Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. ta karma-tak pisze-dla wszystkich szczeniąt do 12 miesiąca -to będzie dobra jest tylko podział dla wszsytkich do 12 m-ca lub dla dużych i bardzo dużych od 4 miesiąca
  2. Dobra to tak ,ladySwallow zamówię z tego ostatniego miejsca :Brit super premium plus zabawki .
  3. Ewanko- a Molly nie będzie miała już wizyty kontrolnej u weta ,albo Dosia czy Lenka żebyś mogła kupić gryzaki i piłeczki tam na miejscu bo karmę kupiłybyśmy na allegro bo gryzaki się tam nie opłaca z przesyłą.?
  4. napisałam ewance że by zadzwoniła i dopytała konkretnie ,jak nie to pomóż którąś wybrać a może zamówić tą którą polacałaś wcześniej?
  5. poprawiony i udoskonalony [B]tekst do ogłoszeń post 341[/B] oczywiście też do poprwaki jakby co:evil_lol: . ladySwallow wiesz może coś na temat tej karmy?
  6. [quote name='FIFA']Wysłałam dla Molly kaske 50,00 jednorazowo może nie dużo ale zawsze coś na jedzonko i zabawki trzymajcie sie cieplutko:lol: pozdrawiam całą rodzinke piesków i ich Panią[/QUOTE] FIFA-Molly bardzo dziękuje i przesyłka buziaczki:loveu: dziewczyny -nie przesadzajce, zrobiłybyście to samo:oops: [B]Ewanko-już dzisaij pisałam ale pewnie umknęło -dzwoniłaś do wetki jaka ma być ta karma ?[/B]
  7. a Megi to teraz Molly:evil_lol: -jakby ktoś usilnie poszukiwał:cool3: i jest tu... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/192919-ZAMOŚĆ-Molly-ma-4-m-ce!-brakuje-na-DT-na-leczenie-karmę-pomóżcie!!!!!!"][I][COLOR=#4444ff]ZAMOŚĆ-Molly ma 4 m-ce! brakuje na DT ,na leczenie ,karmę - pomóżcie!!!!!![/COLOR][/I][/URL]
  8. Przypominam tekst do ogłoszeń. [quote name='sonia71']tekst do ogłoszeń-coś dodajcie ,coś poprwacie... [I][SIZE=4]Molly[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]"...co by się z nią stało ,gdyby została na miejskim przystanku...?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]ufna,szukająca ciepła ludzkiego serca,malutka 4-miesięczna molly...[/SIZE][/I] [SIZE=2][B]p[/B]ewnie już by jej nie było...deszcz,zimno,ludzie śpieszący do domów,szybkie samochody...ped miejskiego życia...[/SIZE] [SIZE=2]..ot, następne psie dziecko samotnie przechodzące za Tęczowy Most...[/SIZE] [SIZE=2]ale trafił się człowiek...może nie bardzo wiedział jak pomóc małej psince ale jego pomoc pomogła przeżyć jej pierwsze dni bezdomności i bezradności.[/SIZE] [SIZE=2]tak molly trafiła do domu tymaczasowego gdzie jest uczona czystości,kontaktu[/SIZE] [SIZE=2]z otoczeniem,posłuszności a także radosnej psiej zabawy ,której przecież jako szczenie jeszcze potrzebuje a sama od siebie obdarowuje człowieka najczystszą miłością psiego dziecka.[/SIZE] [SIZE=4][I]pomóż Molly znaleźć dom-[SIZE=2]w którym nie tylko zazna miłości ale i odda tę miłość po 100-kroć.[/SIZE][/I][/SIZE] [I][SIZE=2]Molly ma ok.4-miesiące,waży 6 kg, ,jest zaszczepiona i odrobaczona ,akceptuje koty,[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]oferujemy pomoc przy sterylce i transporcie.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Szukamy domu ,który potraktuje Molly jak członka rodziny i zdaje sobie sprawę jaki to obowiązek .[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i podpisanie umowy adopcyjnej.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Nie wydajemy psów na łańcuch i do budy.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2] [/SIZE][/I] [I][SIZE=2]Molly przebywa w Domu Tymczasowym pod Sochaczewem.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]kontakt:[/SIZE][/I][/quote]
  9. [quote name='ladySwallow']Jo37, wysłałam przelew dla Megi z dopiskiem - dopłata do leczenia Megi/Molly, ladySwallow. Daj znać, jak dojdzie.[/QUOTE] Molly ślicznie dziękuje.:loveu: FIFA konto poleciało do ciebie -Molly również dziękuje:loveu:
  10. [quote name='Ewanka'] Co do karmy, to dobra jakość to jedno, a druga sprawa to miejcsce, gdzie się kupuje, podobno jest dużo oszustw. Wetka uprzedzała żeby nie kupować w małych sklepikach, tylko u wetów, przez internet lub w dużych sklepach zoologicznych. Firma i gatunek karmy jest w tym wiku bardzo ważny, bo taki maluch się rozwija, szybko rośnie ... poczytałam trochę tu .... [URL]http://www.dogomania.pl/forums/472-Karmy-suche[/URL] ale tu jest taka masa karm, że nie wiadmo co wybrać ... chyba zadzwonię jeszcze jutro i dopytam co polecają .[/QUOTE] Ewanko i co wiesz jaką karmę poleca wetka, jak będziemy wiedzieć jaką to przecież możemy zamówić gdzie taniej . przytulanki i buziaki dla Molly:loveu:
  11. [I][COLOR=blue]Bardzo dziękujemy pierwszym ofiarodawcom :loveu::loveu::loveu:MOLLY przesyla całuski:multi:[/COLOR][/I] [I][COLOR=black]malutka prośba-piszcie dziewczyny za jaki miesiąc są deklaracje stałe.:oops:[/COLOR][/I]
  12. tekst do ogłoszeń-coś dodajcie ,coś poprwacie... [I][SIZE=4] MOLLY[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]"...CO BY SIĘ Z NIĄ STAŁO ,GDYBY ZOSTAŁA NA MIEJSKIM PRZYSTANKU...?[/SIZE][/I] [I][SIZE=2] UFNA,SZUKAJĄCA CIEPŁA LUDZKIEGO SERCA,MALUTKA 4-MIESIĘCZNA MOLLY...[/SIZE][/I] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2][B]P[/B]ewnie już by jej nie było...deszcz,zimno,ludzie śpieszący do domów,szybkie samochody...ped miejskiego życia...[/SIZE] [SIZE=2][B][/B]..ot, następne psie dziecko samotnie przechodzące za Tęczowy Most...[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Ale trafił się człowiek...może nie bardzo wiedział jak pomóc małej psince ale jego pomoc pomogła przeżyć jej pierwsze dni bezdomności i bezradności.[/SIZE] [SIZE=2] Tak Molly trafiła do Domu Tymaczasowego gdzie jest uczona czystości,kontaktu[/SIZE] [SIZE=2]z otoczeniem,posłuszności a także radosnej psiej zabawy ,której przecież jako szczenie jeszcze potrzebuje a sama od siebie obdarowuje człowieka najczystszą miłością psiego dziecka.[/SIZE] [SIZE=2] [/SIZE][SIZE=4][I]POMÓŻ MOLLY ZNALEŚĆ DOM-[SIZE=2]W KTÓRYM NIE TYLKO ZAZNA MIŁOŚCI ALE I ODDA TĘ MIŁOŚĆ PO 100-KROĆ.[/SIZE][/I][/SIZE] [I][SIZE=2][/SIZE][/I] [I][SIZE=2]MOLLY MA OK.4-MIESIĄCE,WAŻY 6 KG, OFERUJEMY POMOC PRZY STERYLCE I TRANSPORCIE.[/SIZE][/I] [I][SIZE=2]KONTAKT:[/SIZE][/I]
  13. macie rację ale nie trzeba będzie czekac na przesyłkę do zakończenia bazarku? Jo37 -masz pełną skrzynkę.:)
  14. Ewanko no to żeby skrócic czas czekania -już idę na allegro i coś wybiorę małej ,nieraz przesylki szybko dochodzą.
  15. Ewanko a nie wybierasz się gdzieś przypadkiem żeby przy okazji kupić małej jakieć mamlacze :cool3: IVV ma racje że szkoda żeby Molly coś uszkodziła:evil_lol: przelałam dzisiaj na konto Jo37 150 zł ,za transport -bardzo dziękujemy pati-c:loveu:- ale połowę płace ja czyli 75 zł.(tak jak deklarowałam) a [SIZE=3]drugą połowę 75 zł. niestety ale musiałam założyć do zwrotu ,jak będą jakieś pieniążki :shake:czyli szukamy osoby chętnej na dołożenie się.[/SIZE]
  16. Lilek-suńkowa pielęgniarka:loveu::loveu::loveu:
  17. poszło na konto Jo37 -deklaracja stała 30zł. za wrzesień i 50zł na karmę gotowaną a tak naprawdę to Molly przeszła niezłą metamorfozę ;) z 8 miesięcznej panny z przystanku ,poprzez dorosłą suczkę ze schronu ,bo tak ją ocenił schroniskowy do mlecznego 4-miesięcznego szczyla u Ewanki :0 oby tak można w życiu:)
  18. [quote name='Ewanka']Dzisiejszy koszt to [B]35 pln[/B] , a moja benzynka gratis ;) Karmę polecano taką z górnej lub średniej półki, ale koniecznie z dopiskiem [FONT=Tahoma][B]'super[/B] [B]premium' [/B][B]dla szczeniąt średnich ras[/B] ... chyba[SIZE=2] są dość drogie :roll:[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]... można kupić w gabinecie wet ... jeśli chcecie to kupię w "Chironie" w Płocku, bo niedługo Lilek ma tam jechać ze swoim psem, poproszę Ją i może przy okazji kupi karmę dla Molly.[/SIZE][/FONT] [FONT=Tahoma][SIZE=2]jak sądzicie?[/SIZE][/FONT][/QUOTE] wszystko dopiszę do postu 2 Chcialam jeszcze napisać, ze z pieniązków, ktore zostały po Bursztynie 50 zl dostanie się Megi. Jo37 juz o tym wie i przeleję z resztą wpłat dziękujemy Tola:loveu:
  19. ewanko -jaki koszt dzisiejszej wizytu u weta?i czy już zamawiać karme żeby doszł aza kilka dni bo rozumoem że wet nie przykazał jakiejś szczególnie?
  20. Molly-to pojętna dziewczynka i szybciutko się nauczy siusiać na trawce :) Dziewczyny gdyby ktoś miał zamiar robić jeszcze bazarek dla małej to pinusia00 obiecała dodać swoje fanty-dziękujemy jej.:)
  21. i ja jestemu Molly-przytulam i szepczę do uszka żeby byla grzeczna u cioci Ewanki PODSUMOWANIE KASOWE: -transport z Otwocka do Ewanki (czekam na odzew pati-c)~ok.150zł. -połowa ja /reszta brak! -piątkowe leczenie Megi/Molly ~ 135zł. -ok 70złladyS. 65zł. brak! -gotowane jedzenie przez kilka dni ~ 50-100zł. -brak! to kwota wolna-około -DT wrzesień 7 dni /10 zł. ~ 70zł -brak! -DT październik 31 dni /10 zł. ~ 310zł.-mamy 110zł./200zł brak! -karma sucha brit -jeszcze wstrzymana ~ ok. 100zł-50zł.ja/50zł.brak!
  22. [quote name='IVV']Ewuniu ,a czy masz juz taka karme dla psich dzieci ?[/QUOTE] IVV-stwierdziłyśmy zgodnie z ewanką i ladySwallow że poczekamy z zamówieniem kilka dni a mała bedzie dostawała gotowane a poźniej kupimy na allegro bo tańszy-Brit dla szczeniaków
  23. Ewanko to Molly nieźle wam daje popalić:evil_lol: ale w tym wypadku to znaczy że może wszystko bedzie dobrze i mała szybko wróci do zdrowia:loveu: a charakterek ustawisz :diabloti:no bo przecież wyszło że to "mleczna" dziewczynka :crazyeye: życzę wszystkim dziewczynkom słodkich snów :loveu:a wam wieczornego odpoczynku :lol: i ponowne podziękowania dla zatrzykowej pielęgniarki :loveu:
  24. [quote name='Basia Z.']Czy ona na pewno ma 5 miesiecy ?[/QUOTE] to ta mikruska :) jest starsza od Molly,której jeszcze wypadają mleczaki ?!
  25. ladySwallow-kwota na karmę gotowaną to tylko lużna kwota która może być wykorzystana na ,jakąś wizytę u weta albo nieprzewidziane wydatki -to tylko moja propozycja
×
×
  • Create New...