-
Posts
4636 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sonia71
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
i co żadnych innych wpływów dla Azji? ja i moje chłopaki nie makaronowi jacyś ;) -
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunterek -a ja co? no właśnie.... tylko podrzucę cię :( -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tayuska-jeszcze trafi się twój domek zobaczysz ! -
to skoro taka mała możliwość adopcji tu na miejscu to Pesteczka z Patką podzielą się i Pesta otrzyma domek w Zamościu a Patka z jutrzejeszego ogłoszenia w Lublinie- "bedzie git-malina " ;) -powodzenia dzieczynki :)
-
a ja nie mialam jeszcze fona...ale pewnie zaraz będzie ;) Tola-dzięki na to ogłoszenie :)widzialam wespól w zespół z Pestką
-
wyjątkowa Patka-szuka wyjątkowego domku!
-
brawo Polly :) Ulka wielkie ukłony za to co robisz dla suni ,wiszisz jednak czas działa no korzyść Polci-powolutku i bedzie dobrze :) - a ona sygnalizuje jakość chęć wyjścia czy ogólnie ma dostęp do ogrodu? -rozumiem że z cieczką cisza? Rozka już pewnie skończyla ale pewnie i na to trzeba Polci wiecej czasu :) -co do ogłoszeń to jeszcze chwilę poczekamy i może faktycznie zacznę ją ogłaszać tylko muszę poprosić malawaszkę gdzie ona ogłasza sznupki bo jej domki przyjexdzają do ciebie i też bym chciała żeby najpierw potencjalny domek spotkal się u ciebie i zobaczylibyśmy reakcję.
-
Polcia -no dawaj nam tu info że znów nie było -i nie bedzie nocnych siśków a te spacerkowo- linkowe też opanowane :)
-
juz nie raz pisalam że Patka skradła mi serce i plasuje się zaraz za Sońką -żadna moja podopieczna nie znaczyła dla mnie tyle co ona mimo że przecież to maść "polsko-wiejska" ale "przeciw zabraniu jej " jak na razie ;) miażdząco wygrywa jednak jest taka zasada nigdy nie mów nigdy .... :) dzióbki w nosek dla Patki :)
-
Piękna, spanielowata Azja już w we własnym, stałym domu!
sonia71 replied to LadyS's topic in Już w nowym domu
Azja-jeszcze sporo brakuje:( -
Mała delikatna Taya juz w cudownym domu w Szwecji:) Szczęścia malutka!
sonia71 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
piękna jest ta fotka -Tayka na słoneczku ! a kontrast z czernią super. -
gdzieś tu niedawno na nowym wątku widzialam dosłownie klona Pestki-sunia byla szczuplejasza i powiem szczerze że wyglądała korzystniej niż nasza kluska -chyba trzeba jej dietki wiosennej :)
-
Hunter piękny i wesoły ,kto mnie pokocha ?Hunter już w DS !! Z
sonia71 replied to funia's topic in Już w nowym domu
Hunter czochranko w kosteczki dla ciebie . -
moja Sońka nie może być poddana narkozie do ma bardzo słabe serce ,od 3 lat stale przyjmuje leki i wg weta już ma 1 rok "darmowy" bo wtedy w najlepszym wypadku w bardzo dobrej tolarancji na leki miało być 2 lata a dodatkowo w 3 miejscach ma zrośnięte kręgi i jest bardzo wrażliwa na zmianę temperatury ,oczywiście stawy w totalnej rozsypce ale intensywnie leczone,wysiadły też jej tylne łapki ,kuśtyka ale jako 9 letnia [pekinka dużo przesypia ,szczególnie teraz - ot,taka schorowana siwomordkowa "starsza pani" .
-
a to pies ogrodnika :) -ups,raczej sunia ogrodnika ! funiu a czy są jakieś symptomy że ona może ją miec czy tylko tak przeczuwasz? przyznam się że nie wiedziałam że cieczki mogą być też utajone ,bo Sońka ma zawsze ciąże utajone-nasza zmora:(teraz pierwszy raz w wieku 9 lat nie chodzi w majtach ale ewidentnie fizycznie ;) widać że ją ma i pewnie znów nasz czeka kuracja bo cycuchy jakieś podejrzane
-
czekaj lady -sens byl inny: nowe wątki potzrebujących gdzieś się gubią bo nie wchodzimy w nie ,może lepiej zostawiać je na ogólnym bo tu chyba wchodzi więcej osób i jak juz będą konkretne deklaracje dopiero zakładać wątek ....zrobiło na się nas mało ,moze masz rację że każda z nas ma po kilka i trudno śledzić wszystkie . oby małej się udało Madallena ma rekę do adopcji .u niej były Sziba i BiBi -tylko jak pamiętam tam było coś zelglego z kasą chyba.