-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Z przepisu na wątrobowe wychodzi "placek" płaski wielkości dużej standardowej brytfanki. Nie wiem ile wychodzi z tego ciasteczek po pokrojeniu, nie liczyłam ale małych wyjdzie sporo raczej nie starczy dla całego schroniska chyba, że jest tam nie więcej niż... hm...50 psów.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Mądre to :-) Muszę spróbować następnym razem z tego skorzystać. -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Przelałam 310 zł. Proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym gdy już będą na koncie. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235645-ZAKO%C5%83CZONY-ROZLICZAMY-%C5%BBelazko-torebka-Kolczyki-klipsy-szk%C5%82o-do-2-12[/url] -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Wpłynęły już wszystkie pieniążki z mojego bazarku dla tych psiaków. Razem 304 zł. Mam przelać na konto podane w pierwszym poście? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Poli wzbogaconej o wspaniałą darowiznę :-) Ma Pola szczęście, że tyle dobrych osób nad nią czuwa. -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
Lidan replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Cwaniara ;-) Nagle delikatna panienka się z niej zrobiła :p W dupkę zimno? A dopiero w polu mieszkała i to bez budy :shake: Zahartowana powinna być :diabloti: -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
Lidan replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Napisałem że ona jest niemal całkiem poukładana. Rowerzystom nie odpuści.... (jeszcze) TZmestudio[/QUOTE] Jakieś wady musi mieć bo przecież ideałów nie ma ;-) Jak się dzisiaj czuje Sańka? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że kociak już zabezpieczony, w ciepełku i z pełnym brzuszkiem. Polusie na pewno w końcu znajdzie jakiś amator zwykłych wspaniałych piesków i pojedzie do swojego domku :kciuki: Ewuniu, zdrówka życzę!!! -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
Lidan replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
[quote name='mestudio']Po wizycie u weta: 1. Wyniki nie są takie złe 2. Na to co jest niezgodne z normą dosatała antybiotyk (dziś ma dostać drugi) 3. Gdyby były naprawdę złe, to nie zrobili by sterylizacji Ma dziwne zmiany na "na sieci". Jeśli będą to zmiany nowotworowe ale nie złośliwe - można usunąć łącznie ze śledzioną. Jakiekolwiek decyzje zostaną podjęte po wynikach, które już zostały wysłane.... Także czekamy. [B]A co charakteru - to muszę przyznać, że nie widziałem tak pozbieranego emocjonalnie psa jak ona. Ona jest niemal całkiem poukładana... Nie trzeba nad nią w ogóle pracować - pies do wzięcia. Taki pies kompan dla .... poukładanego faceta. [/B] Domku, gdzie jesteś?? TZmestudio[/QUOTE] Cha cha cha !!! Pies ideał! Tylko... gdzie znaleźć poukładanego faceta :hmmmm: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No co...? Zaglądam codziennie ale nie zawsze mam natchnienie do pisania:p -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
Lidan replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
A jak się sunia czuje teraz? -
Po 6 latach, adoptowany jako szczeniak, WRACA Z ADOPCJI!!!
Lidan replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Ależ natrzaskałaś tych ogłoszeń. Jestem pod wrażeniem prędkości :crazyeye: -
Sańka ciągle szuka własnego domu. Czy ktoś ją kiedyś pokocha?
Lidan replied to mestudio's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Sańki a tu takie nieciekawe wiadomości :shake: Mizianko dla suni. -
Pies na polu ze zlamaną noga w snopku siana w potrzebie!miejsce!Świderki
Lidan replied to karmik's topic in Już w nowym domu
Zaglądam i sprawdzam co słychać. -
Pies na polu ze zlamaną noga w snopku siana w potrzebie!miejsce!Świderki
Lidan replied to karmik's topic in Już w nowym domu
Nie wiem jak to zrobić bo to nie moje rejony ale trzeba poszukać osób z Twojej okolicy, które mogłyby pomóc. Ciekawa jestem czy straż miejska mogłaby pomóc. A jest tam w okolicy jakieś schronisko leczące psy czy mordownia. -
Wielkie zmiany w życiu Reksia vel Rockyego :) ...
Lidan replied to Paolina's topic in Już w nowym domu
Śliczne zdjęcia i piękny zimowy Reksiu :iloveyou: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Taki normalny spokojny psiak :-) -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lidan replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Znaczy się Grosia dostała domek na Mikołaja :loveu: -
[quote name='mk999']Zbiórka darów dla krakowskiego Schroniska dla Zwierzat. W Krakowie W DNIACH 6-9 GRUDNIA (czwartek-niedziela) karmę zbierają: Nowa Prowincja, ul. Bracka 3-5 Herbaty Świata i Twoja Herbaciarnia-sklep internetowy, ul. Jana 24 Carpe Diem II, ul. Sławkowska 6 Dym, ul. Tomasza 13 Piwnica Pod Baranami, Rynek Główny 27 Miejsce, ul. Estery 1 Bal, Ślusarska 9 (Zabłocie) Eszeweria, ul. Józefa 9 Spokój i Cisza, ul. Bracka 3-5 (w bramie) Ambasada Śledzia, ul. Stolarska 8/10 Czekolada, ul. Bracka 4 Kolory, ul. Estery 10 Mleczarnia, ul. Meiselsa 20 Cafe Szafe, ul. Felicjanek 10 Galeria Onamato, ul. Bracka 7/4 Pauza, ul. Floriańska 18 Cafe Manekin, ul. Tomasza 25 NapNap Cafe, ul. Zwierzyniecka 4 Siła Smaku , Wielopole 14 Twoja Herbaciarnia – sklep internetowy Kotkarola, Rynek Główny 6 Rozrywki Trzy, ul. Mikołajska 3 W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają: Biuro Parlamentarne Róży Thun, ul. Pijarska 5 Gabinet Weterynaryjny „Zdrowie Czterołapa”, ul. Grenadierów 7D Pod Chochołami Cafe, ul. św. Łazarza 16 W DNIACH 3-7 GRUDNIA (poniedziałek-piątek) w Krakowie karmę zbierają następujące filie Śródmiejskiej Biblioteki Publicznej: * filia nr 2, ul. Bobrowskiego 11 * filia nr 6, ul. Dobrego Pasterza 6 * filia nr 7,ul. 29-Listopada 59 * filia 8, ul. Studencka 19 * filia nr 10, ul. Łąkowa 27 * filia nr 11, ul. Dzielskiego 2 * filia nr 16, al. Pokoju 33 * filia nr 17,ul. Brodowicza 1 * filia nr 18, ul. Ugorek 14 * filia nr 19, ul. Dobrego Pasterza 100 [TABLE="width: 100%"] [TR] [TD="class: gensmall, align: right"][/TD] [/TR] [/TABLE] [/QUOTE] Kurcze, zapomniałam o tym ale może jeszcze zdążę podlecieć z jakąś puszeczką do biblioteki. A cytuję dla takich jak ja zapominalskich, którzy może w ostatniej chwili jeszcze zdążą cosik bidusiom schroniskowym podarować.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ludzie to potwory :angryy: Za to kicia cudna :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Tak się życie czasem układa...Może jeszcze domek jakiś miły znajdzie Polusię. -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Zaglądam wieczorową porą do pieseczków :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam Polę. Uszka już całkiem zdrowe? DIF gdzie polarki? :cool3: Bo mój mąż cierpi na brak zajęcia :eviltong: -
Psy odebrane, są dt, potrzebne choćby najmniejsze deklaracje!!!
Lidan replied to Randa's topic in Już w nowym domu
Biedny Misio :shake: -
Szaro-bura Grosia, sunia ze wsi - ZOSTAŁA WARSZAWIANKĄ :)
Lidan replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Grosia jest rozrywana przez chętnych? :siara: