Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. i co żadnych innych wpływów dla Azji? ja i moje chłopaki nie makaronowi jacyś ;)
  2. i co bedzie z Szansą po wyjściu ..jak domek się nie trafi ?
  3. Hunterek -a ja co? no właśnie.... tylko podrzucę cię :(
  4. Liduśka-oby wszystko się udało :)trzymam kciuki.
  5. Tayuska-jeszcze trafi się twój domek zobaczysz !
  6. to skoro taka mała możliwość adopcji tu na miejscu to Pesteczka z Patką podzielą się i Pesta otrzyma domek w Zamościu a Patka z jutrzejeszego ogłoszenia w Lublinie- "bedzie git-malina " ;) -powodzenia dzieczynki :)
  7. a ja nie mialam jeszcze fona...ale pewnie zaraz będzie ;) Tola-dzięki na to ogłoszenie :)widzialam wespól w zespół z Pestką
  8. wyjątkowa Patka-szuka wyjątkowego domku!
  9. brawo Polly :) Ulka wielkie ukłony za to co robisz dla suni ,wiszisz jednak czas działa no korzyść Polci-powolutku i bedzie dobrze :) - a ona sygnalizuje jakość chęć wyjścia czy ogólnie ma dostęp do ogrodu? -rozumiem że z cieczką cisza? Rozka już pewnie skończyla ale pewnie i na to trzeba Polci wiecej czasu :) -co do ogłoszeń to jeszcze chwilę poczekamy i może faktycznie zacznę ją ogłaszać tylko muszę poprosić malawaszkę gdzie ona ogłasza sznupki bo jej domki przyjexdzają do ciebie i też bym chciała żeby najpierw potencjalny domek spotkal się u ciebie i zobaczylibyśmy reakcję.
  10. Liduśka -na początek ! kto rzuci grosik suni ?
  11. może się mylę ale coś mi się obiło że Tola z zadrą będą w tym tygodniu tam ,jak by były wcześniej to może poprsić je by to zrobiły ?no chyba że one wszystkie razem :)
  12. lady a czy mala jest już zarezerwowana ? bo to chyba daje gwarancję nietykalności jako takiej.
  13. Polcia -no dawaj nam tu info że znów nie było -i nie bedzie nocnych siśków a te spacerkowo- linkowe też opanowane :)
  14. juz nie raz pisalam że Patka skradła mi serce i plasuje się zaraz za Sońką -żadna moja podopieczna nie znaczyła dla mnie tyle co ona mimo że przecież to maść "polsko-wiejska" ale "przeciw zabraniu jej " jak na razie ;) miażdząco wygrywa jednak jest taka zasada nigdy nie mów nigdy .... :) dzióbki w nosek dla Patki :)
  15. oby dzisiejsz dzień mimo że mżawkowy przyniósł domek :)
  16. piękna jest ta fotka -Tayka na słoneczku ! a kontrast z czernią super.
  17. gdzieś tu niedawno na nowym wątku widzialam dosłownie klona Pestki-sunia byla szczuplejasza i powiem szczerze że wyglądała korzystniej niż nasza kluska -chyba trzeba jej dietki wiosennej :)
  18. Hunter czochranko w kosteczki dla ciebie .
  19. Lidka :) -Liduśka ty pewnie nawet nie wiesz co się szykuje :)
  20. moja Sońka nie może być poddana narkozie do ma bardzo słabe serce ,od 3 lat stale przyjmuje leki i wg weta już ma 1 rok "darmowy" bo wtedy w najlepszym wypadku w bardzo dobrej tolarancji na leki miało być 2 lata a dodatkowo w 3 miejscach ma zrośnięte kręgi i jest bardzo wrażliwa na zmianę temperatury ,oczywiście stawy w totalnej rozsypce ale intensywnie leczone,wysiadły też jej tylne łapki ,kuśtyka ale jako 9 letnia [pekinka dużo przesypia ,szczególnie teraz - ot,taka schorowana siwomordkowa "starsza pani" .
  21. a to pies ogrodnika :) -ups,raczej sunia ogrodnika ! funiu a czy są jakieś symptomy że ona może ją miec czy tylko tak przeczuwasz? przyznam się że nie wiedziałam że cieczki mogą być też utajone ,bo Sońka ma zawsze ciąże utajone-nasza zmora:(teraz pierwszy raz w wieku 9 lat nie chodzi w majtach ale ewidentnie fizycznie ;) widać że ją ma i pewnie znów nasz czeka kuracja bo cycuchy jakieś podejrzane
  22. no to oczywiście zapraszamy wszystkich :) DT [B]tylko[/B] w sumie za transport i weta to wielka szansa dla suni ,oby nazbierały się grosiki bo coraz trudniej o nie dla zdrowego psa ,jest tyle wątków chorych psow na których też krucho .
  23. czekaj lady -sens byl inny: nowe wątki potzrebujących gdzieś się gubią bo nie wchodzimy w nie ,może lepiej zostawiać je na ogólnym bo tu chyba wchodzi więcej osób i jak juz będą konkretne deklaracje dopiero zakładać wątek ....zrobiło na się nas mało ,moze masz rację że każda z nas ma po kilka i trudno śledzić wszystkie . oby małej się udało Madallena ma rekę do adopcji .u niej były Sziba i BiBi -tylko jak pamiętam tam było coś zelglego z kasą chyba.
  24. tylko czy kolejny wątek zamojszczaka nie zginie w tym tłumie?jest ich tyle nowych pozakładanych i nie wchodzimy w nie :(Tania,Binki,Greta i Calineczka ,Raaja,Raisa,Azja ...i inne :( gdzie się podziały wszystkie dziewczyny ?!-słowa piosenki w pełni oddają samotność zamojszczaow w sieci :(
×
×
  • Create New...