Jump to content
Dogomania

limonka80

Members
  • Posts

    4501
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    26

Everything posted by limonka80

  1. Bo zimę mamy, tryb stosowny do pory roku. Poczekaj, jak przyjdzie wiosna, mój synio znów ruszy za pannami ( lub za Romciem ) jak wiosną w zeszłym roku
  2. Dla Szymusia wpłynęły wpłaty od Feryenne Aldrumki MGOG Mari23 Bardzo dziękujemy
  3. O mamo, cudny Miluś, jaki dziadeczek ... Na mnie takie staruszki najbardziej działają, przytulałabym bez końca ... Zdrowia Dla Was - dwunożnych i czterołapych
  4. Wyróżnij proszę. Co do miasta, nie wiem - może Kraków ? Ja na oczątku też ogłaszałam Szymcia na Opole i nic, potem Wenę i też nic ...
  5. Trafiłam na wątek suńki kiedy już nie żyła, taka okropna, niepotrzebna śmierć. Tak bardzo żal małej, człowiek czuje złość a zarazem bezsilność, ale nie zadręczaj się tym - Twoja siostra i Ty zrobiłyście co było można, nie zostawiłyście jej, szukałyście pomocy. Nie udało się, ale winę ponosi lekarz, nikt inny. Te oczy malutkiej, kiedy tak leży na zdjęciu też nie mogą wyjść mi z głowy, ale niestety nic nie zmieni faktu że psina nie żyje... Też wpłacę na pokrycie części długo po suni.
  6. Nawet na zdjęciach widać, że z Odisia aż bije radość i energia, przeszczęśliwy, mimo że nie całkiem sprawny. On pewnie też odchorowałby rozstanie...
  7. Wyróżnij proszę, chłopak na pieniądze A nuż ktoś pokocha go bardziej niż Mari
  8. Dziękujemy z Dżekuniem za odwiedziny Dziś powrotu apetytu ciąg dalszy - poranna porcja wołowiny zmiksowanej z buraczkiem, zieloną pietruszką, ziemniakiem i zmielonym orzechem włoskim wciągnięta nosem Na obiad w menu dorsz na parze z ziemniakiem i marchewką. Na deser siekana drobniutko ekologiczna kiszona kapusta, którą Dżekuś uwielbia i która bardzo mu służy. Zrobię Wam fotorelację
  9. Przelałam na konto DT malutkiej, lękliwej Loli opłatę za grudzień, środki na ten cel dostałam od Figuni Bardzo, bardzo dziękuję Nowe sytuacje i obcy ludzie jeszcze przerażają malutką, ale powolutku staje się coraz śmielsza wobec Pani Ewy, mam nadzieję że sunieczka otworzy się na dobre i znajdzie własny domek. Oto malutka
  10. Mój Dżekunio po dwóch bardzo ciężkich tygodniach dziś po raz pierwszy zjadł z apetytem. Do wczoraj myślałam że go stracę, a jednak się podniósł - życzę Luizce i Wam tego samego. Ściskam mocno
  11. Byłam przed chwilą w domu, sprawdzić jak się Dżekuś miewa - spał mój synio jak zabity, nawet się nie obudził gdy zmieniałam mu zasikany podkład i przetarłam wilgotną ściereczką tyłeczek ani drgnął, tylko coś mruknął, przeciągnął się i spał dalej
  12. Tak, mój synio chce żyć, i walczy. Jestem taka szczęśliwa, miałam już momenty zwątpienia, bałam się, że tym razem nie da już rady, ale on kolejny raz pokazał że ma jeszcze plany na życie
  13. Razem z Dżekusiem i Nuukcią dziękujemy za wszystkie życzenia, i również życzymy wszystkiego dobrego Ostatnie dwa tygodnie były dla mojego Dżekusia bardzo ciężkie, miał zapalenie okostnej, codziennie jeździliśmy do przychodni na zastrzyki i kroplówki. Myślałam że nie przetrwa, choroba i kuracja antybiotykowa bardzo go osłabiły, wciąż jest słabiutki, dużo śpi ... Mam nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, dostaje zastrzyki wzmacniające, jeździmy na kroplówki, lekarka mówi że nic więcej już dla niego nie ma, wspomagamy go i czekamy, ja mocno wierzę, że jego organizm kolejny raz się podniesie. Dżekunio tak potrzebuje kontaktu, tak się do mnie tuli, głaszczę go godzinami, a on spokojnie sobie leży, kiedy kładę się koło niego on instynktownie przywiera do mnie i tak zostaje, kiedy lekko się odsuwam, spogląda na mnie niewidzącymi oczami jakby mnie szukał ... Dziś pierwszy raz od tygodnia zjadł bez proszenia 1/3 piersi z królika z marchewką i siemieniem lnianym. Mam nadzieję że jeszcze wszystko będzie dobrze ...
  14. Uregulowałam płatność za pobyt Szymusia za grudzień. Oby Nowy Rok przyniósł chłopakowi szczęście i znalazł własnych ludzi.
  15. Uregulowałam opłatę za hotelowanie i karmę. Wena jest prześliczna, i taka poczciwa, nie mogę zrozumieć czemu nikt jej jeszcze nie pokochał... Dodałam do ogłoszenia zdjęcia z kanapy, może teraz się uda ...
  16. Iwona z Sosnowca + 50 zł Malti + 30 zł opłata za hotelowanie - 380 zł stan konta na 02.01.23r. + 520,10 zł
  17. Wena dostała wpłaty od Iwony z Sosnowca i Malti Bardzo dziękujemy za świąteczny bonus
  18. Szymonek dostał też stałą od Pani Anny G-R Pięknie dziękujemy
  19. Jest wpłata z bazarku Nadziejki - Szymuś dostał 68 zł Pięknie dziękujemy
  20. Zrobiło mi się ciepło na sercu, gdy przeczytałam Pana wpis - o tym że myśli Pan o Basi i Ją wspomina, mimo że minął już prawie rok odkąd nie ma Jej z nami. Ja odwiedzam Ją osobiście, bo mieszkałyśmy w tym samym mieście, i nie zapalałam wirtualnego znicza, ale bardzo się cieszę że ktoś chce to zrobić. Znalazłam Jej grób w wyszukiwarce w której jest możliwość zapalenia takiego znicza. Wysłałam do Pana prywatną wiadomość z linkiem do strony. Ja również życzę Panu dobrych, radosnych świąt, dużo zdrowia i spokoju. Lucjuszowi-szczęściarzowi także Mój Dżeki też je królika z ziemniakami lub ryżem, dodaję jeszcze marchewkę lub buraczka. Już niestety nie rozrabia, bo ma 19 lat, ale apetyt mu bardzo ostatnio dopisuje i mimo chorób starszego wieku trzyma się dość dzielnie mój chłopczyk kochany. Pozdrawiam, i jeszcze raz wszystkiegi dobrego.
  21. Roxi uszka miała inne, większe i miały taki dziewczęcy kształt. Też była moją ulubienicą.
  22. Kocha swoje życia, to się go trzyma, co tam się będzie wynikami badań martwił
×
×
  • Create New...