-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
czyżbym się nie myliła co do Dosi-...że chciałaby ale się boi....a tu hrabianeczka zrobiła wszystkim niespodziankę i...przytuliła się nie tylko do przyjaciółki Lenki ale i naszej Mullinki...brawo Dosia:multi:
-
a co Muliinki nikt dzisiaj nie odwiedził?
-
coli z kwarntanny był/była już wtedy jak schroniskowy szukał miejsca dla Molly czyli ok 5 tygodni ,wg mnie to suczka była w budzie bez dzachu razem z inną małą ,bardzo przerażona a ten mały czochrak -piesek to byl jak tydzień pózniej zabierałam ze schronu Molly -czyli oboje dalej na kwarantannie-może to i lepiej niż na ogólnech ta ruda sunieczka z podejrzeniem ciąży to bardzo przypomina mi Abbi ,malutka smutna tyle że karmelkowa :( i sniła mi się że jest już u zadry a my cieszyliśmy się że udało się ją wyciagnąć...
-
[quote name='sonia71']zgłosiłam Mulliknę w trzy miejsca ,może się jej poszczęści: 1.mshume ma domki po malutkiej Sisi-no przecież Molly malutka:razz: 2.karolciasz28 szuka szczeniaka-no przecież Molly to szczeniak:razz: 3.Owczarkowa szuka psa do sportu-no przecież Molly szaleje z zabawakami:razz:[/QUOTE] i następne zgłoszenie 4 4.gops szuka młodej suczki zgodnej z innymi psami-no przecież Molly wpasowała się w grupę:razz:(cichutkiej Dosi nie liczę bo to...hrabinajedynaczka;))
-
zgłosiłam Mulliknę w trzy miejsca ,może się jej poszczęści: 1.mshume ma domki po malutkiej Sisi-no przecież Molly malutka:razz: 2.karolciasz28 szuka szczeniaka-no przecież Molly to szczeniak:razz: 3.Owczarkowa szuka psa do sportu-no przecież Molly szaleje z zabawakami:razz:
-
a może 4-5 miesięczna zamojska Molly [URL]http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=updatepost&postid=15388736[/URL] [URL="http://img440.imageshack.us/i/dorota3.jpg/"][IMG]http://img440.imageshack.us/img440/4069/dorota3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/8413a45cf0b2f8a0med.jpg[/IMG][/URL]
-
a ja z samego rana pomarzę: wyadoptowana Molly w pakiecie z opiekuńczą Lenką w superaśnym domku z ogrodem i kochającą rodziną:loveu:. a wiecie że niektóre marzenia się spełniają!?:eviltong:
-
[quote name='ladySwallow']Wróciłam po dłuższej nieobecności. Soniu, umowę o DS mam, podaj maila, to Ci wyślę. Widziałam, że zamówiłaś ogłoszenia - zrobię je w ramach części mojej deklaracji na Molly.[/QUOTE] ladySwallow -dziękuję :) mail:[email protected]
-
Z Dosią to może być różnie :cool3: dla mnie z boku to ona chciałaby...ale się boi lub duma hrabiny jej nie pozwala:cool3: bo jak by nie patrzeć to na wielu fotkach gdy trzpiotki szaleją mignie jakaś cząstka Dosi,więc mimo wszystko jednak gdzieś kręci się koło nich:lol:...ale pewnie prawda-że Dosia nie koniecznie akceptuje szczeniorkę- jest taka jak piszesz bo ty masz je wszystkie na bieżąco:lol:
-
super jest ta fotka:loveu:wywołuje takie ciepłe uczucia w człowieku:loveu: zadra-dziękuję:loveu:za wpłatę.
-
Joodith-bardzo ciekawa byłaby fotka ich razem:crazyeye:dwie krówki:psia i kocia:lol:Mullinka miała już stczność z dwoma kotami na raz ale wzajemnie się ...oleli:evil_lol:chyba z nieśmiałości :oops: zamówiłam dodatkowo na bazarku 35 ogłoszeń dla Molly,zobaczymy jak się wszystko rozwinie. EDIT;o matko kochana ten kalosz chyba dogorywa:diabloti:krówka-Molly to gospodarna dziewczynka i dlatego ją ciągnie do rolnictwa :evil_lol:a i przecież jeszcze sadowniczka:evil_lol: szkoda Dosi taka samiutka skulona dziewczynka:shake: a przy niej te dwie wariatki to duży kontrast. [COLOR=green]Ewanko -mogę prosić o wstawienie tutaj zdjęcia śpiących Lenki i Molly gdzie widać zalezność między nimi:razz:[/COLOR]
-
Ewanko- na nieobecność nieobecnych pewnie nie ma rady:oops: choć trochę przykro:shake: nikt też na razie nie zainteresował się Mullinką ale wczoraj był dopiero pierwszy dzień allegro-poczekajmy ,w razie czego będziemy ją ogłaszać aż do ....uprzykrzenia :diabloti: czy ktoś wie gdzie mogę zobaczyć/zdobyć umowę adopcyjną -coby ją trochę przegryść:razz: z wyszukiwarki oczywiscie skorzystałam ale nic nie znalazłam ,pewnie ślepota jestem:evil_lol: edit:już mam !
-
[quote name='sonia71'][SIZE=2][SIZE=3][COLOR=#800080]***Molly pozdrawia wszystkch :loveu:i grzecznie czeka na wpłatę deklaracji stałych:oops:***[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/QUOTE] a zamojskie dziewczyny chyba całkiem zapomniały o Molly :-( nie zaglądają:-(
-
[SIZE="2"][SIZE="3"][COLOR="#800080"]***Molly pozdrawia wszystkch :loveu:i grzecznie czeka na wpłatę deklaracji stałych:oops:***[/COLOR][/SIZE][/SIZE]
-
[quote name='furciaczek'][URL]http://allegro.pl/molly-4-miesieczna-mala-suczka-szuka-domu-i1271047042.html[/URL] :)[/QUOTE] furciaczek-dziękujemy za allegro:loveu::loveu::loveu: nie będę ukrywac :evil_lol:że Molly to ślicznotka:multi: Podaj proszę kwotę i konto na PW-zaraz ureguluję. pytanko:zrobiłaś tylko na mazowieckie? to ja strzeliłam gafę i tak prosiłam wcześniej a w domyśle miałam że na mazowieckie wyróżnione a na inne np. łodzkie, zachodniopomorskie i jakie tam jeszcze blisko - allegro pogrubione .możesz to jeszcze zrobić ? EDIT: [SIZE=3][COLOR=magenta]furciaczek zasponsorowała allegro Molly-bardzo ,bardzo dziękujemy:loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE]
-
[SIZE=3][COLOR=#800080]***Molly pozdrawia wszystkch :loveu:i grzecznie czeka na wpłatę deklaracji stałych:oops:***[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='IVV']a jak sie znajdzie dom to tak pojdzie sunia bez sterylki? ja wiem ,ze ona jest na zbyt mloda ,ale skora mi cierpnie na sama mysl...[/QUOTE] to jest problem:mad:bo: - mamy na sterylkę ale...musimy ją teraz ogłaszać bo nie dam rady utrzymać jej na następny miesiąc/miesiące (mam duże tyły w finansach,bazarkami podciągnę tylko październik:placz:) - ja też wolalabym oddać ją po sterylce,spróbujemy wyadoptować ją z niepodważalnym warunkiem :angryy: sterylki.
-
[quote name='Tola']Trochę dobrych wieści: :multi: [B]Jogi [/B]- dziekuję bardzo za ogloszenia szczeniaków:loveu: - wczoraj obie sunie Tina i Tika znalazły nowe domy, było parę tel i tylko o nie pytano. Niestety [B]Luna i Lena[/B] nadal bez domu; prosilam o nowe aktualne zdjęcia suniek, jak dostanę to pokażę, jak dziewczyny urosły. :multi: Do swoich nowych domów pojechały: [B]Lusia[/B] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/8715/p1050635q.jpg[/IMG] [B]Mila[/B] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9716/p1060724p.jpg[/IMG] Agusiazet - bardzo dziekuję:loveu: Swój dom ma tez malenka [B]Zorka[/B] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/139/zorka.jpg[/IMG] No i jak wszystko dobrze pójdzie, to w niedzielę do swojego domu pojedzie [B]Cassi...[/B][/QUOTE] może pozostałym psiulkom też się tak poszczęści -miejmy nadzieję.
-
[SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=purple]***Molly pozdrawia wszystkch :loveu:i grzecznie czeka na wpłatę deklaracji stałych:oops:***[/COLOR][/SIZE]
-
Jo37-dzięki , szkoda że nie powpływały obiecane w tamtym tygodniu deklaracje stałe:-(,znów rozciągniemy zapłacenie za DT:-( Edit: z powodu braku wpłat płacimy na razie tylko to co mamy czyli 140zł. za 14 dni października.
-
[quote name='Ewanka'][B]Molly uśmiecha się do cioteczek o poranku :loveu:[/B] Apetyt ma świetny, uczę ją załatwiać się na dworzu, choć ostatnio nasikała na dywan ;), więc jeszcze wiele nauki przed nią, ale to jest do pokonania.[/QUOTE] miejmy nadzieję że to nie odstraszy potencjalnych domków:evil_lol:
-
Jo37-ten tekst wstawię w pierwszy post bo faktycznie gubi się. [B][SIZE=3]Potwierdź proszę że stan konta Molly na dzisiaj to 155 zł.[/SIZE][/B]