-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
sonia71 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
no to kamień z serca że Kleks zaklepany :) w dodatku będzie współdomownikiem Polly :) -
Czarna Mamba - szczeniak mix jamnik długowłosy/spaniel - już w DS!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
ha! lady wróciłaś po wieeeelkiej Rozce do swoich preferencji :)- "maleńkie cuda psiego świata" ....normalnie nie można się napatrzeć na takie cudeńko :) -
funiu-proszę skrobnij jakieś małeńkie info o Patce ,tak żebym mogła napisać nowe fakty na FB ,na wydarzeniu ,dla ludzi którzy mogą pomoc znaleść jej dom .
-
halinko-bardzo się cieszmy że mamy nowe info o Mollince :) każdy ma swoje życie i nie zawsze starcza czasu na dogo ,ale wlaśnie takie co jakiś czas zajawki z życie Molly pomagają przetrwać a czasie gdy np. nie udają się akcje ratowania i adopcji innych bezdomniaków . Teraz to prawdziwa Moolinkowa panienka a raczej panna :) rOwnież gorąco i serdecznie pozdrawiamy wszystkich dla których Molly jest ważna :)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
sonia71 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a ja tak się boję że piszecie to wszystko tu na wątku....jakby nigdy nic się nie stało ....macie 100% wiary że będzie ok i Kleksowi się uda? -
powiem ci Ulka ..że chole.....nie Ci zazdroszczę i kiedyś jak mój TZ stwierdzi znów zajmie się rybami i będzie jeździł i jeździł.... właśnie tak będą wyglądały moje poranki ...dokładnie tak ...w takim towarzystwie ...i taka na dole malutka też może być ....przyszłam z pracy i odstresowuję się przy.....;) i gapię się na te zdjęcia ...boskie !
-
tak ,wiem że trzeba poczekać ...taka ze mnie bestyja że wyprzedzam myślenie na zaś ...a potem się dziwię że czas tak leci ;) co ok?;) pisać mi tu że nic nie zbroiła Niszczarka jedna :) że polubiła smycz ,że super panianka jest...:) no...:)idę na kawkę a moze czerwoną hebratkę.
-
tak pewnie że wspaniale...tylko ja jestem chyba pesymistką ...bo to na luty ...zaraz marzec i znów powtorka....domku nie widać a tyle ogłoszen:(
-
pozdrowka dla Molly :)
-
Rozi - dzięki cierpliwosci i pracy DS już nie chce zniknąć! Mała w DS
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
a przyszłam tak popatrzeć na Rozkę :) -
Mikrosunia, malutka Kika, młoda suczka - JUŻ W DS!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Kika -rozpychaj się kruszynko... do góry... -
Pesteczka na spacerek :)
-
Sznaucer albo pudlo-sznaucer -MA DOM!!!!!!! :))))
sonia71 replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
to jest dobry pomysł na ten 1% -gdyby wszystkie nowonarodzone maluszki były zdrowe - w tym maluszek mojej znajomej to właśnie na psy oddawalabym ten%...ale cóż życie jest okrutne :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
sonia71 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio ustąpiłeś miejsce Lence z banerka Szarotki boś ty dżentelmen- ale teraz to już twoja kolej na domek :) -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
sonia71 replied to zadra's topic in Już w nowym domu
ciekawe czy Tośka się domyśla że zostala ...chomikiem;) -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no i cisza u Tayuśki ? pańcia się namyśla? ...:( -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
w odwiedzinki do ...chcialam napisać chudzinki ale to przcież już niealtualne-brawo Hunterek :) -
no to chyba dobrze =zaraz potem ciachanko i dziewczynki beda miały z głowy...;)
-
[B][COLOR=indigo]wpłata na konto Polly[/COLOR][/B]: 1.:loveu::loveu::loveu: [B][COLOR=indigo]Hanna R. z FB-400zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][COLOR=indigo]wpłaty na konto Pati:[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4b0082]1.:loveu::loveu::loveu: Hanna R. z FB -400zł.[/COLOR][/B] [B][COLOR="#4b0082"]2.:loveu::loveu::loveu: Teresa K. z FB-50zł.[/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=c31acebb883b867f"][IMG]http://images37.fotosik.pl/134/c31acebb883b867fm.jpg[/IMG][/URL] .
-
[quote name='zadra']ja mam prenumerate w kiosku!!! Zakupiłam prepartat i karmę dla szansy. Wybralam wersę w plynie,poniewaz trudno podawać proszek przy zywieniu sucha karmą: Orling Gelacan Plus Biosol plyn 500 ml- 127pln,oraz karmę Hills light chimcken 12kg-143pln.Sonia71 dokona przelewow,natomiast dostawa bedzie do Ladyswallow w Lublinie.[/QUOTE] zadra-na PW napisałaś że za karmę trzeba przelać 149,04zł i tyle przelalam -a tu podałaś kwotę 143 zł.? [B]wypłaty z konta Szansy:[/B] [B]17.02 -149,04zł karma [/B] [B]17.02 -127,00zł preparat[/B] [B]saldo:768,96 zł.[/B]