Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Pollinka -to ja cię wyczochram za uszkiem choć pewnie na mnie naszczekasz :)
  2. Patyśka -normalnie już nie mam pomysłu gdzie jeszcze cię zaoferować -swoją drogą ciekawe czy załapałaś się do Toli do MP -byłaś w rezerwie i u lady też byłaś w kolejce do gazety-popytam jak tam ?
  3. no to faktycznie kruszynka chociaż na fotkach taka troszkę bardziej okrąglejsza ,ale to w takim razie przekłamanie zdjęcia -mnie też foki dodają kg ;) lub moze ma ciutkę dłuższą sierść od Patki ale co nie podobne ? :)
  4. o matko kochana -mam bliźniaczkę jagi -tylko moja zamojska Patka ma 3 lata i fotki też robione przez muzzego :) a i waży ok 9 kg więc pewnie szczuplejsza ;) [URL="http://img851.imageshack.us/i/img1886r500.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2460/img1886r500.jpg[/IMG][/URL] a może jak bedziemy mieli nadwyżki chętnych domków to się powymieniamy :) ...chociaż w ciągu 3 tygodni intensywnego ogłaszania zero fonow :(
  5. dziewczyny konto udostępnila Joodith-ale chyba byla na wątku kilka dni temu więc pewnie jest trudno dostępna coś mi się wydaje że ona pisala na postach kto wpłacił na alllegro to dało by się odszukać ten post-no jest wplata tej osoby 13 zł w pierwszym poście rozliczeniowym.
  6. malawaszko proszę o klona Pańci Kleksowej -moj aPatka szuka właśnie takiej :) a z drugiej strony ta Pańcia to nagroda dla Kleksa za to że człowiek go zawiódł kilkakrotnie :(.
  7. kaloszki :)-są tylko by określić wzrost Patki :) funiu a jest z jej noskiem ?
  8. [URL=http://img703.imageshack.us/i/img1889r500.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/8193/img1889r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img232.imageshack.us/i/img1918r500.jpg/][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1857/img1918r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img218.imageshack.us/i/img1867r500.jpg/][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9735/img1867r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img52.imageshack.us/i/img1863r500.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7906/img1863r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img830.imageshack.us/i/img1873r500.jpg/][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5996/img1873r500.jpg[/IMG][/URL]
  9. to wybiórcze zdjęcia wykonane przez muzzego -któremu po raz 100 oczywiście dziękuję :) [URL=http://img836.imageshack.us/i/img1922r500.jpg/][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/958/img1922r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img88.imageshack.us/i/img1912r500.jpg/][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8807/img1912r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img593.imageshack.us/i/img1914r500.jpg/][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9508/img1914r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img33.imageshack.us/i/img1863r500.jpg/][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/7906/img1863r500.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img851.imageshack.us/i/img1886r500.jpg/][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2460/img1886r500.jpg[/IMG][/URL]
  10. pewnie masz rację ,po prostu nie zagłębialam się ...propozycja odrzucona ,szukanie trwa nadal ...oby następna byla lepsza i przyniosla mu domek taki jaki do niego pasuje :)
  11. skoro tak to wygląda to teraz najważniejszy jest czas ,tak jak pisalam wcześniej dajmy jej z linką dwa tygodnie zobaczymy czy przyzwyczai się do sytuacji że jedank jesteś na końcu linki ale moze nie patrz na nią :) tylko delikatnie obserwuj ,niech się nabierze że jest nieobesrrowana mimo że niech czuje linkę .-ale pewnie to samam wiesz a ja się tu wymądrzam -specjalista od siedmiu boleści -sorry :0
  12. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203750-Poszukuję-psiaka[/URL]-)
  13. czyli: -w nocy sika , mniej razy czy tak jak zawsze? -na lince, na dworze załatwiła się? ale gdy spostrzeże że trzymasz linkę nie zrobi dodatkowego siku? a kupiszon-zrobila na lince?
  14. uwaga!uwaga! nie-czytać "błyskawiczne" tylko....udane :) w razie czego zrobilam te tfu ,tfu,tfu 20razy :)
  15. Bianka na wątku _pzrygarnę psa kobieta szuka psa do kojca i do domu i jakoś od razu pomyślałam o Fabianie-zobacz
  16. o qrczę -normalnie dostałam palpitacji serca :) nigdzie nie padło u weta słowo że to były zastrzyki ,dobrze że się wyjaśniło :) to ma jeszcze do podania czy koniec?-pytam bo przecież bedą fony z wczorajszej Kroniki ....no przynajmniej myślę że bedą :) [INDENT]ps.Wet ma tyle psów ,ze nie musiał pamietac ze Patka akurat dostała w zastrzyku lek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/197611-ZAMOŚĆ-pechowa-PATI-NIE-MA-czym-zapłacić-hoteliku-!!czy-znów-SCHRON-!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] -pewnie tak a ja głupia wyłapalam wzrokiem słowo zastrzyki -nakręcilam się i spanikowalam :) no ale już mi przeszło :)[/INDENT]
  17. funiu-jakim cudem umknęło mi to że mala ma zastrzyki ?! jak byłam u weta wtedy regulować kasę to nic mi nie wspomnial -a może ja mam sklerozę ? dużo tych zastrzykow ? komu przelać kasę za nie ? tyle było wcześniej 21.02.2011 Patka była dzisiaj na wizycie u weta. Na tylnych zębach ma kamień .Mozna usunąć koszt 75 zł ,W kazdej chwili . [INDENT]Uszy lekko czerwone ,głęboko bardzo widoczne dopiero po zbadaniu wziernikem . Ma też łojotok suchy ,który wyglącda ja łupiez .Dostałą lek na tydzień .Jak sie ociepli i bedzie jeszzce u mnie zrobimy kąpiel . Koszt do uregulowania u Zadry to[SIZE=3] 20 zł .[/SIZE] Dojazd[SIZE=3] 5 zł [/SIZE]( jechała z Heniem więc koszt na pół ) chyba się przestraszylam . [/INDENT]
  18. ciekawe jak poranna toaleta? Polly i Ulka nierozłączki ;)
  19. piękna błyszcząca królewna -szuka domku!
  20. oczywiście Hunterek -na poranny spacererk :)
  21. Pesteczka -przytulanko dla ciebie :)
  22. [quote name='malawaszka']ja już mam kolejkę w zastępstwie a teraz własnie dzwoniła do mnie Pani Kleksika, ze jest wszystko w porządku, Kleksik się bawi, jest wesoły zaczepia do zabawy i bardzo wszyscy są zadowoleni :loveu: oby tak dalej :loveu:[/QUOTE] no nie dziwię się że kolejka do ciebie-takie błyskawiczne adopcje :) ty to masz "rękę" :)
  23. pewnie że piękna -wieczorem wrzucę fotki tutaj :)
  24. malawaszko a nie chcesz w zastępstwie suni ze schronu Kleksa-ciekawe czy to sznupka ? szaraczek z boksow otwartych [IMG]http://i54.tinypic.com/1430vok.jpg[/IMG][/QUOTE]
  25. ciekawe jak ostatecznie rozstrzygną się losy Kiki -oby szczęście było dla niej przeogromne...wprost nieskończone :)
×
×
  • Create New...