Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. pewnie z tydzień ,...coś około ...temu dostałam maila od dziewczyny właśnie od takich psów ,wkleiłam go kilka razy na wątek zamojskich ,jak chcecie poszukajcie namiary może ona coś pomoże ,ja już skasowałam na swojej poczcie więc nie mam-pozdrawiam Raaję.
  2. poproszę funię żeby napisała słówko o Patce :) już wiemy że łazi za nią ,przymila ..ciekawe czy do gości też taka przytulaśna?
  3. Rozka jeszcze kilka dni siedzi u lady ale ma sprawdzany już domek ,konkrety jak będzie Rozka w domku...bo przed to jeszcze rożnie niestety w życiu bywa....oby tu było wszystko szczęśliwie:) ciekawe czy Pollina pozwoliła się wziąć na poranne siusiu na dworze...? [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly i Rozi: 1.:loveu:Asiaczek-40,00zł. ( a tym samym Asiaczek zakończyła swoje deklarcje:loveu::loveu:loveu:[/COLOR][/B] [URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL] Za transport Polly z hoteliku do Dt do ULKI12 ja zapłaciłam 140zł oraz za nadanie zawrotne kontenerku 30zł. ,więc stan konta się nie zmienia.
  4. Rozka to- pewnie jeszcze w pieleszach :) to ja cichutko się przywitam ,wymiziam brzusio i podrapię za uszkiem ...tym bardziej stojącym:)
  5. no ale wiesz ...wyjątki potwierdzają reguły...:)zawsze 10 dni a tu jedna ...ale za to jaka specyficzna ...ok 21 dni (nie liczyłam tylko palnełam )potem spokojnie wrócisz do 10-tki ale czasem wspomisz dwudziestkęjedynkę :)i łezka ci się zakręci ..i TZ też :)
  6. Asiaczku -najważniejsze jest żeby rozmawiać ...każdy z nas ma na głowie jeszcze swoje życie...nie przepraszaj:) wiesz że miło cię widzieć u siorek a teraz praktycznie tylko u Polly bo Rozka za kilka dni idzie do domku stałego :)
  7. lady to korzystaj ;)-...bo ja ci Rozki zabraknie to ...bedzie ci mimo wszystko smutno...wpadła mikruska-narobiła zamieszania-i ...wypadła :)
  8. to Rozka ma już domek czy jeszcze chwilę czeka?
  9. Pollinka a zaczynasz choć troszkę przymilać się do nowych kolegów i koleżanek ? stresik by szybciej minął w zabawie.
  10. przyszłam Patysia do ciebie -troszkę poprzytulam i wezmę na wirtualny spacerek :)
  11. przyszlam do Azji a tu proszę jakie wizjie ...super:)
  12. to i ja przywitam się z Heniem -:)
  13. chyba zastuj się zrobił na koncie Szansy...nie mam żadnych wpłat ..dobrze że u Joodith jeszcze działa .
  14. Tayka -gdyby mogła powtarzac to wszędzie recytowalaby te słowa :)jogolcia weż ty moze spisuj w jakiś kajecik ..pokazesz potomnym czym zajmowałaś się w młodości ,hi,hi,hi :)
  15. pestkowa biedronka nam tu lata :)
  16. jogolcia ...gdyby Hunterowi wypisywać twoje wiersze na koszulkach ...to w mig znalazłby domek :)
  17. Patyśka-sobotnie dzióbale dla ciebie :)
  18. Rozalinda-oby początek dnia zapowiedział wspaniały domek dla ciebie :)
  19. qurcze komp mi w domu szwankuje:( tyle mego co przeczytam w pracy... nawet w sobotę...eh, cieszę się że tak sprawnie idą odpowiedzi na pytania Ulki i proszę pomagajcie jak możecie -charakterna Pollka-sunia pewnie jednej Pańci- skradła wszystkim serca a zobaczyscie jak bedziemy skakac do góry z radosci jak kiedyś pójdzie do domku :)
  20. przeskoczyło...oczywiscie
  21. Pollinka -trzeba ci czasu żebyś poznała nowe miejsce ...powoli poznasz wszystkich i bedzie dobrze.
  22. miejmy nadzieję że trafi się domek baaaaardzo odpowiedzialny ...ze względu na problem Patki z krzepnięciem krwi,....tekst i fotki muszą być bardzo dobre aby przyciągnęły uwagę ludzi
  23. Pollinka - co tam u ciebie ?
×
×
  • Create New...