-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ewciu, chyba widziałam już tą stronkę z szarpakami. Niestety nigdzie nie jest napisane jak je wykonywać. Te plecione na kwadrat jakoś sami doszliśmy jak zrobić a te na okrągło znalazłam na Youtube. Tylko tam pokazywali jak pleść ze sznurka czy cienkiego kabelka. Moje psiaki też wcinały swego czasu Joserę. Kupowałam im chyba miniwell albo właśnie festiwal. Obydwie cieszyły się powodzeniem. Swoja Kolę odchudzałam lajtowym Arionem super premium polecanym przez specjalistę od karmy na stronie krakvetu. Przynajmniej tak mi się wydaje bo to było już rok temu. Ja mam chyba jednak inny dywanik, a raczej kawałek. To jest chyba jakaś wełna w reniferki. Dziewczyna z dogomani dostała chyba od kogoś z Niemiec takie odpady, resztki z produkcji pewnie dywaników. Najpierw rozdawała ale później gdy brakowało pieniędzy na lekarstwa dla jej dożywotniego tymczasu sprzedawała za "co łaska". Moja Gapa lubiała leżeć pod biurkiem więc jej kupiłam ten "dywanik" -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ooo... Nasz szarpaczek :lol: Pola ma podobny dywanik do naszego. Ciekawe czy też kupiony na dogomani od dożywotniego dt chorego na atonię pęcherza onka ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='DIF']Kochane! Z uszami Poli jest ok. Nie trzepie głową, ani nie nie wykrzywia uszek na prawo i lewo. Ma je tłuste od zawiesiny, ale jeszcze wpuszczam. Jutro jak mi się uda podjadę do weta na kontrolę, ale wg mnie jest naprawdę ok. Na FB wkleiłam zdjęcie jak Polka szarga patyka po ogrodzie! ;) Ach, jaka była szczęśliwa, że wygrała z Muziem i Blekim! :evil_lol: Ogólnie Pola od kilku tygodni stała się bardzo rozrywkową dziewczynką... Jak wychodzi z domu do ogrodu "przez przypadek" zgarnia jakąś zabawkę. A to piłkę, a to dziecięcego kapcia, a to frędzle.... A potem szukamy w domu a znajdujemy w ogrodzie już niezdatne do użytku! :diabloti:[/QUOTE] Hi hi... Rozwija się Polusia :laugh2_2: Normalnieje :jumpie: -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Lidan replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Może zaczaruje kogoś zdjęcie Reksia w gazecie i na Mikołaja trafi do swojego domku :kciuki: -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Całkiem dobrze jak na eks bezdomniaka :) A jaki z niego przytulak niesamowity ,dziś byłam odwiedzić słodziaka to tulił się i tulił :) No i Franek ma kolegę za ścianą ... nowy bezdomniak myślenicki - Rudolf :( Jutro będę miała jego zdjęcia i założę ogólny wątek myślenicki bo coraz więcej tych bid :([/QUOTE] Nigdy się nie skończy ta psia bezdomność :niewiem: -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lidan replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Grosi :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Proszę bardzo i życzę miłego dnia a Polci zdrowych ucholi :-) -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Lidan replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mazowszanka']Najlepiej " idą " małe suczki. Zobaczcie jaki ruch u malagos.[/QUOTE] To może trzeba psiaczka cichaczem do malagos podrzucić :diabloti: -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lidan replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']a jakbyście przygarnęły długowłosego pieska biało-czarnego, to jak byście go nazwały?[/QUOTE] Moi teściowie mieli kudłatego psa o imieniu Szagi (chyba pisze się Shagi) -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Ładnie wygląda jego futerko. Może nie błyszczy jakoś wyjątkowo ale nie jest wyleniały ani matowy. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam Polę i jej fanklub :-) Jak tam uchole? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Polusię :iloveyou: Mam nadzieję, że uszka bolą już mniej. Przelałam 70 zł zł z bazarku szarpakowego. Ewa, proszę o potwierdzenie na bazarku gdy dotrą na konto. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nooo...ja bym na pewno oszalała ;-) To stukanie psich pazurków po panelach (?) jest najlepsze :-) Dobrze, że u mnie parkiet i Koli nie słychać wcale jak chodzi, a Gapę troszkę. Z bazarku szarpakowego akurat uzbiera się na wymaz ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jezuuu... Poleńko, bidusiu, coś Ty z tymi uszami robiła :roll: DIF określenia dzieci w Twoim wykonaniu niezmiernie mnie szokują i śmieszą równocześnie :megagrin: -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lidan replied to malagos's topic in Już w nowym domu
No proszę... Bury kundel w pościeli i buro biały kotek tysz w pościeli :loveu: -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
mestudio, chylę czoła przed Tobą i TZtem. Tyle psów i jeszcze jednego zgodziliście się wziąć :mdleje: Też trudno mi oglądać zdjęcia tych wszystkich biedaków :placz: Już i tak trochę się na nie uodporniłam bo na początku ryczałam jak bóbr nad każdym psem :-( -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Lidan replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Co słychać u Reksia? -
Franek - potrącony przez samochód - porzucony w rowie
Lidan replied to Psia Szkoła's topic in Już w nowym domu
Ładnie chodzi chudzinka :happy1: -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Lidan replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Zaglądam w pośpiechu do Reksia i pędzę dalej... -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Liduś, prawie zakochałam się już w tej koleżance :). Tak sobie korespondujemy na pw ........ Znasz ją osobiście?[/quote] Tak :-) Poznałyśmy się kilka lat temu na spotkaniu miłośników papug i mimo iż papug już nie mamy kontakt utrzymujemy. Cieszę się z poprawy stanu uszek u Polci :multi: Dobrze, że kropelki działają. No i świetnie, że Nelsonowie poznali się i znowu są razem! -
Myślę, że tak... Tylko wolałabym nie brać fantów do domu bo nie mam gdzie trzymać...dlatego pytałam czy są już gotowe zdjęcia. Mogę wystawić bazarek i edytować zmiany ale głównie wieczorem gdyż w pracy w zasadzie nie mam internetu ani czasu.
-
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za to coś tajemniczego dla suni :kciuki: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Chyba też zaraz będę chlipać. Szkoda, że nie mogły być razem cały czas i że Nelsonowa spędziła w schronie tyle lat :-( Ale cieszę się, że opuści to przygnębiające miejsce. One nawet podobne do siebie są! Ciekawe czy się poznają... EVA bardzo ładny ten Twój bazarek na miau :happy1: Podrzuciłam link koleżance i kałamarz zaraz kupiła :happy1: Jak uszko Polusi? Lepiej coś? -
[quote name='Soema']Czy mógłby ktoś pomóc w wystawieniu bazarku na dług Bona w hotelu, na początku roku zabrałyśmy go z Evelką z Klembowa.. Evelka ma trochę fantów, ale nie ma dobrego łącza internetowego...[/QUOTE] Na czym dokładnie miałaby ta pomoc polegać? Chodzi o samo wystawienie? Są gotowe zdjęcia czy dopiero trzeba sfotografować wystawiane przedmioty?
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No to teraz będziesz robić jeden bazarek za drugim :-)