[quote name='sacred PIRANHA']dostałam informacje od Żuni
Kika znalazła ds w Zamościu w bloku, (Żunia nie zna tego domu, to domek bezposrednio ze schroniska), powodzenia suniu! może spotkamy sie gdzies na ulicy kiedys:-)
fotka z nowym panciostwem:-)
[IMG]http://i54.tinypic.com/2m4uoti.jpg[/IMG][/QUOTE]
oby taka fotka byla wejściem w szczęśliwe życie Kiki :)