Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Też bym zasnęła gdybym cały dzień nie była w ruchu. Mizianko dla Polusi.
  2. Super wiadomości :multi: Cieszę się, że psiaki już bezpieczne. Teraz czekam na zdjęcia ślicznych, pachnących psiaków :diabloti:
  3. Trzymam kciuki za pomyślność wizyty i za rychły domek dla Reksia :kciuki:
  4. Szybko znikną jej te kości na domowym wikcie :-)
  5. Witam Polusię i miłe dogomanki :-)
  6. I jeszcze kilka. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/231/bari9.jpg/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9094/bari9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/bari7.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3523/bari7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/bari6.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/7964/bari6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/bari5.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/310/bari5.jpg[/IMG][/URL] No toś się pieseczku doczekał wdzięczności za tyle lat wierności i miłości :-(
  7. To są zdjęcia Bariego przysłane przez Karusiap. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/bari1.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/204/bari1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/5/bari2e.jpg/"][IMG]http://img5.imageshack.us/img5/6433/bari2e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/687/bari3.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2541/bari3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/bari4.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/9098/bari4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/bari8d.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2396/bari8d.jpg[/IMG][/URL]
  8. [quote name='karusiap']nie wiem czy ktos pamieta szczeniaka Bariego....po 5chyba latach szuka ponownie domu:( i to na juz bo Pan wyjezdza za granice......komu moge przeslac zdjecia do wtsawienia??[/QUOTE] To jest ten psiak [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/571/bari1.jpg/"][IMG]http://img571.imageshack.us/img571/204/bari1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/525/bari7.jpg/"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3523/bari7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/833/bari8d.jpg/"][IMG]http://img833.imageshack.us/img833/2396/bari8d.jpg[/IMG][/URL] Resztę wkleję zaraz na wątku Bariego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/73888-Kraków-szczeniak-przywiazny-na-upale-MA-NAJLEPSZY-DOM!!!-)/page7[/URL]
  9. [quote name='vega17']Hej szukam kogoś z Nowej Huty z ul Dywizjonu 303 do wizyty czy ktoś może mi pomóc?[/QUOTE] Może się mylę ale wydaje mi się, że AMIGA jest z tamtej okolicy...
  10. [quote name='karusiap']nie wiem czy ktos pamieta szczeniaka Bariego....po 5chyba latach szuka ponownie domu:( i to na juz bo Pan wyjezdza za granice......komu moge przeslac zdjecia do wtsawienia??[/QUOTE] Chcesz wstawić na dogo? Możesz do mnie wysłać: [email][email protected][/email]
  11. Ooo... Przez dobę tyle się zmieniło :crazyeye: Też jestem ciekawa jak przebiegła akcja odbierania psów...
  12. I będzie Polusia jadła karmę Light i obżerała się smkołykami :eviltong: Byłam dzisiaj z moją Gapą u weta z powodu szybko rosnącego czegoś na skórze. Myslałam, że to jakieś brodawki czy coś w tym stylu a to były ropne "krostki", które są efektem nietolerancji czegoś do jedzenia :crazyeye: Wetka kazała nam zrobić rachunek sumienia z ostatniego tygodnia, żeby ustalić przyczynę. Bardzo prawdopodobne, że winowajcą były smakołyki, które jako gratis przyszły z karmą bo to jedyna rzecz, która było nowa w ostatnim czasie. A piszę o tym a propos smaczków Polusi :roll:
  13. Odwiedziny u Polusi :loveu:
  14. Fajna banda :-) Franio wyróżnia się kolorem z tego stadka. Spokojne zapoznanie?
  15. Witaj kaja8888 :-) Miło wiedzieć, że już tu jesteś i czuwasz nad wszystkim ;-) Cieszę się ogromnie, że z papużkami wszystko w porządku. Przyznam, że myślałam o nich prawie codziennie :oops: Jak znajdę jakiegoś grubszego polara w "tanim armanim" to jeszcze dorobimy parę szarpaczków i będzie następny bazarek. Czy z uszkami Poleńki jużlepiej?
  16. malagos chyba ma duuuże łóżko :cool3:
  17. Wyć się chce z bezsilności :angryy:
  18. Matko...! Rudzia-Bianca pisała po godz. 4-ej! Co za nieludzka pora. Ciekawe czy szła spać czy już wstawała;-)
  19. [quote name='mestudio']Ciągle zapominam, skończył się nasz bazarek kalendarzowy dla piesków i z niego wpłynie ponad 50 zł. Jak przeleją mi wszyscy to wyślę pieniążki na konto.[/QUOTE] Mój się jeszcze nie skończył ale jeśli dobrze liczę to powinno z niego być ze 200 zł :-)
  20. Oj Polusiu! Ciężkie czasy dla Ciebie nadeszły :diabloti: Ja, łakomczuch, już Ci współczuję :placz:
  21. Odwiedzam przystojniaka :-)
  22. Zaglądam do Reksia.
  23. Co za babsko :motz:Rozumiem wiek, sklerozę itp ale tu chyba o coś innego chodzi. Pewnie zawsze trzymała psy na łańcuchach i karmiła resztkami niekoniecznie ze stołu. I jak wiele starszych ludzi mieszkających na wsi pewnie uważa, że kotu myszy wystarcza do życia. Ręce opadają :mdleje:
  24. Zaznaczam i później przeczytam. Cieszę się, że sunia już w ciepełku :multi:
  25. Grosia takie wycinanki kurpiowsko - obwolutowe robi? :watpliwy: To taki diabełek jak moja Kolusia :grin: Ciekawe czy Grosi potrafiłaby z zamkniętego kosza na brudną bieliznę przez dziurki powyciągać...no...bieliznę :diabloti:
×
×
  • Create New...