Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. zapraszam na wydarzenie Polly na FB :[url]http://www.facebook.com/event.php?eid=182935648409745[/url]
  2. [quote name='sonia71'] ciekawe czy kenel został zaadaptowany ? Ulka- może wysłałaś kontenerek ?oczywiście nie ponaglam tylko pytam informacyjnie?[/QUOTE] [B]Pollka prosi o sprawdzenie w poście rozliczeniowym swoich deklaracji-brak wplat za luty . [/B]
  3. [B][COLOR=indigo]wypłaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.zadra za badanie krwi-155zł[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [COLOR=indigo]paragon wstawię jak odbiorę od weta.[/COLOR] [COLOR=#4b0082][/COLOR] [COLOR=#4b0082]totalna cisza z ogłoszeń i 2 allgero :( [/COLOR]
  4. pozwolilam sobie zsumować akcję "Black vel Kleks" może to coś pomoże: 22.X.-str 178 wątku zamojskiego , pierwsze zdjęcie psa piesek - starszny bidulek [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9544/p1070019.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/9821/p1070020e.jpg[/IMG],powiększone jest w pierwszym poście tego wątku 04.XI-malawaszka informuje ze zabiera psa 06.XI- żunia że dzisiaj kastracja "czarnuszka"tak go nazwała 10.XI-pytanie malawaszki o zdrowie psa i czy ktoś pomoże go zabrać 12.XI-ponowny apel o wyjęcie psa 12.XI żunia-dzisiaj zabrał go nowy domek i sprawdzi do którego weta będą chodzić 27.I-str.231 wątku zamojskiego zdjęcie psa Tola;16198815]Mały piesek [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/8479/p1070553.jpg[/IMG] 27.I-Tola pisze że zadra pytała o niego w schronie i stwierdzili że to nowy pies 27.I- str233 ponowne zdjęcie psa czarny sznaucerkowaty z bardzo zaniedbaną okrywa wlosową. [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4049/69265481.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1209/47373128.jpg[/IMG] [IMG]http://img577.imageshack.us/img577/5530/70578112.jpg[/IMG][/QUOTE] i jeszcze: zadra;16201158]Jeszce raz 'Czarny". [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8676/96491301.jpg[/IMG][/QUOTE] 28.I-pytanie do żuni czy są wieści oz domku tamtego psa z dodanym zdjęciem Blackiego. 28.I zadra pisze że to przecież ten pies z jej zdjęć ,czyli tych które wstawiłam wyżej 28.I żunia pisze że ci państwo wzięli psa co z przodu miał więcej bialego 28.I żunia pisze że ten pies z dodanego zdjęcia przez malawaszkę z pytaniem o więci z domku to niej jest ten wyadopotowany przez nich pies WNIOSEK:BLACK vel KLEKS ZOSTAŁ W SCHRONIE. myślę że żuni chodziło o tego zdjęcia z 29.X właśnie z dodatkiem białego [quote name='Tola']Zdjęcia z dzisiejszej wizyty w schronie Piesek z 1 boksu (ktoś o niego pytał tu na wątku...) [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/569/p1070063.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3163/p1070065y.jpg[/IMG] [IMG]http://img52.imageshack.us/img52/263/p1070066j.jpg[/IMG]
  5. chyba wszyscy zauważyliśmy rozpad zamojszczanek -szkoda ,zdecydowałam się do was dołączyć po Fince w kwietniu tamtego roku....szkoda,tym bardziej że mamy schronisko u siebie ...szkoda.... w ciągu kilku miesięcy popsuło się....a życie musi toczyć się dalej.
  6. na zamojskim jest odpowiedż o pomocy w wyjaśnieniu czy to ten sam pies.
  7. a czy są jakiekolwiek szanse żeby ustalić czy ten czarny -zadra gdzieś nazwałaś go Kleks- na obu zdjęciach to jest jeden pies-ten od malawaszki ? edit:zadra pisałyśmy razem .
  8. przyszłam się przywitać a tu takie ...zamieszanie ) ....pozytywne oczywiście ,życzę powodzenia grzwyki :)
  9. o matko kochana -tyle tych nowych wątków zamojskich myślałam że to może tego kudłatka -przyklejki śniegowej ... a tu Binki - życzę powodzenia i będę śledzić mikruska :)
  10. przyszłam do ....malawszka nazwij go jakoś ...szkoda że tak potoczyły się jego sprawy,mółbyć już z Pollką ...tam:)
  11. to ostatnie zdanie sacred jest bardzo ważne....[I]nie wiem ale szkoda zmarnowac szanse trzeba to jakos ogarnac[/I] szkoda że życie pisze swoje scenariusze...a wszystkie jesteśmy jakoś ograniczone ...ja liczylam że siorki i Patka pójdą szybko do domków ,Rozka poszla ,ale Pollkę trzeba nauczyć spokoju a Patka też pewnie się zadomowi ze względu na wyniki krwi...eh.
  12. ale błyskawicznie ! Kika (jak dla mnie fajniej Twitty ;) już skradłaś serducha.. :)
  13. ha,bo widzisz funiu :dodać twój czas resocjalizacji do czasu u Ulki -to w sumie Pollka właśnie teraz ,po takim długim czasie , pokazuje może całą siebie:JESTEM ,JAKA JESTEM ,ZADZIORNA ,CHARAKTERNA z tzw.JAJEM ;) ciekawe czy kenel został zaadaptowany ? Ulka- może wysłałaś kontenerek ?oczywiście nie ponaglam tylko pytam informacyjnie?
  14. [B][I][COLOR="#483d8b"]piękna Patynka-pozdrawia wszystkich niedzielnie :) i prosi o wpłacanie lutowych deklaracji .[/COLOR][/I][/B]
  15. trzymam kciuki :)za Lunę
  16. Heniutek trzeba nam dżentelmena na babskim spacerku -chodź :)
  17. Pestka-łapiesz się z nami na spacerek?-wirualny-bo potem będzie że...;)
  18. Hunter-a gdzieś ty mi się zapodział chłopaku -przylatuj mi tu i adoruj wszystkie panny na niedzielnym spacerku :)
  19. i dołączamy Tosię do innych na niedzielny spacerek :)
  20. mizianko dla Azji ..na razie przez kraty :(
  21. przyszlam niedzielnie do Tani....dla niej bez znaczenia jaki dzień :(
  22. Szanasa -mizianko za uszkiem dla ciebie:)
  23. Tayka -choć na niedzielny spacerek ,całuśna dziewczykno:)
  24. ale jak? ja nie wiem nic o promocji...gdzieś na jakimś wątku dziewczyny pisały o że taniej od czwartku...ja myślałam że na stałe .. sprawdzalaś ze to był tylko jeden dzień ?
  25. coś mi się wydaje że u Henia nie lepiej- ciągle pada ,zimno, no może nie aż tyle na minusie ...ale brrrrr,no chyba że funia zrobiła zjazd psiutków w domku hotelikowym ,gdzie gospodynią jest Tosia ...i im wcale nie jest zimno ;)
×
×
  • Create New...