-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Lidan replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Dawno tu nie zaglądałam :oops: Miałam nadzieję, że przeczytam aktualne informacje o obydwóch suczkach :hmmmm: Dziwne to że tak trudno znaleźć kogoś w dużym mieście kto mógłby podjechać i sprawdzić co słychać u wyadoptowanej suczki. Nikt nie mieszka w okolicy? Nikt nawet "przypadkiem" na spacerze nie mógłby jej spotkać? -
[quote name='elaja']Jest lepiej , w poniedziałek ma mieć jeszcze badanie moczu ................. i kciuki proszę , bo Burasek miał gości .... ale nic więcej nie napiszę bo nie chcę zapeszać .[/QUOTE] :crazyeye: Trzymam kciuki :kciuki: :kciuki:
-
Czyli jest bardzo źle...
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Z okazji Mikołaja jej nie zaszkodzi :):):)[/QUOTE] Akurat... Nie wiem jak to jest u psów ale u ludzi jak się zje jednego cukierka to chce się następnego, a jeśli się w ogóle nie je słodyczy to i takiej chcicy na słodycze się nie ma ;-) Wiem to z własnego doświadczenia :oops: Wprawdzie Pola sama sobie ciasteczek nie weźmie, raczej, ale będzie wodzić tymi "zagłodzonymi" ślepiami za DIF aż ta zmięknie i da kolejne ciasteczko i tak aż do opróżnienia paczuszki :diabloti: -
W zasadzie chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wstępnie zebrać deklaracje na ewentualny hotelik Buraska. Wiedzielibyśmy przynajmniej na czym stoimy i czy jesteśmy w stanie uzbierać potrzebną kwotę, a w razie gdyby deklaracje okazały się niepotrzebne bo np Burasek znajdzie szybko domek to można by było przeznaczyć (za zgodą deklarowiczów oczywiście) te deklaracje np na wykastrowanie psiaka czy pomoc w leczeniu.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Hi hi... Wiedziałam, że Ewa niczym lwica, zaraz stanie w obronie Poleńki :evil_lol: -
O matko... Jak bidusia chudziutka, malutka :placz:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
DIF dzięki za ładne zdjęcia Polusi :loveu: Dobrze, że macie gdzie spacerować i psiaki mogą pozwiedzać okolice. Aktywny domek i długie spacery pewnie szybciej odchudziłyby Polę. -
Czy to znaczy, że są jacyś ewentualni chętni do adopcji Buraska?
-
Zaglądam z nadzieją na jakieś wiadomości o Burasku :hmmmm:
-
Jejku... Biedaczysko. Zimno i stres ostatnich dni dały się Burusiowi we znaki. W samą porę został zabrany spod swojego dawnego domu.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Taak... Marzymy o domku dla Poli :kciuki: -
Toś z ewakuowanego krakowskiego schroniska ZOSTAJE NA ZAWSZE u ewaal1982
Lidan replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
Nawet trochę Wam zazdrościłam tego spokojnego psiaczka bo moje wariatki ciągle czegoś chcą a Tosiu taki nic niechcący (przynajmniej na początku) był. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Pola tak sama potrafi się bawić. Moje zmory jak dostaną nową piszczącą zabawkę to ewentualnie przez pierwsze 5 minut piszczą jak oszalałe a później domagają się rzucania, gonienia ich lub ciągnięcia zabawki. -
[quote name='EVA2406']Kolejna ofiara "spadkobierców". To zupełnie jakbym czytała o Poli. Piesek jest cudny i miejmy nadzieję, że szybciej znajdzie dom niż Pola, która już półtora roku jest u DIF. Jeśli DIF zgodzi się przyjąć pieska, to będzie miał naprawdę super domowe warunki.[/QUOTE] Dzięki Ewciu za odwiedziny u Buraska. Jak tylko o nim przeczytałam od razu pomyślałam o podobieństwie jego historii do tego co przytrafiło się Poli.
-
Cieszę się, że psisko bezpieczne...przynajmniej na razie :-)
-
Toś z ewakuowanego krakowskiego schroniska ZOSTAJE NA ZAWSZE u ewaal1982
Lidan replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
Słyszałam o śmierci Tosia ale zapomniałam o tym wątku i dlatego wcześniej nic nie napisałam. Zrobiło mi się strasznie smutno gdy się dowiedziałam, że już tak z nim źle i jeszcze smutniej gdy usłyszałam, że już go nie ma :( Ewuś...nie wiem co napisać... Wiem jak to jest gdy odchodzi taki wierny przyjaciel. Współczuję Wam bardzo. Jednocześnie jestem wdzięczna, że dzięki zagrożeniu powodziom trafił do Waszego domu i ostatnie lata spędził "po ludzku", otoczony miłością i luksusem jakiego wcześniej pewnie nie zaznał. -
Danusiu i DIF bardzo Wam dziękuję za przybycie na wątek Buraska :loveu: Energiczne doświadczone osoby są bardzo potrzebne ;) RenataN dzięki za zainteresowanie Burusiem i chęć pomocy :-) W sumie najwygodniej byłoby znaleźć psiakowi jakieś lokum bliżej Krakowa. Elaya pisz proszę o wszystkim i wszystkich którzy pytają o naszego przystojniaka. Trzymam kciuki za niego :kciuki: Czy on potrafi chodzić na smyczy? Też jestem ciekawa mniej więcej ile waży i jaki jest wysoki.
-
Dostałam maila od DIF. Sytuacja wygląda tak, że DIF niechętnie przyjmuje psy, które nie są pod opieką jakiejś fundacji i psy nie mające kompletu deklaracji. DIF prowadzi hotelik łącząc przyjemne z pożytecznym i psy mają u niej bardzo dobre warunki co nie jedna osoba odwiedzająca "swoje" psy u niej może potwierdzić. Jednak DIF utrzymuje swoją rodzinę z tej działalności i brak płynności finansowej odczuwa ona i jej dzieci dlatego jest ostrożna. Pobyt psa o wadze do 15 kg kosztuje u DIF 12 zł za 1 dobę. Pies musi być odrobaczony porządnym środkiem na robaki, zdrowy i chyba zaszczepiony zanim tam przyjedzie. Karmę kupują osoby, które psa do niej oddają i pokrywają wszelkie koszty weterynaryjne i transportowe. Acha... jeszcze jedno...powinna być jedna osoba odpowiedzialna za podejmowanie decyzji dotyczących psa. Po więcej informacji można zadzwonić do DIF: 600-968-755 Tak więc trzeba się szybko zastanowić co dalej. Czy mamy możliwość zdobycia opieki fundacyjnej dla psa i czy jesteśmy w stanie uzbierać miesięcznie 372 zł, kupienia karmy i zebrania pieniędzy na transport do Halinowa? Myślę, że dobrze by było odrobaczyć psa na wszelki wypadek i zorientować się ile jesteśmy w stanie deklaracji zebrać. DIF poleca zrobić to tabletkami [FONT=comic sans ms][SIZE=5][COLOR=black]aniprazol, drontal czy dechinel+[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='elaja'] Zapytaj proszę o koszty tego dt , znajoma myślę , że mogłaby pokryć koszty karmy bo i tak jest na jej utrzymaniu , ona codziennie przynosi mu jedzenie .[/QUOTE] Mam zapytać DIF o koszt utrzymania Buraska w jej hoteliku? Już wysyłam pw. Jeszcze kilka ogłoszeń: [URL]http://www.ofertuje.pl/Zwierzeta/Psy/Pan_zmarl_a_psa_wyrzucono_za_drzwi._16391.html[/URL] [URL]http://zoobazar24.pl/ads/pan-umarl-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/[/URL] [URL]http://worek.net/ads/pan-umarl-a-psa-wyrzucono-za-drzwi/[/URL] [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=5&t=17175#p177661[/URL] Hmm... Może też wydrukuję jakiś plakacik... Zobaczę czy jeszcze tusz jest w drukarce.
-
[quote name='Olena84']Lidam widzę że napisałaś o Burasku na wątku Murzynka Dif, a moze do niej, mówiła mi wczoraj, że jak cos ma 3 miejsca.[/QUOTE] Tylko na jej wątku napisałam... Myślę, że miałby u DIF dobrze ale na razie nie było mowy o płatnym DT. Kolejne ogłoszenia dla Burusia: [URL]http://ogloszenia.atlas-zwierzat.pl/psy/oddam-psa/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzucili-za-drzwi_i874[/URL] [URL]http://www.selligo.pl/announcements/show/4442/pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wystwiono-za-drzwi?preview=true[/URL] kup,sprzedaj.pl [URL]http://tygodniowe.pl/87598-pani-umarla-pan-zachorowal-a-psa-wyrzuco/szczegoly.html[/URL] [url]http://www.rubryk.pl/ad/ad_details/be59a9e5c8[/url] [URL]http://zwierzeta.azbazar.pl/ogloszenia/79526-pani-umar-a-pan-zachorowa/[/URL] [URL]http://www.sellit.pl/ogloszenie.php?id=117560[/URL] [URL]http://zwierzaki.a4z.pl/objects/show/id/8864/name/oddam-do-adopcji-pan-umarl-a-psa-wyrzucono-za-drzwi-k-krakowa.html[/URL] [URL]http://www.oferciarz.pl/oferta/28528,pan-zmarl-a-psa-wyrzucono-za-drzwi[/URL][URL]http://wszystkotujest.pl/Zwierzeta/Psy/Wielorasowe,ogloszenie,2522934.html[/URL]
-
Bajka w wymarzonym domu:) dziękujemy Wszystkim:)
Lidan replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej nie jest zagłodzona ;-) Zajrzyjcie proszę do sierotki, któremu właściciele zmarł pan, a jego wyrzucili za drzwi domu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248760-Burasek-zosta%C5%82-na-%C5%9Bwiecie-ca%C5%82kiem-sam[/url] -
Murzyn potrzebuje pomocy $$$!!!! Dług w hotelu 964 zł!!!!!!!!! :(:(
Lidan replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
Cieszę się bardzo :multi: Trzymam kciuki za Murzynka, żeby już tam został na zawsze! :kciuki: Może pomożecie znaleźć domek dla kolejnego psa, którego właściciele zmarli a jego wyrzucono za drzwi. Teraz koczuje na progu już nieswojego domu i wyje za swoim panem :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248760-Burasek-zosta%C5%82-na-%C5%9Bwiecie-ca%C5%82kiem-sam[/url]