Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. bardzo przepraszam bekę że zawalałam ją comiesięcznymi posatmi z prosba o wizytę poadopcyjną,nie ma numeru telefonu więc nie ma możliwości sprawdzenia co z Finką. ŻEGNAJ MALUTKA OBY TWÓJ DOM DAŁ CI TYLKO I WYLĄCZNIE MIŁOŚĆ.
  2. Pollka -no i jak po niedzieli ,ile dzisiaj kroczków do przodu ?mam nadzieje że jeżeli nawet standardowe dwa to nie ma już tego jedengo do tyłu ;)
  3. Patyśka na poranny spacerek :)
  4. nieśmiało przypomnę się bece ...może teraz się uda .
  5. trochę nie wypada tak nagabywać rodzinki Molly-poczekam jeszcze trochę ;)
  6. Tolu -ja też nie sprawdzalam twoich ualktualnień ,dopiero teraz i nie wpisalaś marcowej wplaty jogolci 07.03 i końcowego salda.
  7. wznowilam allegro :[url]http://allegro.pl/pati-mala-sunia-szuka-przyjaciela-na-cale-zycie-i1506919790.html[/url] Tolu -dziękuję za ogłoszenie Patki w TZ :) może następnym razem uda się ją wystawić w MP.
  8. w piątek skończyło się allegro i ofertę złożyła jedna Pani ale więcej się nie odezwala,wyslalam do niej ankietę ale też cisza. wieczorem jeżeli nie będzie konaktu puszczam nastpne allegro - nowymi fotkami :)
  9. Polly -zapowiada się słoneczny prawie wiosenny dzień więc wykorzystaj i zlap trochę "kolorku " :)
  10. dla Pollki też poproszę ! i dodatkowo proszę mocno wymiziać ją za "nocne niesiku!!!!"
  11. to super-przelalam jednorazowo do lady 50 zł. dla obu suń ,teraz będzie tylko dla Azji .
  12. Pollynka-słoneczny dzień się zapowiada ,wykorzystaj go na naukę i zabawę ,masz teraz tyle koleżanek :)
  13. Patka -nowy dzień i nowe nadzieje na domek :)
  14. Azja -Kika zrobila ci miejsce w hoteliku -wykorzystacie to ?
  15. [quote name='sacred PIRANHA']dostałam informacje od Żuni Kika znalazła ds w Zamościu w bloku, (Żunia nie zna tego domu, to domek bezposrednio ze schroniska), powodzenia suniu! może spotkamy sie gdzies na ulicy kiedys:-) fotka z nowym panciostwem:-) [IMG]http://i54.tinypic.com/2m4uoti.jpg[/IMG][/QUOTE] oby taka fotka byla wejściem w szczęśliwe życie Kiki :)
  16. coraz puściej się robi na wątkach naszych suń -Pesteczka ,słoneczko świeci i dla ciebie :)
  17. oj,Tayka -bedzie dobrze ...wiosna przyniesie domki :)
  18. no to ja widzę raczej pełną do połowy szklankę niż pustą do połowy :) dzisiaj jesteś na lince daleko a za kilka dni bedziesz na lince ciutkę bliżej :) ważne że jednak robi to bedąc przypiętą no i nie bylo nocnej niespodzianki to też super!.
  19. dzisiaj kończy się allegro-zrobię nowe z fotkami muzzego -może to coś da .
  20. tak pewnie że kup -tylko napisz czy przeslać teraz czy za dwa tygodnie jak bedę przelewać za DT :) a jak z linką -dzieję się coś ?
  21. [quote name='IVV']widzialam zdjecia tego czarnego sznupka ,ktoremu malawaszka znalazla dom i on tez ma taki nos...[/QUOTE] zobaczcie u Patki też to jest to.... -znak schronu zamojskiego :( badziewie jakieś :(
×
×
  • Create New...