Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. A to się psiaczkom poszczęściło :multi: Przyjdzie i na porę czas...ale jak zniesie rozłąkę z mężem DIF :cool3: Strasznie mi smutno od wczoraj kiedy to przeczytałam o psiaczku prześlicznym, którego właściciele zmarli, a Burusia wystawiono za drzwi. On tam siedzi i wyje na rogu już nieswojego domku :placz: A ja wyję w domu bo mi go tak okropnie żal. Tu jest jego wątek i zdjęcia: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248760-Burasek-został-na-świecie-całkiem-sam[/URL]
  2. Chyba się zapłaczę :placz:
  3. Jest na tyle śliczny, że można się w nim zakochać. Biorę się za następne ogłoszenia... Nie mogę przeżyć, że na allegro w imię źle pojętej ustawy o ochronie zwierząt nie można teraz robić ogłoszeń dla bezdomnych psów. Jednak sporo zwierząt dzięki temu portalowi znajdowało nowe domy.
  4. Witaj Burasku :-) Był jeden mail w sprawie pieska (z portalu: oddam-psa.pl) ale żadnych konkretów :hmmmm: Pani napisała, że jest poruszona jego historią i prosi o kontakt na maila. Podałam jej nr telefonu podany w ogłoszeniu.
  5. To jeszcze przed snem zaglądam do Buraska.
  6. [quote name='Kinia1984']język mnie świerzbi....ale jeszcze nie powiem:)[/QUOTE] Czyżby coś się kroiło dla Murzynka :???:
  7. [quote name='Patia']Lidan dziekuje Ci bardzo. Buda już jest zorganizowana , teraz tylko trochę styropianu do ocieplenia. Myśle jednak , ze jeśli ta buda po sznauceropodobnym jest i jest niepotrzebna , to można rozglądać się za jakimś innym psiakiem , któremu cieknie na głowę. Daj znać czy jest dostępna , ja w razie czego mogę się zająć reparacja i ociepleniem.[/QUOTE] [quote name='AMIGA']No patrz, a ja własnie w październiku robiłam porządki na działce i szukałam chętnych na styropian i w końcu wywaliłam do śmieci :-([/QUOTE] Jak już zeszło na materiały budowlane :lol: to została mi po remoncie łazienki płyta gipsowo kartonowa i taki kątownik :hmmmm: do mocowania sufitu podwieszanego. Gdyby ktoś potrzebował to oddam. Nie mam takiego dużego samochodu, żeby to gdzieś wywieźć lub oddać do sklepu.
  8. I ostatnie ogłoszenia: [URL]http://mamoferte.pl/ogloszenia,psy_koty,806,1,pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa,52871.html[/URL] [URL]http://www.malineo.pl/pani_umarla_a_jej_psa_wyrzucono_za_drzwi,ogloszenie,201311172158431204.html[/URL] [URL]http://www.znajdy.pl/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-o1481.html[/URL] [url]http://www.anonse.pl/podglad_ogloszenia/6729020/7763158ec6f7d4f7270d38b2719d45583ed2b0fb[/url] Bez pytania wykorzystałam tekst z pierwszej strony i nr telefonu z ogłoszenia na FB. Mam nadzieję, że nikt mi tego nie weźmie za złe. Maila podawałam swojego, żeby aktywować od razu. W razie kontaktu mailowego będę prosić o telefon do osoby zajmującej się obecnie Buraskiem. Gdybym miała taka możliwość sama bym go adoptowała bo jest mi go okropnie żal :placz: a poza tym bardzo mi się podoba :loveu:
  9. Ja robię bardzo rzadko :( Musi mnie "nawiedzić" i muszę mieć dużo czasu bo wolno mi to idzie, a później cierpię przez 3 dni z powodu bólu kręgosłupa. Jeszcze kilka ogłoszeń: Alegratka.pl [URL]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/63138/pani-umarla--pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-/[/URL] -zdjęcia się nie wgrały :( [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/psy/ogloszenie/314596-pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-oferta/[/URL] [URL]http://www.pupil.com.pl/ogloszenie-8550/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi.html#http://www.pupil.com.pl/uploads/images/8550-big-1-1384717323.jpeg[/URL] [URL]http://cwirek.pl/ogloszenie/burasek-samotny-psiak-czeka-na-dom,13sS[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa_wyrzucono_za_drzwi,20131117210059.html[/URL] [URL]http://www.tablicaallegro.pl/pani_umarla_pan_zachorowal_a_psa_wyrzucono_za_drzwi,20131117210059.html[/URL] [URL]http://ogllo.pl/krakow/ogloszenie/11680/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi.html?active=c3c518cc6327b9c7848bdd6e50c91a289b5322cb[/URL]
  10. Masz tu kilka ogłoszeń pieseczku. Niech ci przyniosą nowy domek :kciuki: [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Pani-zmarla,-Pan-zachorowal,-a-Buraska-wyrzucono-za-drzwi-id78666.html[/URL] [URL]http://www.szarik.pl/adopcje_pies.php?id=9496[/URL] [URL]http://www.gumtree.pl/cp-psy-i-szczenieta/krakow/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-544369930[/URL] [URL="http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1017-Pani+umarła%2C+Pan+zachorował%2C+a+psiaka+wyrzucono+za+drzwi.#.UokHHidUxZQ"]http://www.milosnicyzwierzat.pl/ogloszenia/1017-Pani+umar%C5%82a%2C+Pan+zachorowa%C5%82%2C+a+psiaka+wyrzucono+za+drzwi.#.UokHHidUxZQ[/URL] (nie udało się wkleić zdjęć) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Burasek,99388[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/64888[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/oddam_za_darmo/zwierzeta/37604/pani_umarlaa_psa_wyrzucono_za_drzwi.php[/URL] [URL]http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-6495.htm[/URL] [URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/202174/Pani-umarla-Pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/#.UokTVidUxZQ"]http://www.morusek.pl/ogloszenie/202174/Pani-umarla-Pan-zachorowal-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/#.UokTVidUxZQ [/URL]
  11. Szlag mnie trafia gdy słyszę lub czytam o tym jak to dom przejmują spadkobiercy a zwierzęta, które tam mieszkały zostają wyrzucone za próg lub odwożone do schroniska :angryy: Nie tak to powinno wyglądać :shake:
  12. Miałam nadzieje, że jednak Grzesiowi się uda [*]
  13. Zaglądam do suni :-)
  14. Zaglądam do bidulka ślicznego.
  15. [quote name='Patia']Czy nie ma ktoś przypadkiem do oddania budy dla średniego psa? Może być do reperacji , dla psa w wielkiej potrzebie[/QUOTE] Jutro powinnam mieć odpowiedź co do kilkuletniej budy, która znajduje się gdzieś pomiędzy Krakowem, a Myślenicami. Mieszkał w niej jakiś sznauceropodobny pies, który niedawno zakończył swoje długie życie. Tylko nie pamiętam tylko czy to był średni czy duży "sznaucer".
  16. Śliczny piesek...Jejku...tak mi przykro, że stracił wszystkich których kocha i jeszcze dom :-(
  17. Jakby na to nie patrzeć Pola i tak świetnie trafiła! :cool1: Były już przypadki, że z braku pieniędzy i przedłużającego się szukania domku psy lądowały w schronisku albo były przenoszone z jednego domu tymczasowego do innego albo nagle ich opiekunowie zapominali o nich. Może się zdarzyć, że Pola nie trafi do domu stałego...wszystko jest możliwe...ale zawsze jest nadzieja, że jednak komuś się w końcu spodoba, że trafi się osoba, która szuka akurat takiego mało adopcyjnego psiaka. Tak więc nie popadajmy w depresje...jeszcze nie ;-)
  18. Ogłoszenia są to czekamy na telefony w sprawie psiaka :kciuki:
  19. Dobrze, że sunia już bezpieczna i zaopiekowana :loveu:
  20. Wpadłam w odwiedziny do Poli :-)
  21. Zaglądam do Beścika.
  22. Zaglądam do suni i podnoszę wątek przy okazji...
  23. [quote name='ocelot']Bajeczka w przyszłym tygodniu pakuje manatki:)[/QUOTE] Świetnie!!!
  24. Dobrze, że z uszkami już w porządku :-) Problemy uszne, niestety, często wracają :hmmmm: Zdrówka Poleńko!!!!
  25. [quote name='Jagienka']Lidan, ale schronisko na Turbaczu jest poza Gorczańskim Parkiem Narodowym, można do niego spokojnie dojść z psem, to była przez Nas najczęściej odwiedzana góra :)[/QUOTE] Schronisko tak ale sam szlak? Kurcze... Trudno się w tym połapać. W tym wątku było napisane, że chyba od 2011 roku nie można na teren parku wprowadzać psów :hmmmm:
×
×
  • Create New...