pewnie z tydzień ,...coś około ...temu dostałam maila od dziewczyny właśnie od takich psów ,wkleiłam go kilka razy na wątek zamojskich ,jak chcecie poszukajcie namiary może ona coś pomoże ,ja już skasowałam na swojej poczcie więc nie mam-pozdrawiam Raaję.