Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. czekamy...czekamy.... czekamy ....-buziaki dla Finki :) tylko tyle mogę zrobić :(
  2. buziaki dla Abbi :) pokaż się malutka :)
  3. [quote name='ladySwallow']Panca, pieniądze już są na koncie, dziękujemy :) Zaraz uzupełnię pierwszą stronę... Po moim dopłaceniu deklaracji, Frodowi zostało... 8,5 zł. Bardzo, bardzo proszę o deklaracje stałe dla niego, o bazarki, o pomoc w ogłoszeniach...[/QUOTE] Frodo będzie wyjątkiem,"sporawym i silnym wyjątkiem"bo ja w zamojskich maliznach preferuję :0 ale jego pychol jest rozbrajający-deklaracje stała- skromne 10 zł będę przelewała pod koniec miesiąca czyli jak wcześniej po wyjasnieniach chyba Panci-pod koniec maja z góry na czerwiec -chyba- lady Swallow proszę o konto na PW
  4. jeju! niech któraś dziewczynka ma w końcu to szczęście i znajdzie ten upragniony domek-wszystkie na to zasługują ,Finko ! a może ty -całuski :)
  5. dla Meliski czochranko :)
  6. ten obserwator to może właśnie jej pancio-kciuki mocno zaciśnięte-mizianki dla Lady
  7. dorzucam na sterylkę Lili skromne 10 zł. ale dopiero właśnie 25 maja_(matki boskiej pieniężnej w pracy :),),proszę o konto na PW.
  8. grka!to pudel?! bardziej mi pasuję na jakiegoś siercioszka -bidulka Bambo(-no dobra,u Murki juz mam Meliskę i Abbi) -deklaracja stała 10 zł,płatne pod koniec miesiąca czyli teraz pod koniec maja.
  9. Finko dla ciebie specjalne buziaki , czochranko i przytulaki :)
  10. [quote name='zadra']One po prostu są urodziwe!!![/QUOTE] podpisuję się pod tym ochoczo-mizianki i buziaki dla wszystkich zamojszczaków
  11. buziaki i mizianko dla pięknej Lady :)
  12. to super wiadomości o zdrówku Fiszki-miazianko :)
  13. pozdrówka i zdrówka dla Henia :)
  14. odezwie się napewno ...tylko może trzeba trochę czasu-buziaki
  15. witaj Melisko-buziaki i mizianko :)
×
×
  • Create New...