Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. zdjęcia są tak rewelacyjne że napewno szybko pokaze się nowy domek :)
  2. [quote name='zadra']Dzisiaj przybyła nam nowa mloda sunia.Znajomi znależli ją zziębnięta i wystraszoną po giełdzie na Mokrym.Jutro będe miała zdjęcia -założe watek[/QUOTE] qurczę tzn że teraz bidulki będą wszędzie ? a najgorsza ta pogoda,wszystkie mokre i zziębnięte :(
  3. ale szybiutko działacie-Tymonek może mieć domek a Sisi przygotowywana do sterylki :) a napewno potem szybciutko domek :)
  4. [quote name='Tola']Rozmawiałam z funią; w najblizszym czasie podjedzie z Cassi do weta i wtedy dowiemy się czy dziewczyna juz moze byc sterylizowana. Mzoe nawet wet wyznaczy datę zabiegu... Czekamy cierpliwie. A ja wysyłam zdjęcia Cassi zainteresowanej Pani:cool3:[/QUOTE] chyba tylko tyle było na temat daty sterylki :) -Cassi trzymaj się ,będzie dobrze :)
  5. [quote name='ladySwallow']Zadzwoniła pani chętna na adopcję Joy. Jest z Lublina, miała psa, odszedł rok temu po ciężkiej walce z nowotworem. Poza tym ma również kota. Zgadza się na sterylkę i podpisanie umowy. Jutro jedziemy z Joy na wizytę przedadopcyjną i jeśli wszystko pójdzie dobrze - mała będzie miała już jutro dom ;)[/QUOTE] to się nazywa -lotem błyskawicy -Joy maleńka szczęściaro :)
  6. to i ja na wieczór mam dla Tosi mizianko i przytulaki :)
  7. [quote name='bianka0']I znowu wszyscy zapomnieli o maruderze Fabianku. :shake:[/QUOTE] no to ja go wymiziam na wieczór :)
  8. obie przytulanki są piękne i cudnie prezentują się na tym polarowym,cieplutkim kocyku:)
  9. [quote name='Ewanka']Witaj fuksiarzu ... skoro ''przed'' i ''po'' jest bez zmian , to nadal chłopak będzie się dobrze bawił, a reszta towarzystwa trochę gorzej ;)[/QUOTE] ale może dzięki niemu niektóre panienki poznają co to zainteresowanie zalotnika :) i wyrobią sobie metody "bólów głowy" :)
  10. [quote name='Tola']Sonia - moze sprobowac powysylac PW do osob z wątku Bursztyna moze swoje deklaracje przeniosą na sunię... To taka moja propozycja...[/QUOTE] dzięki Tolu za radę -spróbuję może faktycznie ktoś przełoży swoją deklarację :) Zadra a czy Megi -dziewczyny zgodziły się na takie imię-po wyjściu ze schronu będzie pod opieką zamojskiego Emira i wszelkie umowy byłyby na fundację -szczerze mówiąc jeśli byłaby taka możliwość to proszę
  11. Zuziu -bardzo ci dziękuję ,proszę potrzymaj to miejsce wstępnie ,wątek jest nowy i muszę zacięgnąć rady żeby wszystko było dobrze -dzięki
  12. -zdjęcia ma tylko takie ,robione telefonem a sunia była zbyt szybka -cała akcja z sunią byla w piątek po południu ,na przystanku trawała ok 2 godzin zanim zalatwiłam transport do schronu,czyli dzisiaj jest trzeci dzień jej pobytu, nic nie wiem o niej -dla mnie jest szczeniakiem bo ciągle kogoś lub coś podgryzala ,szczególnie moją dłoń ,po drugie jest rozbrykana a po trzecie w szczególnym miejscu wygląda na młodą suczkę, - ale mogę się mylić . -dlaczego w szpitaliku -bo tam było wolne miejsce,schroniskowy szukał na kwarantannie ale nie było jej gdzie dać ,stwierdził że kierownik sam ją na drugi dzień przeniesie -wczoraj napisałam do Ulki spod Częstochowy jak z tym wolnym miejscem ale jeszcze nie odpisała -sunia nie ma imienia ale gdyby coś to może być MEGI-takiej jeszcze nie było na forum,możecie same ją nazwać- jestem otwarta -podkreślam jeszcze raz ważną rzecz-ze wzgledu na sytuację osobistą nie jestem dyspozycyjna ,nie dysponuję samochodem więc jakakolwiek akcja z sunią musi być przy waszej pomocy,oczywiście czuję się bardzo odpowiedzialna za nią i będę uczestniczyła we wszsytkich kosztach i sytuacjach osobiście na ile to będzie możliwe PODSUMOWANIE KASOWE: sonia71-30 zł./m-c ,część transportu,pierwszy wet(odrobaczanie,szczepienia ),połowa sterylki zadra-coś Tola-coś agada-z bazarku może 30-50 zł. sacred Piranha-10zł./m-c
  13. Sisi i Tymek -właśnie zajęliście malutki kątek w moim serduchu
  14. zadra -pamiętam że już chyba był na przez was z Tolą brany ten DT kiegyś pod uwagę ,ale ostatecznie nie skorzystałyście ,nie wiem może i warto się przypomnieć ,szczerze powiem u funi i u Murki nie miałabym żadnych oporów ...może przesadzam i decyzje o małej mnie przerastają...
  15. Frodo-jako ostatniemu mojemu deklarowiczowi :) huuuura że szczęśliwemu :)- przesyłam nieskończoną ilość wymiziań i przytulaków :)
  16. [quote name='DORA1020']Od dwoch tygodni jest wyrzucona srednia,a moze raczej wieksza suczka,w tej chwili biega za nia sfora psow,moze ich byc nawet z 10,biedna sunia,nijak nie moze sie od nich opedzic.Tez trzeba ja zabrac z tej ulicy.Problem w tym,ze dookola Szczebrzeszyna sama wiocha i ciemnota,i tutaj zawsze beda problemy.[/QUOTE] qrka,Zojka i Janka na cmentarzu a tu następna cieczkowa bidulka - przykre :(
  17. agada -mała w schronie i tak naprawdę to o niej nic nie wiem a do głoszeń trzeba jekieś info-dla mnie to szczeniak,rozrabiający,gryzla moją dłon ciągle dla zabawy, otwarta do każdego a dla schroniskowego to dorosła suczka , zadra-jestem ostatnia w obu hotelikach więc wg pierwszych postów kolejki są długie ,dzięki za przyszłościowe finansowe wsparcie, dziewczyny-dzięki za obecność na wątku
  18. [quote name='funia']Tosia czuje sie ( tfu ,tfu ) dobrze .Zjadła ,wzięła lek ( w kilbasce :cool3:)i ogon mało sięe nie urwie >Geba się smieje ,na dworze tylko chwilka i zaraz chce wracac do boksu .Ale niestety przetrzymuje ja niech sie dziewczyna przewietrzy solidnie :eviltong:[/QUOTE] super wiadomości :)
  19. mimo wszystko trzeba trzymać kciuki za heniowe allegro :)
  20. zapraszam na wątek przystankowej suni:-( [url]http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-dzisiaj-jeszcze-jestem...-ale-jutro-...mogę-być-aniołkiem-[/url]!
  21. chciałabym nakreślić sytuację wątku -otóż : jak wiadomo sunia jest w zamojskim schronisku:-(,zabrana z przystanku mzk,dlaczego tam,skąd zabieramy bidulki,:oops:szukałam miejsca dla niej ,wykonałam sporo telefonów,ale same wiecie że jest to prawie niemożliwe,:-(ze względu na trudną i dość bolesną sytuację rodzinną nie mogłam jej przyjąć do siebie, dlatego za radą zadry zawiozłam ją do schronu,gdzie powinna być na dwutygodniowej kwarantannie w miarę bezpieczna:angryy: i teraz co dalej... otóż ,jeżeli moja sytuacja pozwoli ,przy waszej pomocy chciałabym ją wyciągnąć stamtąd ,zapewnić hotel(zapisałam się w kolejkę u funi i Murki) lub prawie niemożliwy DTi oczywiście znaleść DS. może bez sensu jest zakładanie wątku suni teraz ,gdy kolejka jest taka długa przez co pobyt suni w schronie może być dłuższy:-( ale gdybyśmy teraz zaczęli zbierać deklarację ,w możliwym momencie przewiezienie suni byłoby szybkie. bardzo proszę o pomoc doświadczone dogomanki ,szczególnie stąd bo sama nie dam rady to tyle na razie ...
  22. to jeszcze zdjęcia z przystanku:-( [URL=http://img46.imageshack.us/i/zdjcie188skal.jpg/][IMG]http://img46.imageshack.us/img46/666/zdjcie188skal.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img80.imageshack.us/i/zdjcie187skal.jpg/][IMG]http://img80.imageshack.us/img80/8748/zdjcie187skal.jpg[/IMG][/URL]
  23. tak było na przystanku :shake: [URL=http://img832.imageshack.us/i/zdjcie158skal.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1830/zdjcie158skal.jpg[/IMG][/URL]
  24. [SIZE="4"][COLOR="#9acd32"]a tu jeszcze 25.09 obolała Molly :( nieśmiało obserwuje otoczenie u Ewanki [/COLOR][/SIZE] [URL=http://img214.imageshack.us/i/dorota1i.jpg/][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/1694/dorota1i.jpg[/IMG][/URL] [SIZE="4"][COLOR="#9acd32"]i jeszcze bidulka:shake:[/COLOR][/SIZE] [URL=http://img440.imageshack.us/i/dorota3.jpg/][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4069/dorota3.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Tola']Nie kojarzę... Sunia czy piesek?[/QUOTE] Tolu nie wiem-on/ona jak Zibi z 15 postu . a jest w pierwszej klatce,drugiego boksu kwarantanny ,więcej nie jestem w stanie nic dodać ...tylko tyle że od razu skojarzyłam że kogoś mi przypomina lub widziałam go/ją na zdjęcjach
×
×
  • Create New...