-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
A to się psiaczkom poszczęściło :multi: Przyjdzie i na porę czas...ale jak zniesie rozłąkę z mężem DIF :cool3: Strasznie mi smutno od wczoraj kiedy to przeczytałam o psiaczku prześlicznym, którego właściciele zmarli, a Burusia wystawiono za drzwi. On tam siedzi i wyje na rogu już nieswojego domku :placz: A ja wyję w domu bo mi go tak okropnie żal. Tu jest jego wątek i zdjęcia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248760-Burasek-został-na-świecie-całkiem-sam[/URL] -
Chyba się zapłaczę :placz:
-
Jest na tyle śliczny, że można się w nim zakochać. Biorę się za następne ogłoszenia... Nie mogę przeżyć, że na allegro w imię źle pojętej ustawy o ochronie zwierząt nie można teraz robić ogłoszeń dla bezdomnych psów. Jednak sporo zwierząt dzięki temu portalowi znajdowało nowe domy.
-
Witaj Burasku :-) Był jeden mail w sprawie pieska (z portalu: oddam-psa.pl) ale żadnych konkretów :hmmmm: Pani napisała, że jest poruszona jego historią i prosi o kontakt na maila. Podałam jej nr telefonu podany w ogłoszeniu.
-
To jeszcze przed snem zaglądam do Buraska.
-
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']język mnie świerzbi....ale jeszcze nie powiem:)[/QUOTE] Czyżby coś się kroiło dla Murzynka :???: -
[quote name='Patia']Lidan dziekuje Ci bardzo. Buda już jest zorganizowana , teraz tylko trochę styropianu do ocieplenia. Myśle jednak , ze jeśli ta buda po sznauceropodobnym jest i jest niepotrzebna , to można rozglądać się za jakimś innym psiakiem , któremu cieknie na głowę. Daj znać czy jest dostępna , ja w razie czego mogę się zająć reparacja i ociepleniem.[/QUOTE] [quote name='AMIGA']No patrz, a ja własnie w październiku robiłam porządki na działce i szukałam chętnych na styropian i w końcu wywaliłam do śmieci :-([/QUOTE] Jak już zeszło na materiały budowlane :lol: to została mi po remoncie łazienki płyta gipsowo kartonowa i taki kątownik :hmmmm: do mocowania sufitu podwieszanego. Gdyby ktoś potrzebował to oddam. Nie mam takiego dużego samochodu, żeby to gdzieś wywieźć lub oddać do sklepu.
-
I ostatnie ogłoszenia: [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa,52871.html[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/pani_umarla_a_jej_psa_wyrzucono_za_drzwi,ogloszenie,201311172158431204.html[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-o1481.html[/URL] [url]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6729020/7763158ec6f7d4f7270d38b2719d45583ed2b0fb[/url] Bez pytania wykorzystałam tekst z pierwszej strony i nr telefonu z ogłoszenia na FB. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie weźmie za złe. Maila podawałam swojego, żeby aktywować od razu. W razie kontaktu mailowego będę prosić o telefon do osoby zajmującej się obecnie Buraskiem. Gdybym miała taka możliwość sama bym go adoptowała bo jest mi go okropnie żal :placz: a poza tym bardzo mi się podoba :loveu:
-
Ja robię bardzo rzadko :( Musi mnie "nawiedzić" i muszę mieć dużo czasu bo wolno mi to idzie, a później cierpię przez 3 dni z powodu bólu kręgosłupa. Jeszcze kilka ogłoszeń: Alegratka.pl [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/63138/pani-umarla--pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-/[/URL] -zdjęcia się nie wgrały :( [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/314596-pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-oferta/[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-8550/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8550-big-1-1384717323.jpeg[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/burasek-samotny-psiak-czeka-na-dom,13sS[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa_wyrzucono_za_drzwi,20131117210059.html[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa_wyrzucono_za_drzwi,20131117210059.html[/URL] [URL]http://ogllo.pl/krakow/ogloszenie/11680/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi.html?active=c3c518cc6327b9c7848bdd6e50c91a289b5322cb[/URL]
-
Masz tu kilka ogłoszeń pieseczku. Niech ci przyniosą nowy domek :kciuki: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pani-zmarla,-Pan-zachorowal,-a-Buraska-wyrzucono-za-drzwi-id78666.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9496[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-544369930[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1017-Pani+umarła%2C+Pan+zachorował%2C+a+psiaka+wyrzucono+za+drzwi.#.UokHHidUxZQ"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1017-Pani+umar%C5%82a%2C+Pan+zachorowa%C5%82%2C+a+psiaka+wyrzucono+za+drzwi.#.UokHHidUxZQ[/URL] (nie udało się wkleić zdjęć) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Burasek,99388[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/64888[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/37604/pani_umarlaa_psa_wyrzucono_za_drzwi.php[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-6495.htm[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/202174/Pani-umarla-Pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/#.UokTVidUxZQ"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/202174/Pani-umarla-Pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/#.UokTVidUxZQ [/URL]
-
Szlag mnie trafia gdy słyszę lub czytam o tym jak to dom przejmują spadkobiercy a zwierzęta, które tam mieszkały zostają wyrzucone za próg lub odwożone do schroniska :angryy: Nie tak to powinno wyglądać :shake:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Miałam nadzieje, że jednak Grzesiowi się uda [*] -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni :-) -
Zaglądam do bidulka ślicznego.
-
[quote name='Patia']Czy nie ma ktoś przypadkiem do oddania budy dla średniego psa? Może być do reperacji , dla psa w wielkiej potrzebie[/QUOTE] Jutro powinnam mieć odpowiedź co do kilkuletniej budy, która znajduje się gdzieś pomiędzy Krakowem, a Myślenicami. Mieszkał w niej jakiś sznauceropodobny pies, który niedawno zakończył swoje długie życie. Tylko nie pamiętam tylko czy to był średni czy duży "sznaucer".
-
Śliczny piesek...Jejku...tak mi przykro, że stracił wszystkich których kocha i jeszcze dom :-(
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Jakby na to nie patrzeć Pola i tak świetnie trafiła! :cool1: Były już przypadki, że z braku pieniędzy i przedłużającego się szukania domku psy lądowały w schronisku albo były przenoszone z jednego domu tymczasowego do innego albo nagle ich opiekunowie zapominali o nich. Może się zdarzyć, że Pola nie trafi do domu stałego...wszystko jest możliwe...ale zawsze jest nadzieja, że jednak komuś się w końcu spodoba, że trafi się osoba, która szuka akurat takiego mało adopcyjnego psiaka. Tak więc nie popadajmy w depresje...jeszcze nie ;-) -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia są to czekamy na telefony w sprawie psiaka :kciuki: -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że sunia już bezpieczna i zaopiekowana :loveu: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Wpadłam w odwiedziny do Poli :-) -
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
Lidan replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Beścika. -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni i podnoszę wątek przy okazji... -
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='ocelot']Bajeczka w przyszłym tygodniu pakuje manatki:)[/QUOTE] Świetnie!!! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że z uszkami już w porządku :-) Problemy uszne, niestety, często wracają :hmmmm: Zdrówka Poleńko!!!! -
[quote name='Jagienka']Lidan, ale schronisko na Turbaczu jest poza Gorczańskim Parkiem Narodowym, można do niego spokojnie dojść z psem, to była przez Nas najczęściej odwiedzana góra :)[/QUOTE] Schronisko tak ale sam szlak? Kurcze... Trudno się w tym połapać. W tym wątku było napisane, że chyba od 2011 roku nie można na teren parku wprowadzać psów :hmmmm: