-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Ulka-ten kenel to może jest właśnie sposób na tą "Niszczarkę" a tym bardziej że już go masz to wypróbuj ...z jedenj strony cieszymy sie że jako tako Polcia przystosowała się do nowego miejsca a z drugiej strony takim niszczeniem zmniejsza ilość domków lub wręcz zwiększa możliwość zwrotu ...bo nie każdy domek będzie chciał z nią popracować ..pódzie na łatwiznę i zwróci.... -czyste uszka to super :) [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Polly: 1.:loveu:10zł Lolalola 2.:loveu:20zł.Joodith[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
-
dobre skojarzenie szarotko:) tylko jak właśnie przeczytałam Tosia się wyłamała - indywidualistką została ....wyrabia sobie chody u funi ,bo czemu ma być taka jak wszsyscy....może to wlaśnie sposob na zostanie na stałe ;) [B][COLOR="#4b0082"]wpłaty na konto Pati: 1.:loveu:Lolalola-10zł. [/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
-
przyszłam do Tani-smutaski...i wymiziam chociaż wirtualnie :(
-
Fabian z zamojskiego schronu po 1,5 roku wreszcie w DS!!!!!
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
prawdziwy dżentelmen z Fabiana,pięknie by wyglądał w ogrodzie przed domem,na trawce taki dostojny gospodarz :) -
tak latwo nam tak pisać dziewczyny ...ale Ulce chyba nie do końca do śmiechu :) toż Pollka pozbawiła ją kontaktu z psim światem...no a to ....conajmniej trochę bolesne:) wszystkie jesteśmy uzależnione od dogo:)
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
mimo że jesteś jeszcze w schronie ale i tak cię przytulam Azjo :) -
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Saba a ty co ?...szukaj domku ,szukaj ...:) -
ta jedwabna apaszaka-to taki amulet hotelikowy-wszystkie sunie i... apaszkowe psy;) poznajdują swoje domki :)tego sobie i wszystkim życzę :) jogolcia a ja ciągle pełna podziwu dla twoich rymowanek-superaśne :)
-
Tajga -ty to chyba już się zadomowiłaś w dt ...ale nie ma tak...zmykaj dziewczyno do domku....
-
qrczę taki psiutek i jeszcze bez domu :( może niech stale wisi na wyrożnionym na allegro ,na górze ...ale pewnie tam jest bo isadora dba o swoje ogłoszenia, co jest z tymi adopcjami :(
-
wstawać -nowy dzionek już ,co prawada zimny ale Pestce to chyba specjalnie nie przeszkadza co? ma zapaski dziewczynka;)
-
Owczarkowata czarna Luna jedzie do ds!
sonia71 replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za warszawski domek:) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='IVV']moze oglaszanie na Zamosc to strata czasu i pieniedzy...zawsze tylko jakies tego typu telefony sa[/QUOTE] ja osobiście też jakoś nie jestem przekonana do tutejszych adopcji ...ale oczywiście są wyjątki ,tylko chyba rzadkie....Tayka powinna trafić w Polskę :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
mizianko dla Hunterka -szorsciaka :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
lecę zobaczyć Tosię i ...nie ma ? -
wymęczyłam...ale mam -drugie allegro Patki ,może jak będzie ich więcej ktoś ją wypatrzy: [url]http://allegro.pl/pati-mala-sunia-szuka-przyjaciela-na-cale-zycie-i1456262757.html[/url]
-
post u góry!
-
o matko kochana! ...to dobre wieśći że chociaż nic zlego nie robi innej suni i pozwala się dotknąć obcej osobie...choć wiadmomo że musi być spięta ...dla niej to jeszcze nowa sytuacja,otoczenie...martwię się tym niszczeniem ....ale na razie nie zakrecę się koło kenela ,chyba poczekamy jeszcze nie?
-
malawaszka dzięki za fotki Pollki,jak myślisz nie da się ujarzmić tego jej niszczenia -szczeniak to jeszcze ...qurcze to żle ... a tam na fotkach to ona atakuje Pipi czy tylko taka zabawa... Ulka -możesz zobaczyć jej uszy? mam chwilową obsesję na tym punkcie ...ale pewnie nie możesz ...bo ona nie pozwoli:( a i jeszcze u kogo jest na rękach ? nie było problemu ją wziąć?ona sięga już po kolana ,czyli jest średnia a nie mała ? daj znać z tym kablem bo to jak wina Pollki to wypada mi oczywiście zrekompensować koszt.
-
Patka w waszych:) fotkach zawojuje dzisiaj allegro...zrobię jej dodatkowe ...oby na każdym kroku "wchodziła "w oczy szukającym domkom:)
-
[B][COLOR=magenta]bardzo proszę o wplacanie stałych deklaracji-dziewczyny mamy już luty a totalna cisza w deklaracjach ![/COLOR][/B]
-
no dziewczyny ...to macie Patkę na sumieniu ...po takich fotkach to............domek nie ma szans być bez Patissonka-wszystkie wolne domki bedą się ścigac a co!dziękuję :) trochę mina mi zrzedła bo bazarek stanął- Paja pogryziona(fotki ma) ! ale to nic,poczekamy aż dziewczyna wydobrzeje i dopiero ruszymy do ataku ! a mówiłam wam już że Pati jest piękna!
-
to zdjęcie portretowe jest super :) piękna Pestka :)