Jump to content
Dogomania

Lidan

Members
  • Posts

    5887
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lidan

  1. Zaglądam ale nie piszę... FB nie lubię i wypisałam się z niego 2 lata temu. Nawet dla Poli nie zamierzam tam wracać ;) Z konieczności musiałam po pracy zajrzeć do Galerii Krakowskiej. Tam to się dzieje! Ludzi jak mrówek, kolędy, mikołaje, anielice, lody, prezenty, choinki, a w tym wszystkim 2 przemiłe panie z fundacji AFN zachęcające do adopcji dwóch kici i zbierające "na rybkę" dla kociaków fundacyjnych.
  2. Zaglądam do Poli wieczorową porą :-)
  3. Lidan

    Metamorfozy

    Teraz wyglądają na wielkie i nieco przy kości :happy1:
  4. [quote name='tamb']Henio od 18-tej w hotelu.[/QUOTE] Biedactwo :placz:
  5. A to się Buraskowi poszczęściło w końcu :loveu: Oby szybko zapomniał o wszystkich nieprzyjemnościach jakie go spotkały i już do końca swojego (miejmy nadzieję, że szczęśliwego) życia będzie wylegiwał się na kanapie w cieplutkim mieszkanku obok kochającej osoby :kciuki: Dziękuję za wiadomości o Burasku i czekam grzecznie na zdjęcia ;-)
  6. No cóż... Nie wszystkie psy są milusie, łagodne i pozbawione zazdrości. Przy takiej ilości psiaków jaka jest w takim domowym hoteliku i tak jest bardzo mało spięć.
  7. Też jestem ciekawa jak się czuje Burasek :???:
  8. To się w głowie nie mieści!!! Śliczny szczeniaczek stał się nagle dorosłym balastem?
  9. Szkoda... Ale może jeszcze ktoś inny zainteresuje się Polą.
  10. [quote name='zoja.']Powinni mieć obowiązek zapewnienia opieki PŁATNEJ -a jak nie to wara od spadku![/QUOTE] Popieram! [quote name='2406']Tylko kto by to sprawdzał. Potem byś znajdowała psa przywiązanego w lesie do drzewa, albo kota w worku w rzece. Prawo można napisać super dobre, tylko z realizacją wiesz jak jest. W tej materii boję się wszelkiego przymusu, bo to może tylko odbić się na zwierzakach.[/quote] Wszystko da się sprawdzić tylko trzeba chcieć i trzeba mieć na to pieniądze,a w Polsce na wszystko od dawna brakuje kasy i jest mnóstwo "martwych" przepisów albo takich, których bezkarnie się łamie. Gdyby wszystkie psy były zaczipowane pewne rzeczy można by było sprawdzać i egzekwować choćby podczas corocznego obowiązkowego szczepienia.
  11. Zaglądam do maluszka ;-)
  12. [quote name='EVA2406'] Zoja, ale z drugiej strony, jeśli nie lubią zwierząt, to mogliby wyrządzić krzywdę. To już lepiej jak wypuszczą. Wiesz przecież, że z niewolnika nie ma pracownika. Tak i w tym przypadku. Nie będzie dobrego domu z przymusu.[/QUOTE] Powinni im zapewnić nowy dom skoro ich nie chcą. I tak powinno prawo nasze działać w tym przypadku.
  13. [quote name='EVA2406']Biedna Kajusia :( Ale już wszystko dobrze? Może trzeba żeby ją wet zobaczył? Mówię, że Polka musi być jedynaczką. Ona podobnie zachowuje się jak moja tymczaska Sonia, która próbuje zostać numerem 1, bo Nusia już jest staruszką i nie bardzo sobie radzi. Ostatnio jak wyjeżdżam, to Sonia musi być zamknięta, bo boję się o Nusię. Stracia zdarzają się przy drzwiach lub przy furtce podczas szczekania jak coś się dzieje. Nuka wchodzi pod nogi Soni i akcja gotowa. Tak poza tym jest spokojnie, bo dziewczynki nie wchodzą sobie w drogę. A i jeszcze jak jedna leży w posłanku, a druga podchodzi za blisko, to Sońka wredota, warczy.[/QUOTE] U mnie też się tak czasem zdarza ale... Gapa jest starsza i była u nas pierwsza ale schodzi Koli z drogi. Nie lubi gdy Kola kladzie się koło niej, gdy jej niechcący dotknie ale na ogół odchodzi w inne miejsce. Natomiast mała awanturnica Kola już kilka razy wygoniła Gapę z kuchni i podobnie jak Sonia czasem pokazuje zęby gdy jest na łóżku a Gapa podejdzie. Żal mi Gapy ale z drugiej strony dobrze, że ustępuje Koli bo gdyby obydwie zaczęły skakać sobie do oczu to w takim małym mieszkaniu byłby duży problem. Też był okres, że zamykałam je osobno jak wychodziłam z mieszkania na dłużej.
  14. [quote name='rctr']Przesyłam serdeczne, turystyczne uściski dla wszystkich dzielnych piesiołazów. Niestety, dla nas wspólna wędrówka po górskich szlakach już się zakończyła, zakończyła na zawsze :placz: Górska przygoda z wiernym przyjacielem pozostanie mi na wieki w sercu. Może i zapewne kiedyś, znów staniemy obok siebie, by ruszyć razem tęczowym szlakiem na najdłuższą wyprawę. [COLOR=#000000]Pozdrawiam - wędrujacy ... bez czernysza [/COLOR]:placz:[/QUOTE] O matko... Tak mi przykro :-(
  15. Kawał kota z tego Kacperka :happy1: A taki był biedniutki i chudziutki na początku...
  16. Lidan

    Metamorfozy

    Jaki śliczny kudłacz! :loveu: Podobny trochę do mojej Gapci ;)
  17. Może wreszcie czegoś się dowiemy o suni :kciuki:
  18. Śliczne psisko zaskarbi sobie na pewno czyjeś serce i wkrótce będziemy pytać: co w Buraskowym domku słychać? :loveu: Zdrówka życzę psiaczkowi i DT :-)
  19. :-) Nadal trzymam kciuku :kciuki:
  20. Lidan

    Metamorfozy

    Nie pierwszy to przypadek zagłodzenia psa i nie ostatni zapewne... Ludzie są potworami i często uchodzi im takie bestialstwo na sucho :angryy: Z Megi teraz grubasek się zrobił (w porównaniu z pierwszym zdjęciem) :loveu:
  21. Odwiedzam Buraska? Jak zdrówko psiaczka?
  22. Jakiś postęp u chudzinki :???:
  23. Odwiedzam Polkę w samo południe :loveu:
  24. Zaglądam do chudzinki i trzymam kciuki za niego :kciuki:
×
×
  • Create New...