-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Święta wszelakie się skończyły i wszystko wraca na miejsce :-) Cieszę się, że bezpiecznie dotarłyście do domu i, że wszyscy już w komplecie.Trzymam mocno kciuki za owocną rehabilitację suni :kciuki: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
no i jak po wizycie doktorskiej? Szwy zdjęte bez problemu i bez bólu? Pewnie Amiga z Nusią już się pakują. -
Leci już do Henia mały grosik.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
U mnie też nadal słychać strzały co jakiś czas :motz: W noc sylwestrową było nawet nie tak strasznie jak rok temu :happy1: Wprawdzie Gapa już na wczesnowieczornym spacerze nawet się nie wysikała (i tak do 9-ej rano wytrzymała :bigok: ) ale później tylko przez chwilę trzęsła się w domu. Była mgła więc może ona tłumiła te nieprzyjemne dźwięki, a może mniej ludzi imprezowało u nas...albo Gapa przygłuchła... :niewiem: Dokarmiałam psy smakołykami przy każdej petardzie :mdrmed: Byłam zdziwiona, że Kola nie obudziła mnie jak zwykle wczesnym rankiem w celu nakarmienia :shock:i w tej chwili przypomniałam sobie o tych smakołykach serwowanych do późnych godzin nocnych :siara: Dobrze, że Pola wystrzałów się nie boi. Dzielna dziewczynka! :loveu: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Teraz musi być już tylko lepiej :kciuki: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Zasypiam... :sleep2:Gdyby nie "szampan" chłodzący się w lodówce to pewnie rozkładałabym właśnie łóżko...ale wystrzały i tak by mnie obudziły więc zaczekam jeszcze godzinkę, wypije pół kieliszka szampana, żeby tradycji stało się zadość, i pójdę spać. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Wszystkim Przyjaciołom Poleńki, życzymy samych dobrych, słonecznych dni w Nowym 2014 Roku :)[/QUOTE] Dołączam się do tych życzeń! Zdrówka i wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
O jakie śliczne zdjęcia!!! Nusia z nogawkami długimi wygląda cudnie :loveu: Boksia prześliczna, a jej mina bezcenna! A skąd tam jeżyk??? Tupie w nocy? Dla psów rodzynki są trujące, dla jeży nie? -
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia chudzinki;-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A to się panna stroi dzisiaj :-) Przymiarka przedsylwestrowa? :p -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
A to się panna stroi dzisiaj :-) Przymiarka przedsylwestrowa? :p -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='zoja.'] Moja Zula wyluzowała wystrzały, ale kosztowało mnie to całą noc (zeszłego roku) zachowywania się jak wariatka -przy każdym wystrzale musiałam się cieszyć jakbym wygrała milion w totka.. uwierzyła, że te wystrzały są fajowe i teraz jak słyszy (bo już sie zaczęły) patrzy się na mnie i macha ogonem. [/QUOTE] Chyba muszę w ten sposób spędzić najbliższego sylwestra bo moja Gapa trzęsie się i próbuje schować w każdej dziurze. Tylko, że burze też są dla niej powodem do takiego zachowania więc nie wiem czy to coś da. Ona nie reaguje wtedy na nic. Trzęsie się i chodzi za mną krok w krok albo wciska się do łazienki, pod biurko, na łóżko blisko mnie. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Witam poświątecznie :-) Pozwoliłam sobie wejść tu i sprawdzić co też słychać u tej czworonożnej ślicznotki i jej Pani. Widzę, że fryzura sylwestrowa już jest, makijaż też... Jednym słowem Panie już gotowe do witania Nowego Roku! Jeszcze tylko szampan by się przydał :p -
[quote name='Noelle'][COLOR=#ff0000][B]Uwaga, dostałam informację, że w gabinecie wet. na ul. Brodowicza za pieniądze USYPIAJĄ zdrowe psy na żądanie właściciela!! [/B][/COLOR][COLOR=#000000] także z oczywistych względów nie polecam tego gabinetu.... :/[/COLOR][/QUOTE] Wcale mnie to nie dziwi. Tam się nic nie zmienia od wielu lat! Nadal psy po operacji wydawane są przed wybudzeniem i zamiast czekać w ciepłym miejscu na właściciela leżą w przeciągu na korytarzu. Pamiętam gdy w latach osiemdziesiątych chodziłam tam z konieczności bo innych lecznic w okolicy nie było. Wtedy były tam kolejki i czekało się na przyjęcie nawet 2-3 godziny. Teraz korytarze świecą pustkami a oni nie robią nic, żeby przyciągnąć klientów.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Nocny Marek z Ewy :-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='zoja.']wiadomo..ile ludzi tyle możliwosci :) Swoją drogą, dogo mogłaby ułatwić życie, bo to wstawianie podpisów wymaga tyle czynności, że trudno spamiętać.. Tak samo jak wstawianie zdjęć z hostingu a nie z dysku :([/QUOTE] Nie znam się na tym ale z innego forum wiem, że zdjęcia zajmują dużo miejsca i chyba płaci się za to dodatkowo bo znam fora, na których robi się co roku zrzutkę na zapłacenie za serwer i właśnie za album. Ale masz racje. Nie mogłam długo zaskoczyć jak tu wstawić zdjęcie i zajmuje to sporo czasu. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
No proszę jaki super szybki i dokładny instruktaż :happy1: Widać każdy ma swoja własną metodę wstawiania banerków ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Dziękuję, że jesteście u Poli. Zoja, dziękuję za banerek. Też sobie wstawię, ale nie dzisiaj, bo bardzo źle się czuję. Zamiast świętować cały dzień przeleżałam z kosmicznym bólem głowy i boli nadal :-( Mam nadzieję, że wam Święta sympatyczniej upływają.[/QUOTE] Współczuję :glaszcze: Miałam tak wczoraj ale na szczęście dzisiaj mam spokój. ZA to mam zapalenie oskrzeli ale poza kaszlem nic mi nie dolega :-) [quote name='Kara.']Taaa... Wczoraj komuś się chyba zepsuła elektronika w samochodzie i co chwilę włączał się alarm. :mad: Wyło od 23 do 8 rano :motz:Pod samym blokiem. Najpierw nie mogłam zasnąć, a potem co chwilę mnie budziło. Przez to draństwo spałam do południa i cały dzień jestem nieprzytomna.:mdleje:[/QUOTE] O matko... Chyba zadzwoniłabym na policję. Nienawidzę takich bezsennych nocy :angryy: [quote name='kaja8888']Lidan to jakaś wyższa szkołą jazdy ;) w żaden sposób nie mogę wkleić tego linka - muszę czekać do jutra na posiłki w postaci TZ-a ;)[/QUOTE] Niestety nic już nie jestem w stanie wymyślić. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']Lidan zrobiłam wszystko zgodnie z instrukcją i nic :([/QUOTE] Hmmm... Dawniej, gdy korzystałam z opery też nie mogłam w ten sposób wstawić banerka. Właśnie sobie o tym przypomniałam. Spróbuj jeszcze inaczej. Wejdź w EDYTUJ SYGNATURE i wklej poniższy link tylko zamień nawiasy okrągłe () na kwadratowe []. Potem zapisz. Może tak się uda. (url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straciła-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS)(img)[URL="http://images54.fotosik.pl/194/2c6a2a79ddd27c96.jpg(/img)(/url"]http://images54.fotosik.pl/194/2c6a2...jpg(/img)(/url[/URL]) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']czy ktoś mógłby mnie poinstruować jak wkleić sobie banerek, tylko tak łopatologicznie ;)[/QUOTE] Wciśnij lewy przycisk myszy, przejedź po banerku. Jak zmieni kolor kliknij prawym klawiszem myszy i kliknij w KOPIUJ. Następnie otwórz USTAWIENIA. Po lewej stronie ekranu znajdź w MOJE USTAWIENIA i kliknij w EDYTUJ SYGNATURE. Otworzy się okienko, w którym należy kliknąć prawym klawiszem myszy, a następnie kliknąć w WKLEJ. Później pod okienkiem trzeba kliknąć w ZAPISZ SYGNATURE. I już! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Ja też się zbierałam z bazarkiem, ale nie dałam rady przed świętami, więc zrobię po świętach. Tylko kupujących coraz mniej :-( Mam spore ciuchy, więc może panie w rozmiarze XL uda się jakoś zaprosić.[/QUOTE] Jeśli to nie będą mini spódniczki ani kuse bluzeczki odsłaniające pępek to możesz mnie zaprosić :p [quote name='zoja.']To może, kto może niech powstawia banerek Poli? Ja też wstawię jak tylko skończą się bazarki znajdkowe :) Zrobię jakiś nowy, dla odmiany :) [CENTER] Zrobiłam: [URL]http://images54.fotosik.pl/194/2c6a2a79ddd27c96.jpg[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/223008-POLA-straciła-pana-i-dom-teraz-w-hotelu-prosi-o-pomoc-w-utrzymaniu-i-poszukiwaniu-DS"][IMG]http://images54.fotosik.pl/194/2c6a2a79ddd27c96.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [/QUOTE] Zaraz spróbuję sobie wkleić banerek :-) [FONT=arial black][COLOR=#0000FF][SIZE=4][I][B] Życzę spokojnego dalszego świętowania nam i naszym oraz niczyim psiaczkom i kociakom!!![/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] -
[COLOR=#0000ff][SIZE=4][I][B]Wesołego dalszego świętowania dla wszystkich psio i kotolubnych oraz dla naszych i nie naszych sierściuchów!!![/B][/I][/SIZE][/COLOR]
-
Przy okazji różnych zbiórek mikołajowych i przedświątecznych dowiedziałam się ze sklep zoologiczny na pętli w Mistrzejowicach oraz jego filia na os. Oświecenia (obok lecznicy i Lewiatana) prowadzą stałą zbiórkę karmy, zabawek, kocy i innych rzeczy dla zwierząt. Jak uzbiera się większa ilość to dzwonią do schroniska.
-
Poproszę o nr konta. Przeleję kilka złociszy na pomoc Heniowi. Troszkę do mojej Kolusi podobny.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406'](...)Jednak szukanie domu dla kota w supermarkecie nie wydaje mi się dobrym pomysłem. Jest to ryzykowne, bo może zostać jednym z pezentów, które po świętach zostaną wyrzucone, jak niepotrzebne już zabawki :([/QUOTE] Jeśli dobrze zrozumiałam koty nie są wydawane od razu do nowych domów. Prosi się zainteresowanych o przemyślenie i kontakt za1-2 dni. W Krakowie często są organizowane takie akcje adopcyjne pod większymi sklepami zoologicznymi. Tutaj też dziewczyny z dwoma kotami stały przy wejściu do sklepu zoologicznego. Przy okazji zakupów sporo ludzi wrzucało pieniążki do kociej puszeczki :-)