Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. funiu -dzięki ,ureguluję rachunek :)
  2. chcialam bardzo podziękować wszystkim którzy odpowiedzieli na apel dotyczący nr17. a tym samym zamojskiego Kleksa-oczywiście dzięki lokalnemu zamojskiemu patriotyzmowi i Trzymającymzzamosciem -nr.17 zwycieżył :)
  3. tak Polci trzeba jeszcze czasu żeby u Ulki nabrala trochę zaufania do ludzi i nie traktowała każdego ruchu jako niebezpieczeństwo,myślę że u niej jeszcze wszystko się może zmienić ,pewnie za wcześnie za większe wnioski co do przyszlego domku choć część pewnie pozostanie na takim etapie jak teraz ...ale przede wszsytkim teraz najważniejsze jest nauczenie jej nawyku zalatwiania się na spacerkach ...:(
  4. delikatne mizianko dla Kleksa :) coby troszeczkę się rozweselił smutasek .
  5. czarujemy Patyśkowy domek :)
  6. ot,kooopista dama jedna ;) i co z tym cholercia zrobić ...jeszcze poszukam .
  7. pewnie masz racje bo widzisz jak to wygląda .Patynka przytulanko ty jedna :)
  8. no to faktycznie wygląda że nie chodzi o smycz...tylko jak wyuczyć u niej nawyk załatwiania się bez względu na obecność człowieka...a twoje psiapsiólki nie miały takich problemów żeby coś podpowiedzieć ?
  9. Tolu zerknij na wątek Binkiego-na ostatniej fotce to wasza Przyklejka-śniegowa co nie?
  10. to piesek który został zabranyz ulicy do schronu po przykleił się gdzieś na osiedlu do śniegu,bidulek nie miał gdzie spać i dziewczyny zdecydowały że lepiej mu będzie w schronie -choć z deszczu pod rynnę -ale tam ma...Binkiego ?!
  11. to jest to problem:( już wysarczająco dużo czasu minęło i jest w takim wieku że chyba powinna załapać z tym załatwianiem się poza domem ...spróbuję poszukać pomocy na ten temat... edit: Ulka a może by tak : Do smyczy przyzwyczajałam ją w domu - zapinałam na smycz i karmiłam smakami, starałam się prowadzić po domu.
  12. to ostatnie zdjęcie to Binki i Przyklejkaśniegowa :( dwa mikruski :(
  13. [quote name='Lolalola']Sonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uspokoj sie,bedzie dobrze,nie damy Patysi zginac,faktycznie straszna z Ciebie pesymistka-przestan!!!!!to rozkaz!!!!!;)[/QUOTE] no co? każdy ma nie raz doła i wydaje mu się że nic dobrego już się nie wydarzy i potrzebuje ....;) no! ale już mi przeszło :) i tak będzie co ma być ,więc mam banana na buźce..zaklepalam sobie ........na czerwiec i podreperuję baterie po okropnym tamtym roku ...podtuczę boczki ,coby nie być już wieszakiem ...i pozcekam na domek ,gdziekolwiek i u kogokolwiek on jest to i tak go znajdę i Patyśka będzie tam szczęśliwa. [quote name='funia']Nic nowego się nie wydarzyło ....Patyska taka jak zawsze czyli bardzo słodka pchająca sie bez sekundy wytchnienia do człowieka .Tak jak pisałam ,dla niej wazny jest człowiek .Kocha bardzo i potrzebuje pieszczot non stop ..[/QUOTE] czyli trzeba jej domku z ogrodem i starszymi dziećmi by ją troszkę wymęczyć zabawą i żeby w domku odpoczywała ...bo faktycznie zamęczy wszsytkich jak się tak przyklei -przylepka jedna:)
  14. a jak tam Pollka przy pierwszym poznaniu nowej koleżanki Tary(sorki jak pomyliłam imię) ,sunia jest dużo większa ,Pipi z którą Polcia chyba miała najwięcej kontaku grzeje dooopkę w swoim domku i życzymy jej szczcęścia na zawsze.:)
  15. no to niech się spełni marzenie Pestki o domku :)
  16. trzymam kciuki za ...:)
  17. [quote name='Joodith']Piękna jest[/QUOTE] i smutna :(
  18. niewiarygodne i niezrozumiałe -to piszemy wszystkie ...bo jak pogodzić się z myślą że taki mikrusek-kudłatek jeszcze w hoteliku ? wiecie co trzeba by go dać chyba do malagosi i leni...(sory jakby co za zle nicki)-one miały nasze sunie schroniskowe ,właśnie kudłatki i bardzo szybko znajdują im domki...może by miały jakieś namiary na domek dla takiego pieska .
  19. no te zdjęcia to szok w porównaniu do dzisiejszego Henia . a ten dopisek do tekstu ...to pelny opis prawdziwego mena ;)
  20. a ja dzisiaj wracając kościoła widzialam w oknie domu ,na parapecie klona Lizki,piękna sunia obserwowala ludzi i super to wyglądało :) biedroneczko leć do domu ,przynieś mnóstwo szczęścia komu :)
  21. o matko kochana ...tak jak u Szansy i Balbinki od Murki...:( smutno bez rymowanek i obrazków jogolci :( i to na tak długo ...
  22. [quote name='funia']To fajnie jak domek ona uwielbia leżeć przed domem na słonku .[/QUOTE] no nareszcie się ruszyło ...i zobaczycie wszystkie trzy :Tosia ,Tayka i Pestka zaraz polecą do domków ...zobaczycie ! ja to wykraczę... :)
  23. o qrczę- to niech dziewczyny idą już do tych swoich domków ...i to gdzie tu na miejscu :)
  24. nikt nie pyta ...ale zapyta....któregoś dnia jak jechałam z pracy widziałam na spacerze takiego psa lub sunie ;) jak Hunter -aż oczy mi wyszły tak się oglądalam ...spacerek spokojny Pańcia po 50-ce ,czyli taki domek też może być :)
  25. [quote name='malawaszka']no mam nadzieję, że teraz będzie się już dobrze układało wszystko! :kciuki:[/QUOTE] i ja też :)
×
×
  • Create New...