[B][COLOR=indigo]wyplaty z konta Polly:[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]1.DT 28.02-27.03 300zł.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#4b0082]Pollinka -eh,pewnie nie zrobiłaś sobie wczoraj przerwy :( bo Ulka pewnie by napisała że dałaś się wreszcie namówić na wykorzystanie spacerków tak jak powinno być...:([/COLOR][/B]