-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuśka -ależ ty spokojnota na tych fotkach :) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
no ,no szarotko ależ masz pod opieką przystojniaka:) szczególnie te fotki z dodatkiem żółtego czegoś;) chyba świerkowa gałązka ?! -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek-fajny z ciebie modelek :) -
Pollinka-dzień dobry :)
-
handzia -mnie osobiście wystrczy to jedno zdjęcie-wyżej-Patka dla mnie jest piękna :) i koniec...tylko wiesz obawiam się że do szukania domku to za mało ,dlatego bardzo zależy mi na innych fotkach a tym bardziej że mam problem z deklaracjami... i domek potrzebny bardzo...
-
a może dla Polly mimo wszystko bedzie lepiej jak ciągle będzie na smycza ,nie puszczana ,ona w końcu musi się przyzwyczaić do spokojnych spacerow z człoweikiem ...sama już nie wiem...łapki faktycznie ma różowe?!
-
IVV gdyby coś się stało Polly to Ulka by napisala ;) a tak dziewczynka wyszla z tego ...cytat"co najdziwniejsze sama jest czysta" wykorzystałyście odrobinkę słoneczka w południe na spcerek naukowy?
-
[quote name='sonia71']funiu-to jak bedzie jak pojechac , na spokojnie ,obojętnie czy przy okazji czy specjalnie proszę niech wet zobaczy jej uszy (a kto wyczysci? ,bo pewnie ona nigdy nie miala czyszczonych) i poogląda dokladnie zęby ,to mogłoby być ważne do ogłoszeń ,dla niej -w jej przypadku -to dodatkowy plus żeby domek wiedział że wyeliminowane są jakieś ewentualne zabiegi na ten moment. napisz coś więcej o tej skoczności. a fotka cudo!Patka no qrcze moja osobista Sońka musi ci ustąpić większy kawał mojego serca -rozpychasz się w nim dziewczyno że hej...:)[/QUOTE] zacytuję info dla funi bo gdzieś sie zapodzieje:) jogolcia-ty dogomaniacka poetko:loveu:super się czyta twoje rymki [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:[EMAIL="jogolcia@pdx-50zł"]jogolcia@pdx-50zł[/EMAIL][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=de959967d7ff01ac"][IMG]http://images27.fotosik.pl/202/de959967d7ff01acm.jpg[/IMG][/URL]
-
Cinek w DS, ale ZOSTAWIŁ DŁUGI! Ponad 900 zł DO SPŁACENIA! POMOCY!!!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
coś wam powiem to chyba jedyny wątek na dogo do ktorego wchodzę po to żeby naciszyć oczy takimi fotkami-Cinek jest na nich boooooooooooski :) niespotykanie fotogeniczny -Psiego Oskara mu dać(czytaj DOMEK!) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
na wszystkich wątkach od funi takie wieeeelkie zniecierliwienie ,a Henio na samej górze -jak dla mnie i Patki Heniuta niech będzie ten pierwszy :) -
o matko kochana! Pollka weź nie rób nam tego :(...malo masz uszów i zabawek! przeskoczylaś Dyzia z fotelem :( ona długo była zostawiona sama? bo moze to być ważna ifnormacja dla domku. Ulka-bardzo mi przykro,tylko słowa nic tu nie pomogą -jak ty teraz doprowadzisz to do porządku? ,naprawdę bardzo mi przykro :(co mogę zrobić? na pocieszenie tylko ci poweim że ja też częśto tak mam jak z czegoś się cieszę zawczasu to potem są niespodzianki:( a jak coś robię na spokojnie z minimalnymi emocjami to zazwyczaj coś pozytywnie mnie zaskakuje...
-
[quote name='funia']Z tego co mówił kiedyś wet szczepi się tylko raz dorosłego psa bo on juz nabył odpornosci . Jęsli chodzi o uszy i reszte to nie mam na razie jak pojechac .Jeśli trzeba pojade specjalnie .[/QUOTE] funiu-to jak bedzie jak pojechac , na spokojnie ,obojętnie czy przy okazji czy specjalnie proszę niech wet zobaczy jej uszy (a kto wyczysci? ,bo pewnie ona nigdy nie miala czyszczonych) i poogląda dokladnie zęby ,to mogłoby być ważne do ogłoszeń ,dla niej -w jej przypadku -to dodatkowy plus żeby domek wiedział że wyeliminowane są jakieś ewentualne zabiegi na ten moment. napisz coś więcej o tej skoczności. a fotka cudo!Patka no qrcze moja osobista Sońka musi ci ustąpić większy kawał mojego serca -rozpychasz się w nim dziewczyno że hej...:)
-
takie "jajko niespodzianka" -co nie? na ogłoszenia jeszcze za wcześnie ale faktycznie ludzie są wzrokowcami to moze nie bedzie problemu z domkiem.
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Azja-życzę ci abyś szybko opuścila schron....najlepiej oczywiście prosto do DS ale jeżeli to niemożliwe to do DT lub hoteliku. -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayka-mizianko za uszkiem dla ciebie :) -
qrcze-nie ma na to żadnego sposobu...raz trafia się szybko domek a drugi raz piękne psy ...czekają :(
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter-no ,no przystojny z ciebie facet:) -
Owczarkowata czarna Luna jedzie do ds!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Luna-pięknie wyrosłaś :) -
Raaja, w typie husky juz w domu stałym! Dziękujemy!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
podniosę Raaję :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
to jest ta spokojna,łagodna Tosia? ;) -
Pollinka-uważaj dzisia na na spcerku żeby wiatr za bardzo nie potargal mi kudelków-brrrrr,okropnie wieje ....
-
funiu-jak bedzie sz miała chwilkę zerknij na post wyżej :) Patka -ty sobie dzisaj zalatw wizytę u Tosi ,w domku lepiej spędzić dzisiaj wietrzny dzień,,,poplotkujecie trochę ...a weż jeszcze może Taykę i Petkę :)...fajny babski dzień spędzicie ...