... -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Ważna jest ta miłość w spojrzeniu -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Ja też lubię takie psy Nuukusia równeż jest bardzo pomysłowa -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Rozumiem. A Pikunia jest po prostu przecudna , ten jej uśmiech ... -
Pisałam na wątku Sabinki, ale chcę też napisać tutaj - wspominałam jakiś czas temu o bardzo skrzywdzonej, lękliwej Loli którą jakiś czas temu Basia umieściła w DT. Od kilku miesięcy sunię sponsoruje Figunia , bardzo dziękuję za wsparcie maleńkiej
-
Po dokonaniu zwrotu Tyle mają psiaki w spadku po Basi. Po zwrocie 390 zł, pozostaje na koncie psiaków 2370,43 zł. Potwierdzenie_transakcji_nr_0144095044_071022.pdfPotwierdzenie_transakcji_nr_0144095044_071022.pdf
-
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
limonka80 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Ale dziewczyna ma zdrowe, gęste futerko. A jak u Pikuni z majtkami ? Trzeba kupić ? -
Masz rację, jest błąd. Co prawda w rozliczeniu jest ujęta wpłata wrześniowa, natomiast nie ujęłam wpłaty za sierpień - chyba zmyliło mnie, że w lipcu są dwa przelewy dla Szymusia od Ciebie, dokonane w krótkim odstępie czasu - pierwszy 22.07.22r. i drugi 29.07.22r., obydwa na 50 zł. Myślę, że dopisując do rozliczenia kolejne wpłaty, i widząc że Twoja lipcowa deklaracja jest ujęta w rozliczeniu, nie zauważyłam że to jest drugi przelew. Bardzo przepraszam, to oczywiście mnie nie usprawiedliwia, ale od dłuższego czasu mam sporo zmartwień i nie jestem tak skupiona jak powinnam być. Jeszcze raz dokładnie sprawdziłam wpłaty deklaracji wszystkich deklarowiczów Szymusia i jest prawidłowo - wszystkie pozostałe wpłaty sa ujęte w rozliczeniu. Jeszcze raz przepraszam
-
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
limonka80 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Już szczegóły omówione - ja poszukam, Elik zamówi :-) -
Odi, pies który nie ma w życiu szczęścia bardzo prosi o pomoc.
limonka80 replied to limonka80's topic in Psy do adopcji
Mój Dżekunio też ma jamniczo-corgi budowę, i też ma ten problemy z kregosłupem. Długo działała librela - ponad półtorej roku, ale od lipca/sierpnia przestała. Próbowałam różnych preparatów, ale z marnym skutkiem, natomiast ostatnio Jaaga doradziła mi arthrosterol MB - rewelacja ! Szybko działa, po tygodniu Dżekcio chodził dużo sprawniej, a po dwóch przestał całkiem utykać. Myślę że trzeba spróbować i kupić Odisiowi, jeśli nie poskutkuje, trudno, masz starsze pieski, któryś skorzysta. -
Maleńki szkielecik obciągnięty skórą.. I oczy pełne bezbrzeżnego smutku. Co pisać więcej?:( Jeśli możesz - zajrzyj, pomóż, napisz dobre słowo. Wszystko będzie wielkim darem. SUNIA JEST BARDZO CHORA, jest dla niej szansa, ogromne kciuki potrzebne!
limonka80 replied to agat21's topic in Psy do adopcji
Zapłaciłam za pobyt Nuukci, to już ponad trzy tygodnie jak jej nie ma u nas ... Tęsknię za nią mocno, i wiem że ona za mną też, ostatnio pani Iza przyznała, że była pewna że mała po kilku dniach, a najdłużej po dwóch tygodniach zapomni i będzie wesoła, a tu ciągle jest tak samo smutna. Ma momenty gdy na chwilę zapomni i beztrosko bawi się ze swoim ulubieńcem, ale po chwili znów przybiera tą zmartwioną minę ... Wiem że na ten moment nie mogę jej przywieźć z powrotem ... W piątek Nuusia miała ostatnią, czwartą dawkę preparatu krwiotwórczego podanego zamiast aranespu. Pod koniec tygodnia, albo w poniedziałek zrobimy kontrolne badanie krwi i zadecydujemy co dalej. -
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
limonka80 replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Ja też wierzę, że Makuś łatwo się nie podda, jak mój Dżekuś Te psiaki u których wcześniejsze marne życie mocno nadszarpnęło zdrowie, teraz kiedy wreszcie są szczęśliwe to walczą z całych sił, bo czują że są kochane i dla kogoś ważne.