Jump to content
Dogomania

sonia71

Members
  • Posts

    4636
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by sonia71

  1. Melisko -Pańcia się zastanawia jeszcze ?
  2. Abbi- bardzo trzymam kciuki za domek ,buziaki i czochranko :)
  3. Lila pewnie już po zabiegu,oby wszystko było ok.,jutro przeleję na sterylkę 10 zł.
  4. trzymajcie się psiulki i wieeeelkie ukłony dla Marleny
  5. buziaki Bambo ,moja deklaracja pójdzie we wtorek :)
  6. Abusia to nic jeżeli ten domek wybierze jakiego powodziaka ,one mają pierwszeństwo- słoneczko jeszcze będzie dla ciebie rodzinka -buziaki
  7. e tam,taką hangrę miałam,tragedia ,deszcz, ... człowiek zamyślony to i coś wymyśla ....-Fineczko dla ciebie najwięcej przytulaków :)
  8. Melisko -niech ten domek będzie twój-ciężki czas teraz dla psiulków -niektóre straciły domki a inne właśnie teraz znajdą je ,powodzenia malutka :)
  9. pozdrowka i całusy dla Fiszki :0
  10. to co sie dzieje na terenach zalanych ... oglądać ciężko a co mówić widzieć na własne oczy męczarnie zwierząt,serce boli...
  11. pozdrówka dla Kawci-i co cichutko z tym domkiem ?
  12. szczekacz i upierdliwiec - no w tym wieku można mieć swoje fochy -nie :),Filonku buziaki i mizainko :)
  13. pozdrowka dla pięknej Lady :)
  14. Alma -to się porobiło :( ,takie przeżycia a już było spokojnie i bezpiecznie .trzymaj sie psiulko ,i uściski dla twojej tymczasowej pańci Marleny
  15. Bambo będzie u Murki, szczęściarz malutki ,ciekawe jak teraz wygląda-bezsierściowy,bezjajeczny ale za to bezpieczny :)
  16. buziaki ,mizianko i przytulaki dla Abbi :)
  17. na to odpowiedzi mądrej nie ma, wszystkie są niedorzeczne, jeżeli mała trafiła do dobrego domu czyli do kogoś kto w całym tym zlepionym ciałku zobaczył psiulkę to trzeba się cieszyć. w końcu cuda sie zdarzają ale trzeba też spróbowac jeszcze raz i dobrze że to już uzgodnione ,powodzenia
×
×
  • Create New...