-
Posts
5887 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lidan
-
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Zdrowiej Misiu! Nie zaczynaj od chorowania nowego, lepszego okresu w swoim życiu :nono: -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Czy już wiadomo co dolega Misiowi? -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']I ja zaglądam ;) Dziękuję wszystkim za wpłaty, w nocy uzupełnię wątek kasowy Miśka . A na koniec prośba o kciuki - do chłopaka ma przyjechać Pani w odwiedziny . Zadzwoniła do mnie czy prośba o dt jest nadal aktualna . Jak się chłopak pokaże z dobrej strony to może będzie miał dt . Pani jest w kontakcie z Anetką . Zaciskajcie najmocniej jak się tylko da , pani bardzo sympatyczna .[/QUOTE] Kciuki mocno zaciśnięte :kciuki: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']A my dziś pobiłyśmy rekord chodzenia w bieżni - prawie pół godziny!!! Ale na szczęście nikt nie widział co my w trójkę wyrabiałyśmy, żeby młoda byla zainteresowana i chciała z rozpędu chodzić :-)[/QUOTE] Chyba zacznę się tam zakradać i podglądać przez okno :evil_lol: To musi być lepsze od durnowatych seriali i komedii :diabloti: -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do szczęściarza ;-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Amiga może sznaucery tak mają? Gapa, sznaucer podrabiany (chyba) też tak ma! Szlag mnie trafia jak widzę jej roztargnienie mojej suki w trakcie załatwiania tak ważnej potrzeby. Potrafi przejść kilka kilometrów, a koopę robi dopiero pod blokiem, dokładnie tak ja Twoja sunia, z nosem przy ziemi, zapominając o tym co robi :angryy: -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam psiaka ;-) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Śliczny plakacik!!! :happy1: -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Czyli Misiu już bezpieczny i w miejscu gdzie spędzi trochę czasu? -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Macie jakiś pomysł jeszcze, gdzie tą Polkę ogłaszać?[/QUOTE] W telewizji :-) A plakaty drukowane już były? Starsi ludzie nie muszą siedzieć na dogomani ale plakacik czasem jakiś zauważą. -
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rudzia-Bianca']Na razie nie wysyłam nr konta, jutro się okaże czy Misia nie weźmie przypadkiem koleżanka p.Ani. Jeśli takby się zdarzyło konto nie będzie potrzebne. To nic pewnego dlatego nie chciałam pisać ale nie wytrzymam sama tych nerwów... Jutro niestety dostęp do kompa będę mieć dopiero wieczorem ale gdyby coś dam znać Pauli smsem. Kciukać Ciocie kciukać[/QUOTE] :kciuki: Trzymam mocno :kciuki: i niecierpliwie czekam na rozwój wydarzeń. Bardziej nerwowo tu niż podczas oglądania horroru ;-) -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Liskowata? Oczęta ma jak sarna (albo arabska księżniczka, z makijażem permanentnym ;))[/QUOTE] Wygląda niesamowicie! Ten pychol jest taki....hm...prawie jak u owczarka szkockiego albo jakiegoś charcika... A kolorki jak ślicznie rozłożone :loveu: -
O jak miło, że u Buraska wszystko tak ładnie się ułożyło.
-
Misiek vel Rudi ma dom :) Szcześcia słodziaku :)
Lidan replied to Rudzia-Bianca's topic in Już w nowym domu
Poczęstuję się banerkiem bo pomóc nijak nie mogę :niewiem: -
Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!
Lidan replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam pieseczka :-) -
Zaglądam do chudzinki :loveu:
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Lidan replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Witam niedzielnie :-) -
Czy z jego oczami wszystko w porządku? Na zdjęciach z pierwszej strony ma szeroko otwarte oczy a na tych z ostatniej strony tylko szparki widać.
-
Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław
Lidan replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
A ja za Tobą z nadzieję na jakieś wiadomości ;-) -
Henio to twardziel :happy1: Szybko się pozbierał ;-)
-
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Nasz akumulator zdechł całkowicie i nie było czym jechać. Przywiezienie nowego kosztowało 20 zł. Gdybyśmy sami go zakładali to nie dali by nam gwarancji. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Hurraaaaaaaaaaaa dziś odpaliłam psiowóz. Co będzie jutro po nocy ?:niewiem:[/QUOTE] Hurra!!! Wysyłam pw. [quote name='AMIGA']Przydałoby się pojechac gdzieś poza Kraków, bo takie jeżdżenie i hamowanie na światłach co chwilkę też mu zbyt dobrze nie zrobi :-( [B]Zaczynam się w duchu nastawiać na zakup nowego akumulatora :-( Dawno nie miałam wydatków[/B] :-([/QUOTE] Kupowaliśmy tydzień temu malutki akumulator do naszego malutkiego hyiundaya. Z dostawą do domu i założeniem wyszło 220 zł jeśli dobrze pamiętam. Gwarancja na 3 lata. Nie lubię takich nagłych wydatków zwłaszcza przed wypłatą. -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Strasznie długa ta Wasza rehabilitacja :crazyeye: 2 godziny??? No to się Nutusia zmęczy, a AMIGA znudzi :p Czekamy zatem na wiadomość. -
Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!
Lidan replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Ślicznie Rysiu wygląda :loveu: -
Młoda Nuria przeżyła spotkanie z samochodem,teraz zostaje u mnie na zawsze
Lidan replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
[quote name='AMIGA']Dziś niestety musiałam odwołać rehabilitację. Akumulator się ładuja. Jutro rano okaże się, czy to akumulator zastrajkował, czy to może coś całkiem innego. Gdyby nie to, że mamy taką zimę, to nie byłoby problemu, bo przecież mogłabym podjechać z Nusią autobusem. Ale ciągnąć ją po przystankach po bieżni wodnej nie odważę się[/QUOTE] Kiedy następna rehabilitacja i o której? Jeśli mogłabyś dojechać na nią autobusem to w tym tygodniu (oprócz piątku) jeszcze mój mąż prawdopodobnie mógłby odwieźć Was później samochodem do domu jeśli zajdzie taka potrzeba. Tylko muszę o tym wiedzieć najpóźniej do 14-ej.