-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
funiu -dzięki ,ureguluję rachunek :)
-
chcialam bardzo podziękować wszystkim którzy odpowiedzieli na apel dotyczący nr17. a tym samym zamojskiego Kleksa-oczywiście dzięki lokalnemu zamojskiemu patriotyzmowi i Trzymającymzzamosciem -nr.17 zwycieżył :)
-
tak Polci trzeba jeszcze czasu żeby u Ulki nabrala trochę zaufania do ludzi i nie traktowała każdego ruchu jako niebezpieczeństwo,myślę że u niej jeszcze wszystko się może zmienić ,pewnie za wcześnie za większe wnioski co do przyszlego domku choć część pewnie pozostanie na takim etapie jak teraz ...ale przede wszsytkim teraz najważniejsze jest nauczenie jej nawyku zalatwiania się na spacerkach ...:(
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
sonia71 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
delikatne mizianko dla Kleksa :) coby troszeczkę się rozweselił smutasek . -
czarujemy Patyśkowy domek :)
-
ot,kooopista dama jedna ;) i co z tym cholercia zrobić ...jeszcze poszukam .
-
pewnie masz racje bo widzisz jak to wygląda .Patynka przytulanko ty jedna :)
-
no to faktycznie wygląda że nie chodzi o smycz...tylko jak wyuczyć u niej nawyk załatwiania się bez względu na obecność człowieka...a twoje psiapsiólki nie miały takich problemów żeby coś podpowiedzieć ?
-
Tolu zerknij na wątek Binkiego-na ostatniej fotce to wasza Przyklejka-śniegowa co nie?
-
Binki - mały cudny kudłaczek - był i nie ma :-( Wątek do zamknięcia
sonia71 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
to piesek który został zabranyz ulicy do schronu po przykleił się gdzieś na osiedlu do śniegu,bidulek nie miał gdzie spać i dziewczyny zdecydowały że lepiej mu będzie w schronie -choć z deszczu pod rynnę -ale tam ma...Binkiego ?! -
to jest to problem:( już wysarczająco dużo czasu minęło i jest w takim wieku że chyba powinna załapać z tym załatwianiem się poza domem ...spróbuję poszukać pomocy na ten temat... edit: Ulka a może by tak : Do smyczy przyzwyczajałam ją w domu - zapinałam na smycz i karmiłam smakami, starałam się prowadzić po domu.
-
Binki - mały cudny kudłaczek - był i nie ma :-( Wątek do zamknięcia
sonia71 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
to ostatnie zdjęcie to Binki i Przyklejkaśniegowa :( dwa mikruski :( -
[quote name='Lolalola']Sonia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!uspokoj sie,bedzie dobrze,nie damy Patysi zginac,faktycznie straszna z Ciebie pesymistka-przestan!!!!!to rozkaz!!!!!;)[/QUOTE] no co? każdy ma nie raz doła i wydaje mu się że nic dobrego już się nie wydarzy i potrzebuje ....;) no! ale już mi przeszło :) i tak będzie co ma być ,więc mam banana na buźce..zaklepalam sobie ........na czerwiec i podreperuję baterie po okropnym tamtym roku ...podtuczę boczki ,coby nie być już wieszakiem ...i pozcekam na domek ,gdziekolwiek i u kogokolwiek on jest to i tak go znajdę i Patyśka będzie tam szczęśliwa. [quote name='funia']Nic nowego się nie wydarzyło ....Patyska taka jak zawsze czyli bardzo słodka pchająca sie bez sekundy wytchnienia do człowieka .Tak jak pisałam ,dla niej wazny jest człowiek .Kocha bardzo i potrzebuje pieszczot non stop ..[/QUOTE] czyli trzeba jej domku z ogrodem i starszymi dziećmi by ją troszkę wymęczyć zabawą i żeby w domku odpoczywała ...bo faktycznie zamęczy wszsytkich jak się tak przyklei -przylepka jedna:)
-
a jak tam Pollka przy pierwszym poznaniu nowej koleżanki Tary(sorki jak pomyliłam imię) ,sunia jest dużo większa ,Pipi z którą Polcia chyba miała najwięcej kontaku grzeje dooopkę w swoim domku i życzymy jej szczcęścia na zawsze.:)
-
no to niech się spełni marzenie Pestki o domku :)
-
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki za ...:) -
[quote name='Joodith']Piękna jest[/QUOTE] i smutna :(
-
niewiarygodne i niezrozumiałe -to piszemy wszystkie ...bo jak pogodzić się z myślą że taki mikrusek-kudłatek jeszcze w hoteliku ? wiecie co trzeba by go dać chyba do malagosi i leni...(sory jakby co za zle nicki)-one miały nasze sunie schroniskowe ,właśnie kudłatki i bardzo szybko znajdują im domki...może by miały jakieś namiary na domek dla takiego pieska .
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
no te zdjęcia to szok w porównaniu do dzisiejszego Henia . a ten dopisek do tekstu ...to pelny opis prawdziwego mena ;) -
Mała, delikatna dropiata - LIZA odeszła za TM [']
sonia71 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a ja dzisiaj wracając kościoła widzialam w oknie domu ,na parapecie klona Lizki,piękna sunia obserwowala ludzi i super to wyglądało :) biedroneczko leć do domu ,przynieś mnóstwo szczęścia komu :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
[quote name='funia']To fajnie jak domek ona uwielbia leżeć przed domem na słonku .[/QUOTE] no nareszcie się ruszyło ...i zobaczycie wszystkie trzy :Tosia ,Tayka i Pestka zaraz polecą do domków ...zobaczycie ! ja to wykraczę... :) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
o qrczę- to niech dziewczyny idą już do tych swoich domków ...i to gdzie tu na miejscu :) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
nikt nie pyta ...ale zapyta....któregoś dnia jak jechałam z pracy widziałam na spacerze takiego psa lub sunie ;) jak Hunter -aż oczy mi wyszły tak się oglądalam ...spacerek spokojny Pańcia po 50-ce ,czyli taki domek też może być :) -
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
sonia71 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']no mam nadzieję, że teraz będzie się już dobrze układało wszystko! :kciuki:[/QUOTE] i ja też :)