Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. oby udało się jakiejś suni ,obojętnie której ...:)
  2. lady - życzę wam abyście obie szybko powrociły do formy :)
  3. przytulanki dla czarnuszka :)
  4. to kciuki za gotową Lizkę :)oby szybko poleciała do domku:)
  5. czochranko dla Dexterka :)
  6. zatańczy Tosia za chwilę na pewno :)
  7. ja chyba też nie rozumiem ;) -funiu tzn że sama wyślesz fotki wszystkich suń z hoteliku?
  8. gladkie mizianko dla gładkiej dziewczynki :)
  9. wpadlam do Rozki -ciekawe jak tam jej "przejście na dojrzałość" ;)
  10. przytulanki dla Binkiego ..bo ciuchutko u niego :(
  11. ale błyskawiczna akcja: bezjajeczny Kleks już ma ogłoszsenia :) w takim tempie to pozbędziecie się go zanim on się zintegruje ze zgrają u Ulki :)
  12. ja robiłam -Pati i Polly ale standarowdo bez siły przebicia i jak zwykle jestem sama :) ,może zrobi ktoś obrotniejszy...
  13. nowodomkowa Tosia pozdrowka dla ciebie :)
  14. czy Polcia zdała test samochodowy? [B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu:jogi 20zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.:loveu:magiraf 50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=78776f2d37da77c7"][IMG]http://images49.fotosik.pl/138/78776f2d37da77c7m.jpg[/IMG][/URL]
  15. [B][COLOR=indigo]wyplaty z konta Polly:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.DT 28.02-27.03 300zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]Pollinka -eh,pewnie nie zrobiłaś sobie wczoraj przerwy :( bo Ulka pewnie by napisała że dałaś się wreszcie namówić na wykorzystanie spacerków tak jak powinno być...:([/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR=indigo]wyplaty z konta Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.hotelik za luty -280zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]2.transport wet -5 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]3.hotelik za marzec-310 zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B] [B][COLOR=indigo]tak chyba dla zasady wrzucę dzisiaj kupon na ogłoszenie do Kroniki Zamojskiej-to małe ogłoszenie ...ale jak ktoś szuka psa to i tu ją znajdzie .Patka mizianki i specerek dla ciebie :)[/COLOR][/B]
  17. no tym bardziej super że już zna mieszakanie,będzie jej łatwiej w nowy domku :)
  18. Polcia -jak tam ...już wykorzystałaś spacerek poranny ...na te cele?;)
  19. super że na chwilę Patka poszła do waszego domku -niech dziewczynka zobaczy co ją czeka :)
×
×
  • Create New...