Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Z przepisu na wątrobowe wychodzi "placek" płaski wielkości dużej standardowej brytfanki. Nie wiem ile wychodzi z tego ciasteczek po pokrojeniu, nie liczyłam ale małych wyjdzie sporo raczej nie starczy dla całego schroniska chyba, że jest tam nie więcej niż... hm...50 psów.
  2. Mądre to :-) Muszę spróbować następnym razem z tego skorzystać.
  3. Przelałam 310 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym gdy już będą na koncie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235645-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-%C5%BBelazko-torebka-Kolczyki-klipsy-szk%C5%82o-do-2-12[/url]
  4. Wpłynęły już wszystkie pieniążki z mojego bazarku dla tych psiaków. Razem 304 zł. Mam przelać na konto podane w pierwszym poście?
  5. Zaglądam do Poli wzbogaconej o wspaniałą darowiznę :-) Ma Pola szczęście, że tyle dobrych osób nad nią czuwa.
  6. Cwaniara ;-) Nagle delikatna panienka się z niej zrobiła :p W dupkę zimno? A dopiero w polu mieszkała i to bez budy :shake: Zahartowana powinna być :diabloti:
  7. [quote name='mestudio']Napisałem że ona jest niemal całkiem poukładana. Rowerzystom nie odpuści.... (jeszcze) TZmestudio[/QUOTE] Jakieś wady musi mieć bo przecież ideałów nie ma ;-) Jak się dzisiaj czuje Sańka?
  8. Dobrze,że kociak już zabezpieczony, w ciepełku i z pełnym brzuszkiem. Polusie na pewno w końcu znajdzie jakiś amator zwykłych wspaniałych piesków i pojedzie do swojego domku :kciuki: Ewuniu, zdrówka życzę!!!
  9. [quote name='mestudio']Po wizycie u weta: 1. Wyniki nie są takie złe 2. Na to co jest niezgodne z normą dosatała antybiotyk (dziś ma dostać drugi) 3. Gdyby były naprawdę złe, to nie zrobili by sterylizacji Ma dziwne zmiany na "na sieci". Jeśli będą to zmiany nowotworowe ale nie złośliwe - można usunąć łącznie ze śledzioną. Jakiekolwiek decyzje zostaną podjęte po wynikach, które już zostały wysłane.... Także czekamy. [B]A co charakteru - to muszę przyznać, że nie widziałem tak pozbieranego emocjonalnie psa jak ona. Ona jest niemal całkiem poukładana... Nie trzeba nad nią w ogóle pracować - pies do wzięcia. Taki pies kompan dla .... poukładanego faceta. [/B] Domku, gdzie jesteś?? TZmestudio[/QUOTE] Cha cha cha !!! Pies ideał! Tylko... gdzie znaleźć poukładanego faceta :hmmmm:
  10. No co...? Zaglądam codziennie ale nie zawsze mam natchnienie do pisania:p
  11. Ależ natrzaskałaś tych ogłoszeń. Jestem pod wrażeniem prędkości :crazyeye:
  12. Zaglądam do Sańki a tu takie nieciekawe wiadomości :shake: Mizianko dla suni.
  13. Zaglądam i sprawdzam co słychać.
  14. Nie wiem jak to zrobić bo to nie moje rejony ale trzeba poszukać osób z Twojej okolicy, które mogłyby pomóc. Ciekawa jestem czy straż miejska mogłaby pomóc. A jest tam w okolicy jakieś schronisko leczące psy czy mordownia.
  15. Śliczne zdjęcia i piękny zimowy Reksiu :iloveyou:
  16. Taki normalny spokojny psiak :-)
  17. Znaczy się Grosia dostała domek na Mikołaja :loveu:
  18. [quote name='mk999']Zbiórka darów dla krakowskiego Schroniska dla Zwierzat. W Krakowie W DNIACH 6-9 GRUDNIA (czwartek-niedziela) karmę zbierają: Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5 Herbaty Świata i Twoja Herbaciarnia-sklep internetowy, ul. Jana 24 Carpe Diem II, ul. Sławkowska 6 Dym, ul. Tomasza 13 Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27 Miejsce, ul. Estery 1 Bal, Ślusarska 9 (Zabłocie) Eszeweria, ul. Józefa 9 Spokój i Cisza, ul. Bracka 3-5 (w bramie) Ambasada Śledzia, ul. Stolarska 8/10 Czekolada, ul. Bracka 4 Kolory, ul. Estery 10 Mleczarnia, ul. Meiselsa 20 Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10 Galeria Onamato, ul. Bracka 7/4 Pauza, ul. Floriańska 18 Cafe Manekin, ul. Tomasza 25 NapNap Cafe, ul. Zwierzyniecka 4 Siła Smaku , Wielopole 14 Twoja Herbaciarnia – sklep internetowy Kotkarola, Rynek Główny 6 Rozrywki Trzy, ul. Mikołajska 3 W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają: Biuro Parlamentarne Róży Thun, ul. Pijarska 5 Gabinet Weterynaryjny „Zdrowie Czterołapa”, ul. Grenadierów 7D Pod Chochołami Cafe, ul. św. Łazarza 16 W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają następujące filie Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej: * filia nr 2, ul. Bobrowskiego 11 * filia nr 6, ul. Dobrego Pasterza 6 * filia nr 7,ul. 29-Listopada 59 * filia 8, ul. Studencka 19 * filia nr 10, ul. Łąkowa 27 * filia nr 11, ul. Dzielskiego 2 * filia nr 16, al. Pokoju 33 * filia nr 17,ul. Brodowicza 1 * filia nr 18, ul. Ugorek 14 * filia nr 19, ul. Dobrego Pasterza 100 [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: gensmall, align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] Kurcze, zapomniałam o tym ale może jeszcze zdążę podlecieć z jakąś puszeczką do biblioteki. A cytuję dla takich jak ja zapominalskich, którzy może w ostatniej chwili jeszcze zdążą cosik bidusiom schroniskowym podarować.
  19. Ludzie to potwory :angryy: Za to kicia cudna :-)
  20. Tak się życie czasem układa...Może jeszcze domek jakiś miły znajdzie Polusię.
  21. Zaglądam wieczorową porą do pieseczków :-)
  22. Odwiedzam Polę. Uszka już całkiem zdrowe? DIF gdzie polarki? :cool3: Bo mój mąż cierpi na brak zajęcia :eviltong:
  23. Grosia jest rozrywana przez chętnych? :siara:
×
×
  • Create New...